1

@PatrychoO Ta Szykulska była całkiem całkiem

2

@Faro To samo mogę napisać o Lewandowskim, tylko u niego akurat nie widzę takiej głębokiej więzi z klubem. A Gavi też ma do zaoferowania głównie zaangażowanie oraz serce do klubu i nie widzę by ktoś płakał z tego powodu.

10

@Criss18Barca Jeżeli spytasz o zdanie tych alpinistów to odpowiedzą Ci, że "najlepiej". Myślę, że większość pasjonatów woli umierać robiąc to co kochają, niż z obsranym pampersem na wózku.

51

@sergio5 No dokładnie tak bo Rafa odkąd dostał zaufanie to bardzo mocno się utożsamia z tymi barwami i chce mu się dla nich pracować. Różne miewa mecze jeśli chodzi o bramki czy asysty, ale w żadnym nie można mu odmówić zaangażowania, biegania, pressingu, w żadnym.

0

@Destroyer_of_Worlds Nie LaLiga, ale miejscowi kibice mogli obejrzeć na Narodowym np. Superpuchar między Realem, a Atalantą.

0

@Destroyer_of_Worlds Grali już na Narodowym

2

@Mlodypro101 Ostatnio rano wstaje, a tam 10 stopni na termometrze za oknem. Sierpień.

5

@Mlodypro101 Czekam na te temperatury. I tak nie zmieni to mojego rozczarowania latem w tym roku bo w porównaniu do poprzedniego sezonu to jest jesienna porażka.

0

@LambiPL @Transu96 No przez cały sezon kontuzjowany nie będzie, a jak jest zdrowy to jest w hierarchii przed Ferminem bo wystawiając Once de Gala to po Daniego sięgał Flick.

27

Ale to okienko Fermina wczoraj to palce lizać. To jest zawodnik, który potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i ma tę nogę ułożoną. W tamtym sezonie Flick tak go powpuszczał z tej ławki i chłopak sobie nastukał 18 GA. (może trochę mniej tych asyst bo Transfermarkt ;P), ale ja bym go powystawiał trochę kosztem Olmo i zobaczył jak to się rozwinie.

1

@Borry Brakuje mi tu winy Tuska

4

@GeneralXavi Oczywiście, że normalne bo ludzie rezerwują noclegi na lipiec i sierpień już w styczniu. Im dłużej się zwleka tym gorsze oferty i mniejsza dostępność, a żeby znaleźć coś dobrego tak sobie z marszu "na jutro" to graniczy z cudem.
@RozowaPantera Byłem w tamtym roku i nie zauważyłem tej słynnej drożyzny (Makarska i Baśka Voda). Piwo w barze 4,5 euro. Dla porównania w moim mieście, które jest zwykłą dziurą, nie miejscem turystycznym w pizzerii chcą 15zł. Poszedłem do marketu 200m dalej od kurortu i za Karlovacko (czyli bardzo dobre chorwackie piwo) 1,30 euro. Porównaj sobie ceny nad polskim morzem.

6

@NeroTFP1 Nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z Poczty Polskiej. Dla mnie to już musi być ostateczna ostateczność w czasach, gdzie czas wysyłki trwa jeden 1 dzień roboczy przez InPost czy DPD.

9

@Kgorecki2500 Jeżeli miałyby zastąpić urzędników to nie jest głupi pomysł. Obecni "ludzie" na tych stanowiskach i tak zachowują się jak zaprogramowane roboty tylko, że dodatkowo się mylą i biorą łapówki.

0

@Filipem Ja nie jestem dziennikarzem sportowym, a potrafię nie raz oglądać dwa mecze jednocześnie by być na bieżąco.

1

@pt9 @Safrani No trochę poprzekręcałeś ogólnie to co pisaliśmy. To, że nie będzie skakał po ekstremalnych terenach nie oznacza, że powinien wybrać Crossa bo Cross jest przenaczony dla ludzi, którzy szukają kompromisu pomiędzy asfaltem, a terenem. Większy piach i już nie pojeździ na Crossowej oponie. On nie szuka takiego kompromisu bo te rowery "nigdy nie wyjadą z lasu". Potrzebuje MTB, ale niekoniecznie takiego pełnego Fulla z geometrią do ostrej jazdy i tylnym amortyzatorem, który jest użyteczny głównie przy skokach z wysokości, a nie do przejazdu po kamieniu. Polecaliśmy mu sprzęt z dobrym napędem Deore lub Sram, amortyzatorem Rockshox, więc co tam chcesz jeszcze upgradować? 8-10tys to płacisz za Carbon w ramie, przerzutki do wyścigów terenowych i dodatkowe amortyzatory, a czy mu to potrzebne do rekreacyjnej jazdy z żoną po lesie to chyba łatwo podsumować :D To tak jakbym chciał sobie kupić motocykl na dojazdy do pracy i kupił sobie Enduro Cross albo Hayabuse albo zapłacić 1 000 000 za Ferrari, żeby nim jeździć na drogach z ograniczeniem do 50km.

2

@Safrani Też kiedyś kupiłem rower przez online bez przymiarki w sklepie i go musiałem odesłać. Rower ma służyć na długie lata, więc warto go dopasować idealnie pod swoje ciało jak buty. Ewentualnie jak już upatrzycie sobie idealny model to można go wtedy znaleźć w necie i kupić taniej.

