MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN To już przeszłość. Zrozumiałam, że czas opuścić ten wagon i poczekać na pociąg, który przyniesie powiew nowych doświadczeń.
6
@gumaz Ano, pewnie. Rozpieszczać kulinarnie też potrafię hi hi ♥
47
@supraomnes1 Hej, jestem Alicja. 26 lat, bez nałogów, lubię zwierzęta, spacery i Netflixa pod kocem. Planuję wyjazd w te wakacje na Mazury, może chciałbyś dołączyć? PRIV
1
@FCB24 "Każdy z nas by to zrobił jakby mógł tyle zarobić" - przykro się patrzy na to co świat zrobił z ludźmi. Jak wrzucą Cię do trumny to będziesz miał tyle samo pieniędzy jak wtedy co się urodziłeś, dlatego warto się skupić na innych wartościach w życiu i zacząć troszkę głębiej definiować szczęście.
1
@gumaz Sos chilli do placków ziemniaczanych, czasem kefir do placka po węgiersku, tarty ser do jajecznicy, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ale z kaszą, a nie z ryżem.
7
@Blantozaur Brak godności po prostu. Normalnie ukształtowany człowiek nie mógłby sobie w lustro spojrzeć, ale one są jeszcze z tego dumne. Są ludzie na świecie, którzy nie są w stanie odczuwać empatii albo litości, rozróżnić dobra od zła np., a ona ma akurat przypadłość, gdzie jest pozbawiona godności. Ta wartość leży u niej, gdzieś na samym dnie.
1
@ferdas_rawa Chciałbym zrozumieć bo intryguje mnie to niesamowicie. Kolega zamieścił wiele istotnych informacji jak np. to, że "rower miejski już ma" albo, że "te rowery nigdy nie wyjadą z lasu", więc żaden asfalt nie jest brany pod uwagę. Po co w takim razie propozycje typu Gravel czy Cross, skoro to są rowery, które owszem pojadą po lesie, ale nie są skierowane głównie do tego typu terenu. W Gravelu nawet ciężko jest trafić amortyzator (wybór jest o wiele mniejszy), więc co to jest za komfort jazdy po korzeniach i kamieniach. Cross z kolei ma węższe opony właśnie po to by lepiej szedł po asfalcie czy innej utwardzonej drodze, ma pełnić rolę kompromisu, ale przecież jak czytam "las" to nie mam przed oczami wyłącznie idealnie gładkich szos z utwardzonego piachu tylko teren zróżnicowany (jak to las). Korzenie, kamienie, stepy, szosy, odcinki zarośnięte, rowy itp itd. i czytam "nie potrzebujesz MTB". To tak jakbym napisał, że będę jeździł tylko po jezdni i ktoś by odpowiedział "nie potrzebujesz szosówki bo MTB też pojedzie po ulicy" xD Zastanawiam się na ile to jest chęć rzetelnego doradzenia, niedoczytania informacji zawartych w całej konwersacji, a na ile chęć wyeksponowania swojej wiedzy na temat dodatkowego zastosowania innych typów rowerów.
1
@Safrani No i bardzo dobry wybór. Masz tu dobry napęd i hamulce od SRAM, masz powietrzny amortyzator Rockshox Judy, masz sztywną OŚ i masz ramę topowej marki rowerowej. Na bank będziesz zadowolony.
19
Podręcznikowy przykład dla młodych, że talent to nie wszystko.
0
@AxelF Co rozumiesz przez stwierdzenie "w ogonach piłkarzy" ? bo można to interpretować na wiele sposobów. Chodzi Ci to o to, że przez całą swoja karierę nie był brany pod uwagę i nagle wygrał czy o to, że pół sezonu miał gorsze, a drugie lepsze i wygrał? Jeżeli to pierwsze to sporo takich przypadków jak spojrzysz na historię ZP. Przejrzyj sobie tę listę i popatrz na nazwiska.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Złota_Piłka
Edit. Weź sobie przekopiuj link bo ten błąd z wklejaniem linków jest tu od kilku lat i chyba będzie do końca trwania tej strony.
Dembele wygrał LM, ale czy był kiedykolwiek chociażby w pierwszej 10 ZP? W takim razie też jest to zawodnik, który był w tzw "ogonach" a jest obecnie uznawany za faworyta, więc tak naprawdę to jedno trofeum sprawia, że on ma na wygranie 99% szans, a Raphinha 1% ?
0
@Guess Dlatego dobrze, że rynek dalej daje wybór i nie zamknął się wyłącznie w sandboxach.
2
@kundee Lays Chilli & Lime + zimny Budwaiser.
5
@NeroTFP1 ""Każdy na niego narzekał za Xaviego, a nagle Złota Piłka, no szanujmy się."
Ja to w ogóle nie mogę wyjść z podziwu czego ludzie przez tyle lat nie potrafią zrozumieć w zdaniu "Nagroda dla najlepszego piłkarza ROKU". To znaczy, że w 2023 mogę być najgorszym na świecie, a w 2024 jeśli zasłużę to mogę zdobyć nagrodę tego danego roku. Ktoś mi podpowie co jest tak bardzo ciężkiego w zrozumieniu definicji tej nagrody?
