MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LeoMessiiBarcaPepa Zapomnij. Trzeba płacić. Na NFZ to sobie można kamień wyczyścić raz do roku.
1
@Gary Aaa bo Ty jesteś z tego samego miasta co ja. Teraz zauważyłem.
4
Komentarz usunięty
2
@Criss18Barca Premier jest dobrze znany z tego, że lubi zmieniać zdanie. Zresztą jego były kandydat na Urząd Prezydenta również. Tam poglądy zmieniają się dynamicznie jak ceny w X-KOM.
3
@Gary Jak mnie namówili na rowery i po bardzo długim przestoju bez ruchu w nogach zrobiłem 50km. Moją jedyną korzyścią było to, że mogłem sobie trochę odpocząć na ławce, ale cały czas myślałem o tym, że jeszcze trzeba wrócić. Żeby było śmieszniej to trasa Częstochowa-Poraj.
19
@Kgorecki2500 Niech im Gawkowski zrobi Hotspota.
3
@LeszekFCB Dokładnie. Tak jakby tylko on był młody w tej drużynie, a jak spojrzysz na chłopaków, których wymieniłeś to wszyscy spędzają czas aktywnie, wakacje z rodzinką, wspólny wypad na rower z kumplami, a nie jak tamten 50 CENT i codziennie inna prostytuka z OnlyFans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tbas Nie i szczerze mówiąc nie widuje takich sytuacji. Tylko na filmach. Może mało chodzę po knajpach.
1
@macio_944 Zgadzam się, że bez wspólnego zamieszkania ze sobą to dwoje ludzi się właściwie nie zna, ale po pół roku to już chyba wiedzą, gdzie kto rzuca skarpetki :D No i cały czas piszemy o zaręczynach, nie o ślubie ;)
3
@macio_944 Rozumiem, ale jest to dla mnie pytanie z serii - "co kupić dziewczynie pod choinkę?". Nie wiemy totalnie nic o tej relacji. Może ona już dawała sygnały, że chce takiej deklaracji. Może wręcz przeciwnie i robi wszystko by na razie unikać tematu. Może jest między nimi wspaniale, a może są jakieś ciche żale i niedopowiedzenia. Jeżeli patrzy jej w oczy i wie, że nie może bez niej żyć, ona czuje podobnie, to chyba nie ma znaczenia ile są miesięcy na kalkulatorze :)
1
@ArterkHD Istnieje jakaś jedyna słuszna reguła? Wydaje mi się, że to sprawa mocno indywidualna.
4
@Eklerek Dokładam Jakub Kosecki
2
@Safrani Oj tak, muzyka filmowa to mi robi najlepiej na duszy :D Piękna forma relaksu. Hamak i soundtrack z "Dawno temu w Ameryce".
2
@michal26 "Czasami jak mocniej uderzy w odpowiedni "rejon w mózgu", to naprawdę mocno przeżywam dany utwór."
Wrażliwość muzyczna jest ważnym elementem odbioru. Podchodzę już pod 40, ale nadal potrafię się wzruszyć jak jakaś piosenka dotknie mocniej duszy. Tak jak @Safrani lubię klasyczną i lżejszy Rock oraz Blues. Lubię Hołdysa, lubię Dżem, Metallice, lubię też odkrywać artystów niszowych.
1
@Gary Ja wtedy jechałem do brata na przysięgę wojskową do Żagania.
10
@michal26 Najbardziej sobie cenie w muzyce autentyczność emocji. Muzyka to dla mnie forma sztuki i lubię jak jest wyżymana z serducha, a priorytetem jest to by zostawić po sobie coś wartościowego, a nie wyłącznie nabić kabzę. Cenię pasjonatów muzycznych, nie medialny produkt.
6
@FCB24 Gambit Królowej, Wielka Woda, Nocna msza.
