MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
On to się musi ogólnie wyluzować bo widać po nim, że myśli za dużo o tym jak sobie radzi w meczu. Jak oczyści głowę i zacznie grać na skrzydle to może dobrze wyglądać. (9 to nie jest jego bajka).
1
Masakra. To było dramatyczne.
0
@Azi No właśnie mówiłem, że potrafi się znaleźć i ma ułożoną nogę.
2
@Matt_i1992 Dokładnie, tam po prostu nie ma napastnika i Rashford na pewno nim nie jest.
0
@Azi Jeżeli coś się zaczyna regularnie powtarzać to już raczej nie jest fart. Po prostu potrafi się znaleźć i ma dobre czucie bramki.
1
@Goralkov Szkoda, że nie walił z pierwszej piłki.
1
@Kapitan9 Tak, okaże się w kluczowych meczach, a nie w takich guwnianych spotkaniach.
1
@Safrani
Gra o Tron (ze 3 razy się już odbijałem od tego)
Dom z Papieru
Peaky Blinders
Te najbardziej znane bo oczywiście jest więcej takich tytułów.
4
@kundee Przede wszystkim nie goń cały czas za fabułą bo ten świat ma tyle do zaoferowania na boku, że to grzech, marnotrawstwo i profanacja z tego nie korzystać. Poluj, szukaj rzadkich zwierzyn i wypatruj w środku lasu mini zadań pobocznych.
1
@DonCarletto Tak, Lewego nie chciałem, ale nie ze względu na to, że chciał iść do Realu tylko dlatego, że chciałem napastnika o innym profilu i stylu gry. Byłem bardzo sceptyczny do tego transferu.
@kundee I tak już nie ma o czym mówić bo podpisał 10 letni kontrakt, a klauzula wzrosła do 90mln.
2
@kundee Nie. Chcę w klubie piłkarzy, którzy marzą o tym by tu grać. On pokazał, że nie ma takich marzeń.
10
@VegetaPolska Klimat gra z nami w swoją grę.
6
Ehhh nie ma to jak skrobanie szyb po ciemku przy -15. Kiedyś to byoo
3
@Sau_Ron No i gitara
2
@4drian0 Selekcja naturalna. Przetrwają najlepiej przystosowani do panujących warunków.
2
@maroon Co Wy dojrzewaliście chłopaki przy zasłoniętych żaluzjach? Idealna pogoda na grilla.
1
@gumaz 25 stopni z lekkim zefirem.
0
@TR3YWAY Nie no, nie porównujmy go do najlepszych pomocników w historii :D Po prostu uważam, że oprócz wad, miał też jakieś zalety.
1
@Hshdhrhdh No i pod prysznic również.
0
@TR3YWAY Dla jednych szklanka do połowy pusta, a dla drugich do połowy pełna, wiesz jak jest.
0
@bartekvisca Czyli można założyć, że te pomysły będą mieli. Myślę, że nie skończyły im się na jednej grze. Chyba, że zrobią nowy tytuł w podobnej koncepcji.
3
@TR3YWAY Ale trzeba przyznać, że potrafił napędzać akcje, szczególnie z Realem.
1
@Safrani No zgadza się, ale staram się nie nadużywać. Szkoda tracić pogodę, której i tak jest mało w to lato.
2
@Criss18Barca Również nie posiadam bo widzę co to zrobiło z niektórymi znajomymi, którzy nie mogą się oderwać od przewijania rolek.
0
@partymaker No myślę, że każdy się może poirytować taką polityką zarządu i ciągłym szyciem na ostatni guzik.
1
@paweldunajecfcb No skoro jego odejście nie rozwiązało problemu rejestracji i jednocześnie pozbyliśmy się lidera defensywy z ważnym kontraktem to raczej tak.
0
@KichuBlaugrana 33% wystarczyło bym dostrzegł potencjał tej produkcji bo troche tytułów ograłem przez 28 lat (zakładając, że w wieku 10 lat zagrałem w pierwszą, chociaż uważam, że już wcześniej) no i jestem już w stanie rozpoznać czy gra jest słaba, przeciętna czy wybitna. Tutaj zgadza się wszystko spójnie i jeszcze została znakomicie wyceniona. Cieszy mnie to, że ludzie tak ciepło ją odebrali bo zwiastuje nam to najprawdopodobniej drugą cześć.
1
Jeszcze Olmo mógł zagrać na cofniętym ŚN przy kontuzji Ferrana i Lewego, ale teraz już najprawdopodobniej zagra tam Anglik (o ile go zarejestrują xd)
1
@bartekvisca No ja nigdy nie grałem w jRPG turowe, a od razu po przejściu Prologu pochłonęła mnie totalnie i bardzo mi się spodobał taki system walki bo w końcu jest to coś świeżego, co nie oklepuje tych samych schematów.
0
@clyde Tak. Żeby nie spojlerować to tylko napiszę, że już mam podmienioną jedną postać w składzie.