2

@nabial Kibice dzielą się na tych, którzy chcą budować drużynę i na tych, którzy wolą budować budżet klubu. Zobaczą w mediach 40mln i mają erekcję, a szwagry za to kupią jakiegoś bezcennego kaktusa z Paragwaju.

3

@Sysia11 No zawsze tak jest, ale ludzie to mają pamięć złotej rybki. Szkoda w ogóle energii na to, żeby się produkować bo nie warto.

1

@Faro Będzie silna jeżeli będzie systematycznie wchodzić nawet na ogony bo zachowają rytm meczowy. Naprawdę uważacie, że będziemy grać Once de Gala 50 meczów w sezonie?

2

@blaugrana16 A Wy jak chcecie zbudować silną ławkę rezerwowych skoro tych lepszych od razu chcecie sprzedawać? Potem przychodzą kontuzje w kluczowym momencie sezonu i płacz, że trzeba półfinał LM grać zawodnikami, którzy nie prezentują poziomu na Barcelonę albo nie mają doświadczenia. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.

0

@Pnog37 Spoko, dużo wniósł informacji i argumentów ten komentarz. Jak się pisze coś takiego to trzeba jeszcze uzasadnić, a nie "to nie wszystko".

1

@PatrykBarca Kiedy de Jong zagrał taką asystę jak Casado do Lewego z Realem?

0

@directedbyfcb Bo Casado prawdziwą szansę dostał dopiero, gdy Bernal się złamał i wtedy rozwinął skrzydła.

2

@12Frost12 W wielu aspektach jest nawet lepszy. Utrzymanie się przy piłce, kontrola i wyjście spod pressingu na tak samo wysokim poziomie, z tym, że Casado jeszcze potrafi grać do przodu, przeciąć linię obrony jednym podaniem, asystować, a de Jong porusza się głównie od boku do boku.

0

@Konradowskyy Zagrał w pierwszej drużynie, aż 3 mecze. Myślę, że możemy już spokojnie stwierdzić, że jest to kandydat do Złotej Piłki.

1

@directedbyfcb Gdyby to były emocje to bym napisał "nieeee, musi zostać i uj bo jest dobry i musi zostać", ale ja przedstawiłem wydaje mi się dosyć rozsądne argumenty, które mają na uwadze dobro drużyny i utrzymanie jakości na cały sezon. Nie chce grać ćwierćfinału w LM z Ericiem czy Romeu w środku pola. Gavi jest super zaangażowany, ale to nie jest zawodnik, który da nam spokój i kontrolę piłki w pomocy. Olmo i Ferran grają wysoko. Nie zawsze sprzedaż jest najlepszą opcją. Tak samo sprzedanie Ferrana byłoby beznadziejną decyzją.

1

@directedbyfcb Mało zarabia, nie chce odchodzić i prezentuje odpowiedni poziom. Istnieje lepsza definicja rezerwowego? Każdy klub chciałby mieć takiego zmiennika na ławce. Flick dobrze wie, że jak mu się wysypie Pedri z de Jongiem to zostaje z takim środkiem pola, że strach wychodzić na topowe drużyny, a to co donoszą media to jeden wielki skok na kliki ludzi, którzy nie potrafią kontrolować swojej naiwności. Jeżeli chcemy budować kadrę pod zwycięstwa do tacy zawodnicy muszą zostać. No chyba, że priorytetem jest budowanie budżetu to wtedy warto sprzedać też Yamala i Pedriego. Zapcha się ich kimś.

Edit" Miał mało minut bo o dziwo śordek pola długo trzymał się bez kontuzji. Nie liczyłbym na to, że w tym będzie tak samo.

0

@directedbyfcb Opisałem wyżej, czytałeś?

1

@directedbyfcb Miejmy też na uwadze, że sezon jest długi, nie da się uniknąć całkowicie kontuzji, nasz styl eksploatuje również mocno zawodników pod względem kondycyjnym i potrzeba zbalansowanej ławki i zawodników, którzy mogą wejść i wprowadzić jakość 1 do 1 bo Casado według mnie niczym nie ustępuje np. de Jongowi (uważam nawet, że wielu aspektach jest lepszy). Hiszpan będzie grał i nie przesiedzi sezonu na ławce.

