0

@Walpiano Piękna to była artystka. Jedna z moich ulubionych.

0

@clyde No ja zawsze staram się eksplorować mapę na 100%, ale wiadomo, że nie raz się coś pominie. Nie zamierzam nic omijać, delektuję się klimatem tej gry bo wiem, że szybko w coś podobnego nie zagram.

Edit. A i też nie jest jakaś super łatwa bo przy niektórych bossach trzeba się pomęczyć.

1

@clyde No bo w zasadzie już pisałem Ci to samo przedwczoraj :D

14

Po 33% w Ekspedycji 33 muszę potwierdzić, że piękna jest to gra. Muzyka, oprawa wizualna, mechanika, poziom trudności - TOP. Jakieś małe minusy bym znalazł, ale ogólnie duże wrażenie na mnie zrobiła ta produkcja. Dobrze, że większość gry dopiero przede mną. A wyrwałem w fajnej cenie bo 165zł w folii.

@Kgorecki2500 @marcin62 @Jakchcesz @macio_944 @Lionel_Messi10 @Objectivo

0

@partymaker Ciekawe jak Flick się zapatruje na ewentualną sprzedaż Fermina bo ceni sobie tego zawodnika.

4

@PIWOSZ89 2 kozy i galon ropy.

2

@Safrani Ludzie rzadko piszą takie wnioski sami. Są firmy, które się zajmują tworzeniem tego typu wniosków odpłatnie i pewnie już doskonale wiedzą co należy napisać by taką dotację otrzymać. Sprawdzone patenty.

5

@Criss18Barca Teraz takie dolegliwości to będzie miewał coraz częściej. Tu go szczyknie w plecach, tam przeciąży mięsień. 37 lat to już inna regeneracja ciała.

0

@Kinginiesta @Gaucho To mnie ominął ten News. W takim razie lepiej chyba dać Olmo na ŚN bo kiedyś dobrze się spisywał jako cofnięty napastnik, a Rafa to jest roztrzepany za bardzo by kończyć akcje z podań. On by w tym polu karnym był wszędzie i nigdzie.

6

@Faro Ferran na 9, Rashford na LS, Raphinha na 10, Yamal na PS. Po co kombinować jak jest Hiszpan.

1

@Tasde No to nie tylko u nas tak jest. Teraz konsumpcjonizm zajął miejsce moralności i cel uświęca środki. W łyżce wody Cię utopią za awans w pracy czy nawet miejsce w kolejce do lekarza, a jak pójdziesz na otwarcie Lidla to zostaniesz staranowany wózkiem. Możemy jedynie skupić się na tym jak to kontrolować bo "kombinatorstwo" jest wpisane w ten Naród. Czytałem tutaj nawet opinie, że "głupotą" byłoby nie skorzystać, więc to się opisuje samo ;)

36

Startujemy sezon z wysokiego "C". Odejście filaru obrony i kontuzja 9.

1

@Tasde Ja się mogę jedynie zgodzić co do mentalności społeczeństwa, które weźmie od hostessy jedno ciastko, a trzy schowa do kieszeni na później, ale generalnie większą winę ponoszą osoby, które są przydzielone do tego by to kontrolować i pilnować by wszystko przebiegało jak trzeba. To tak jakbym liczył, że ludzie będą przyzwoici, moralni i nie będą wsiadać za kółko po alkoholu :D No niestety trzeba ich wyłapywać i inne nieprawidłowości również.

0

@malicinho Dużo siły Ci życzę bo nikt nie czegoś takiego nie powinien doświadczać w swoim życiu. Trzymaj się chłopie.

5

@misterio Trzaskowski przegrał dwa razy i nie wystawią go po raz trzeci, więc jeśli nie wystartuje Sikorski to pójdą śladem pisu (a lubią korzystać ze sprawdzonych patentów wcześniejszych rządów) i wystawiają kogoś zupełnie nowego. Ja osobiście gardzę nimi wszystkimi po równo. Cała scena polityczna w Polsce to dla mnie ściek.

0

@Rastafarnianin W następnych wyborach PO wyciągnie kogoś podobnego z kapelusza i będzie dokładnie to samo w elektoracie Tuska. Każda partia ma swój beton.

