1

On to się musi ogólnie wyluzować bo widać po nim, że myśli za dużo o tym jak sobie radzi w meczu. Jak oczyści głowę i zacznie grać na skrzydle to może dobrze wyglądać. (9 to nie jest jego bajka).

1

Masakra. To było dramatyczne.

0

@Azi No właśnie mówiłem, że potrafi się znaleźć i ma ułożoną nogę.

2

@Matt_i1992 Dokładnie, tam po prostu nie ma napastnika i Rashford na pewno nim nie jest.

0

@Azi Jeżeli coś się zaczyna regularnie powtarzać to już raczej nie jest fart. Po prostu potrafi się znaleźć i ma dobre czucie bramki.

1

@Goralkov Szkoda, że nie walił z pierwszej piłki.

1

@Kapitan9 Tak, okaże się w kluczowych meczach, a nie w takich guwnianych spotkaniach.

1

@Safrani
Gra o Tron (ze 3 razy się już odbijałem od tego)
Dom z Papieru
Peaky Blinders

Te najbardziej znane bo oczywiście jest więcej takich tytułów.

4

@kundee Przede wszystkim nie goń cały czas za fabułą bo ten świat ma tyle do zaoferowania na boku, że to grzech, marnotrawstwo i profanacja z tego nie korzystać. Poluj, szukaj rzadkich zwierzyn i wypatruj w środku lasu mini zadań pobocznych.

1

@DonCarletto Tak, Lewego nie chciałem, ale nie ze względu na to, że chciał iść do Realu tylko dlatego, że chciałem napastnika o innym profilu i stylu gry. Byłem bardzo sceptyczny do tego transferu.
@kundee I tak już nie ma o czym mówić bo podpisał 10 letni kontrakt, a klauzula wzrosła do 90mln.

2

@kundee Nie. Chcę w klubie piłkarzy, którzy marzą o tym by tu grać. On pokazał, że nie ma takich marzeń.

10

@VegetaPolska Klimat gra z nami w swoją grę.

6

Ehhh nie ma to jak skrobanie szyb po ciemku przy -15. Kiedyś to byoo

3

@Sau_Ron No i gitara

2

@4drian0 Selekcja naturalna. Przetrwają najlepiej przystosowani do panujących warunków.

2

@maroon Co Wy dojrzewaliście chłopaki przy zasłoniętych żaluzjach? Idealna pogoda na grilla.

1

@gumaz 25 stopni z lekkim zefirem.

0

@TR3YWAY Nie no, nie porównujmy go do najlepszych pomocników w historii :D Po prostu uważam, że oprócz wad, miał też jakieś zalety.

1

@Hshdhrhdh No i pod prysznic również.

0

@TR3YWAY Dla jednych szklanka do połowy pusta, a dla drugich do połowy pełna, wiesz jak jest.

0

@bartekvisca Czyli można założyć, że te pomysły będą mieli. Myślę, że nie skończyły im się na jednej grze. Chyba, że zrobią nowy tytuł w podobnej koncepcji.

3

@TR3YWAY Ale trzeba przyznać, że potrafił napędzać akcje, szczególnie z Realem.

1

@Safrani No zgadza się, ale staram się nie nadużywać. Szkoda tracić pogodę, której i tak jest mało w to lato.

2

@Criss18Barca Również nie posiadam bo widzę co to zrobiło z niektórymi znajomymi, którzy nie mogą się oderwać od przewijania rolek.

0

@partymaker No myślę, że każdy się może poirytować taką polityką zarządu i ciągłym szyciem na ostatni guzik.

1

@paweldunajecfcb No skoro jego odejście nie rozwiązało problemu rejestracji i jednocześnie pozbyliśmy się lidera defensywy z ważnym kontraktem to raczej tak.

0

@KichuBlaugrana 33% wystarczyło bym dostrzegł potencjał tej produkcji bo troche tytułów ograłem przez 28 lat (zakładając, że w wieku 10 lat zagrałem w pierwszą, chociaż uważam, że już wcześniej) no i jestem już w stanie rozpoznać czy gra jest słaba, przeciętna czy wybitna. Tutaj zgadza się wszystko spójnie i jeszcze została znakomicie wyceniona. Cieszy mnie to, że ludzie tak ciepło ją odebrali bo zwiastuje nam to najprawdopodobniej drugą cześć.

1

Jeszcze Olmo mógł zagrać na cofniętym ŚN przy kontuzji Ferrana i Lewego, ale teraz już najprawdopodobniej zagra tam Anglik (o ile go zarejestrują xd)

1

@bartekvisca No ja nigdy nie grałem w jRPG turowe, a od razu po przejściu Prologu pochłonęła mnie totalnie i bardzo mi się spodobał taki system walki bo w końcu jest to coś świeżego, co nie oklepuje tych samych schematów.

0

@clyde Tak. Żeby nie spojlerować to tylko napiszę, że już mam podmienioną jedną postać w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?