0

@maroon Jak Cię trafi przy 40/h w kręgosłup to wtedy nie będzie miało dla Ciebie różnicy.

2

@Kgorecki2500 A co byś tam chciał jeszcze mieć? Fontannę czekolady, płatki złota i posypkę z pistacji? Jedz i nie marudź :D

4

@LeszekFCB No dzisiaj to faktycznie przypomina połów pereł w morzu g.
Chyba trzeba szukać w bibliotece.

2

@malicinho Zawsze można odpalić Tindera za granicą, żeby wozili mnie wszędzie za darmo i stawiali drinki myśląc, że coś im dam w zamian. Jak się dają robić to ich problem.

6

@malicinho I mam kota na punkcie operacji plastycznych oraz marki Louis Vuitton.

9

@malicinho No i w ogóle to za mało zarabia.

44

@pt9 Jestem niezależną singielką, która stawia na samorozwój i karierę.

7

@draxidox No i mam wrażenie, że te hulajnogi są traktowane jak takie zabawki dla dzieci i nikt nie zagłębia się w temat. Gdyby dziecko cisnęło skuterem po chodniku to pewnie każdy przechodząc by szemrał pod nosem i kiwał głową, ale jak zapieprza hulajnogą to jest git.

3

@gumaz Do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem bo musimy tutaj rozdzielić pewne kwestie. Jeżeli ktoś jedzie nad dziką wodę, nie zna ukształtowania dna i skacze w ciemno to jest debilem. Jeżeli ktoś wchodzi na basenie na najwyższą trampolinę, a nie zna techniki, nigdy wcześniej nie skakał to jest debilem. Jeżeli ktoś uczył się poprawnie wchodzić na główkę do wody z niskich wysokości, a potem sobie skacze z 2 metrowej trampoliny to nie ma tym praktycznie żadnego ryzyka. Najwyżej mu się klata zaczerwieni jak się źle złoży.

1

@aspr1me To tak jakbym napisał - "Za dwa lata sierpień będzie dużo cieplejszy, niż w tym roku" i dopisał na końcu - factos.

0

@Starrk Ano była, ale niestety seria umarła. Chociaż pewnie też by płynęli z prądem konkurencji i szli w ten mierny Modern Future.

1

@LambiPL To jest całkowicie normalne, że się próbuje różnych rzeczy. Dobry kucharz zawsze eksperymentuje ze smakami. Mnie zawsze śmieszy jak ktoś się ma za wielkiego znawcę kuchni, a mówi, że np "tego i tego składnika to w ogóle nigdy nie powinno się używać bo on go nie lubi od dziecka". To jest podręcznikowy przykład zamkniętej głowy. Dobry kucharz bierze każdy produkt jaki mu dadzą i znajduję mu taką formę, takie towarzystwo innych składników, że wyciąga z niego całą magię smaku. Można mieć lokal, swoich kucharzy, którym się dyktuje to jak mają gotować (ograniczenie wiedzy szefa kuchni swoją niewiedzą to kolejny błąd), a wyobraźni kulinarnej się nie kupi. Dla zwykłego kucharka gotowanie to sztywne odtwarzanie przepisów, dla pasjonata kulinarnego to nieustanna podróż w poszukiwaniu nowych połączeń smaku. Alleno, Gagnaire czy Yamamoto to są właśnie tego typu wizjonerzy.

2

@macio_944 Przestałem w to grać odkąd odeszli od starych wojen. To samo Battlefield. W ogóle nie ma już na rynku dobrych strzelanek. Wszystko wygląda jak Killzone.

4

@Kgorecki2500 O widzisz, takiego placka na grubym w stylu amerykańskim to lubię. Jeszcze tam widzę Dżalapenio, moje klimaty.

0

0

@PIWOSZ89 Obieraczka bardzo dobrze spełnia swoje zadanie i do tego równomiernie i cieniutko tnie skórę ziemniaka, więc po co mam sobie utrudniać życie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?