2

@LambiPL Nie zapomina i to widać nawet po Ronaldinho w tych meczach charytatywnych.

3

@Jakchcesz Powiedział - "Nadal będziemy trzymać się stylu z zeszłego sezonu, pressingu przez 90 minut, ale być może nie będzie to aż tak przesadzone."

i ja odnoszę wrażenie, że to chodzi o to, że nie będą już grać na takim ryzyku w ostatnich minutach jak w meczu z Interem tylko dostosują poziom pressingu to sytuacji w danym spotkaniu i czasu, ale generalnie styl łapania na pułapki pozostanie ten sam.

@LambiPL Byłoby miło zobaczyć El Capitano choćby jeszcze jeden raz na boisku, ale fizycznie i wydolnościowo by pewnie padł po 30minutach i to jeszcze z odnowieniem kontuzji kolana :D Lepiej nie

1

@Jakchcesz No nie mamy obecnie lidera defensywy, chyba że Christensen wczuje się mocno w rolę i weźmie odpowiedzialność na barki, ale jeżeli naszym podstawowym duetem będzie Cubarsi - Araujo to będziemy tracić jeszcze więcej bramek, niż w poprzednim sezonie.

2

@gumaz Zdarzało się, ale nie w tygodniu, a bardziej w sobotę na jakimś powrocie z imprezy i nie obecnie, a jak miałem z 20 pareś.

1

@Criell No, szczególnie Aurajo

0

@Talisker Czyli tego typu informacje są czymś normalnym w okresie wakacyjnym i większość to wymysły.

2

@Comentateiro Często uczestniczysz w politycznych dyskusjach stojąc po konkretnej stronie barykady, więc na pewno masz na forum swoich odwiecznych przedstawicieli opozycji. Ja nie jestem członkiem żadnego obozu. Komentuje polityczne posty "z doskoku" jako sceptyk wszystkich partii.

8

@Jakchcesz Obietnice polityków nigdy nie służyły to realizacji. To tylko wabik do wyborów.

2

@Bocheno1 Nie znalazłem żadnej informacji na temat tego by w Chinach przytwierdzali korki do butelek. Jeżeli @Safrani ma jakieś źródło to chętnie się zapoznam, ale mi już nawet nie chodziło o butelki, a podejście do klimatu. W USA smolą silnikami V8, a nam chcą wycofać auta spalinowe. Ile fabryk w Chinach kopci dymem w atmosferę. Cały ten zielony ład UE to jest jeden wilki biznes elit. Jak mogą cokolwiek zmienić w klimacie jak nie ma solidarności wszystkich narodów w tej kwestii.

2

@Eto'o9 R10 A czemu niby Lewandowski miałby być już w pierwszej kolejce na ławce? Miał zły sezon poprzednio? Czy może Pre-sezon wyznacza Once de Gala? Serio, chciałbym poznać ten tok myślenia. Po pierwsze nie ma podstaw do tego by siadł na ławce obecnie, a po drugie wszyscy dobrze wiemy, że Ferran najlepiej odnajduje się w roli Jokera i trener również to wie.

1

@Safrani Picie z korkiem to jeszcze pół biedy (o ile to nie jest jogurt bo wtedy cieknie z korka na spodnie. Chyba, że ktoś wylizuje ten plastik, żeby nie ciekło), ale zakręcanie butelki kiedy ta plastikowa zawleczka od korka pręży to inna para kaloszy. Osobiście je urywam bo to kolejny mierny wymysł UE, która się bawi w ECO podczas, gdy USA i Chiny mają to w d..

0

@FCB24 Najgorsze "lato' ostatnich lat.

0

@gumaz Może ze dwa razy miałem na sobie kalesony jak byłem dzieckiem i ogólnie to nie istnieje dla mnie taka część garderoby jak kalesony. Źle się w nich czuję bo nie lubię opiętej odzieży. Jak jest trzaskający mróz to wolę założyć pod spodnie zwykłe dresy.

1

@Popitek12 Zaznaczę wszystkie opcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?