1
@PatrychoO Ta Szykulska była całkiem całkiem
2
@Faro To samo mogę napisać o Lewandowskim, tylko u niego akurat nie widzę takiej głębokiej więzi z klubem. A Gavi też ma do zaoferowania głównie zaangażowanie oraz serce do klubu i nie widzę by ktoś płakał z tego powodu.
10
@Criss18Barca Jeżeli spytasz o zdanie tych alpinistów to odpowiedzą Ci, że "najlepiej". Myślę, że większość pasjonatów woli umierać robiąc to co kochają, niż z obsranym pampersem na wózku.
51
@sergio5 No dokładnie tak bo Rafa odkąd dostał zaufanie to bardzo mocno się utożsamia z tymi barwami i chce mu się dla nich pracować. Różne miewa mecze jeśli chodzi o bramki czy asysty, ale w żadnym nie można mu odmówić zaangażowania, biegania, pressingu, w żadnym.
0
@Destroyer_of_Worlds Nie LaLiga, ale miejscowi kibice mogli obejrzeć na Narodowym np. Superpuchar między Realem, a Atalantą.
0
@Destroyer_of_Worlds Grali już na Narodowym
2
@Mlodypro101 Ostatnio rano wstaje, a tam 10 stopni na termometrze za oknem. Sierpień.
5
@Mlodypro101 Czekam na te temperatury. I tak nie zmieni to mojego rozczarowania latem w tym roku bo w porównaniu do poprzedniego sezonu to jest jesienna porażka.
0
@LambiPL @Transu96 No przez cały sezon kontuzjowany nie będzie, a jak jest zdrowy to jest w hierarchii przed Ferminem bo wystawiając Once de Gala to po Daniego sięgał Flick.
27
Ale to okienko Fermina wczoraj to palce lizać. To jest zawodnik, który potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i ma tę nogę ułożoną. W tamtym sezonie Flick tak go powpuszczał z tej ławki i chłopak sobie nastukał 18 GA. (może trochę mniej tych asyst bo Transfermarkt ;P), ale ja bym go powystawiał trochę kosztem Olmo i zobaczył jak to się rozwinie.
1
@Borry Brakuje mi tu winy Tuska
4
@GeneralXavi Oczywiście, że normalne bo ludzie rezerwują noclegi na lipiec i sierpień już w styczniu. Im dłużej się zwleka tym gorsze oferty i mniejsza dostępność, a żeby znaleźć coś dobrego tak sobie z marszu "na jutro" to graniczy z cudem.
@RozowaPantera Byłem w tamtym roku i nie zauważyłem tej słynnej drożyzny (Makarska i Baśka Voda). Piwo w barze 4,5 euro. Dla porównania w moim mieście, które jest zwykłą dziurą, nie miejscem turystycznym w pizzerii chcą 15zł. Poszedłem do marketu 200m dalej od kurortu i za Karlovacko (czyli bardzo dobre chorwackie piwo) 1,30 euro. Porównaj sobie ceny nad polskim morzem.
6
@NeroTFP1 Nie pamiętam kiedy ostatni raz korzystałem z Poczty Polskiej. Dla mnie to już musi być ostateczna ostateczność w czasach, gdzie czas wysyłki trwa jeden 1 dzień roboczy przez InPost czy DPD.
9
@Kgorecki2500 Jeżeli miałyby zastąpić urzędników to nie jest głupi pomysł. Obecni "ludzie" na tych stanowiskach i tak zachowują się jak zaprogramowane roboty tylko, że dodatkowo się mylą i biorą łapówki.
0
@Filipem Ja nie jestem dziennikarzem sportowym, a potrafię nie raz oglądać dwa mecze jednocześnie by być na bieżąco.
1
@pt9 @Safrani No trochę poprzekręcałeś ogólnie to co pisaliśmy. To, że nie będzie skakał po ekstremalnych terenach nie oznacza, że powinien wybrać Crossa bo Cross jest przenaczony dla ludzi, którzy szukają kompromisu pomiędzy asfaltem, a terenem. Większy piach i już nie pojeździ na Crossowej oponie. On nie szuka takiego kompromisu bo te rowery "nigdy nie wyjadą z lasu". Potrzebuje MTB, ale niekoniecznie takiego pełnego Fulla z geometrią do ostrej jazdy i tylnym amortyzatorem, który jest użyteczny głównie przy skokach z wysokości, a nie do przejazdu po kamieniu. Polecaliśmy mu sprzęt z dobrym napędem Deore lub Sram, amortyzatorem Rockshox, więc co tam chcesz jeszcze upgradować? 8-10tys to płacisz za Carbon w ramie, przerzutki do wyścigów terenowych i dodatkowe amortyzatory, a czy mu to potrzebne do rekreacyjnej jazdy z żoną po lesie to chyba łatwo podsumować :D To tak jakbym chciał sobie kupić motocykl na dojazdy do pracy i kupił sobie Enduro Cross albo Hayabuse albo zapłacić 1 000 000 za Ferrari, żeby nim jeździć na drogach z ograniczeniem do 50km.
2
@Safrani Też kiedyś kupiłem rower przez online bez przymiarki w sklepie i go musiałem odesłać. Rower ma służyć na długie lata, więc warto go dopasować idealnie pod swoje ciało jak buty. Ewentualnie jak już upatrzycie sobie idealny model to można go wtedy znaleźć w necie i kupić taniej.