1

@Safrani Przeglądałem te rowery i jedna bardzo ważna rzeczy mi wpadła do głowy. Jeżeli chcesz kupić rower przez internet to najpierw powinniście się udać do jakiegoś sklepu stacjonarnego w swoim mieście i przymierzyć się do konkretnych modeli. Każda marka (czy to Giant, czy Trek, czy Specialized) ma inną geometrię ramy i to są już indywidualne odczucia. Na YouTube śledzę kanał Panow ze sklepu Sprint -Rowery, którzy co odcinek testują inny rower i często podkreślali, że zazwyczaj klienci po tym jak przymierzą się do Treka to już nie chcą innego roweru bo mają bardzo wygodne modele rowerów. Na miejscu oczywiście doradzą, które zestaw przerzutek jest lepszy (minimum Deore/Cues/Sram GX) i pytaj o amortyzator powietrzny.
@mmaciass No tyle, że już pisał, iż mają rowery miejskie na asfalt, więc do sklepu ma na czym jeździć. Drugi zestaw rowerów ma być tylko i wyłącznie w teren.

1

@Safrani Owszem, nawet bardzo bo Ty potrzebujesz rower w rozmiarze XL, a żona S/M. Postaram się coś popatrzeć.

5

@Safrani Potwierdzam, że droższe nie zawsze znaczy lepsze. Jeżeli zamierzasz sobie jeździć po lesie bez szaleństw, stromych zjazdów między drzewami i skakania z rozpędu to moim zdaniem mija się to z celem. To nie jest tak, że na tym za 4k będzie się jeździć źle, a na tym za 8k dobrze. Są to rowery skierowane do różnych potrzeb użytkownika.

1

@Eklerek Ile € za transport do Polski? Bo nie widzę, ale za 100 pewnie.

1

@Safrani No to według mnie jedyny słuszny wybór w tym przypadku to MTB z amortyzatorem powietrznym, solidnym napędem (Od Shimano lub SRAM. Deore lub Cues wystarczy do rekreacji terenowych) i chłopaki mnie ostatnio namawiali na to by rower miał sztywne osie i po głebszej analizie mogę stwierdzić, że warto taki modeli szukać.
@Eklerek Już wygasł niestety.

4

@Sinirsey Do rekreacji "po lesie". Ciężko się jeździ miejskim po korzeniach i kamieniach.

2

@Safrani No to w takim budżecie to już znajdziesz konkretne rowery, nawet powiedziałbym lepsze, niż potrzeba do takiej jazdy. Jeżeli tylko rekreacja leśna to MTB, ale jeżeli pół na pół z asfaltem to Crossowy lepszy IMO, z tym że w góralach masz zazwyczaj lepsze amortyzatory, ale zawsze można sobie zmienić opony na węższe.

44

@draxidox Nie no, znakomity program, dużo wnosi. Niesamowite, że są ludzie, którzy tym zarządzają i decydują się emitować takie treści.

1

@Lionel_Messi10 No właśnie to jest tak jak to ktoś tam wyżej napisał, że te świeże warzywa dają zazwyczaj do dań Kebab Talerz, a do Rollo leci surówka, ale u mnie są punkty, gdzie dają wszystkiego po trochu do Rollo i ja tak właśnie lubię najbardziej. Generalnie wolę Kebsa z białą lub czerwoną kapuchą, niż surowego pomidora i ogórka, ale to zawsze kwestia gustu, wiadomo.

1

@gumaz Ławeczka z zaparkowanym rowerem + Laysy z Romario i zimny Lift Jabłko-Gruszka, a potem Likolab o smaku arbuza.

11

@Pomimo27 U szwagrów wszystko napięte jak guziki w marynarce Laporty.

4

@Faro Gra pół na pół. Często schodzi dryblingiem do końcowej linii i dogrywa lub wrzuca piłkę, a jak dostaje podanie i wychodzi z dogodnej pozycji na strzał to sam próbuje. Czasami to wygląda samolubnie, gdy w takiej sytuacji ma jeszcze partnera, któremu można podać na pustą, ale on po prostu lubi strzelać bramki i w takich sytuacjach będzie to brał na siebie. Taki ma styl grania.

1

@Bocheno1 No stwierdzam po jego zachowaniu. Widać, że nie ma instynktu typowej 9 i uważam, że to nigdy nie będzie zawodnik o tym profilu. Wielokrotnie się przyglądał, gdy Yamal schodził do końca linii i nie był gotowy by to zamykać. W dwóch takich sytuacjach stał na 15 metrze. Lis pola karnego/egzekutor zawsze stara się czekać w odpowiednim miejscu na podanie skrzydłowych. On sam się czuję skrzydłowym dlatego nie poluje na wykończenie tych piłek, a bardziej na "obsługę" partnerów. Kolejna sytuacja kiedy po dobrym podaniu i blisko światła bramki próbował przyjmować piłkę - rasowy napastnik by to walił bez zastanowienia z pierwszej piłki bo to jest instynkt strzelca. Mogę się tutaj założyć z losową osobą na tym forum, że jeśli tam będzie go wystawiał Flick to wyłącznie w ostateczności. Tu już nie chodzi o tą zmarnowaną sytuację tylko o to w jaki sposób się wywiązuje z obowiązków na tej pozycji. Nadal widzę tam Lewandowskiego jako 1 i Ferrana jako 2, dopiero potem Rashforda jako 3 i następnie Olmo jak 4 w roli cofniętego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?