1
@tbas No, ale też jak spojrzymy na to, że rywalizować mógł z nim tylko CR, który również było niesamowicie zdyscyplinowany i skupiony na rozwoju piłkarskim to okazuje, że jest to jednak znaczący czynnik. Talent to jakiś % sukcesu. Reszta to praca i dobre zdrowie.
4
@tbas Może, nie wiem. Wiem, że Messi był magikiem bez tego. Miał poukładane życie, ogromne skupienie na footballu i o wiele lepszą karierę, niż Neymar czy Ronaldinho, więc uważam, że wybrał lepszą drogę. Wiem też, że gdyby Yamal był piłkarzem innego klubu to wielu obrońców zmieniłoby narrację.
2
@tbas Zarówno jeden jak i drugi będzie miał swoje wahania formy, ale zobaczymy kto się utrzyma dłużej na wysokim poziomie. Czas pokaże.
1
@Transu96 Nie grałem niestety w starą wersję. Czekam na Remake.
2
@Transu96 Większość sandboxuów RPG się tym charakteryzuje. Ghost of Tsushima to nie było kopiuj wklej? Horizon Zero Dawn? Cyberpunk? Nawet Wiedźmin mimo dobrych zadań pobocznych miał też szablonowe aktywnowści. Palenie gniazd i usuwanie znaczników z ogromnej mapy.
2
@Sulimo Bardzo udany sandbox. Najbardziej lubię te zagadki w Hogwart, które trzeba odczarować odpowiednim zaklęciem. Przyjemnie się też czyści mapę z aktywności pobocznych.
22
@Gaucho Już widać po prostu jaki jest to rodzaj osobowości. Za szybko złapał Pana Boga za nogi i się zachłysnął. Cubarsi jest w tym samym wieku, a zupełnie inny gość.
85
@Safrani No i Brawo. To powinno być oczywiste od samego początku.
10
Okoliczności w jakich odszedł są porażką klubu. Legenda takiego formatu powinna odchodzić w zdrowych relacjach z odpowiednim pożegnaniem przez trybuny i kompilacją najpiękniejszych momentów w klubie. Mogą się tłumaczyć pandemią, raportami finansowymi, które dostali w ostatniej chwili i tekstami typu "myślałem, że pogra za darmo", ale to piętno się nigdy nie zmaże z ich kadencji.
2
@Safrani Zgadzam się, pieniądze otwierają furtki i dają władzę, więc jeśli zapłacisz, gdzie trzeba to unikniesz konsekwencji, zjesz BIO bez grzebania się w ogródku i w krótkim czasie zwiedzisz najpiękniejsze miejsca na świecie lecąc własnym samolotem, ale czy Ci banici, którzy usunęli się na skraj Bieszczad mają spokój ? Moim zdaniem tak i dlatego tam żyją. Mało ludzi, blisko natury i zaspokajanie podstawowych potrzeb. Czy taki Dalajlama ma zdrowie i spokój? Uważam, że tak. Nie posiada własnego majątku, utrzymuje się z darów czy wparcia rządu i większość tej kasy przeznacza na cele charytatywne. Czy te jednostki, które uciekają na Alaskę i z własnej woli decydują się na życie bez sklepów mają spokój? Myślę, że to jest główny cel ich pobytu w tym miejscu. Ludzie są niesamowicie zaradni, mają swoje plantacje, suszą ryby, budują drewniane domy i żyją na własnych warunkach, na marginesie systemu i ze świadomością, że gdy złamią nogę to są zdani na siebie. Coś za coś.
Co do wsi to wielu młodych, którym nie odpowiada praca na roli wyjeżdża do większych miast. Jest to wybór świadomy. Ludzie mają różne oczekiwania. Nie twierdzę, że dla każdego jest to cudowne i wymarzone życie tylko, że nie czuć tam, aż tak tego wszechobecnego kapitalizmu i konsumpcjonizmu, a życie toczy się wolniej.
3
@Safrani Wielu bogatych umarło i zdrowia sobie nie kupili. Ludzie żyją na wsiach bez wielkich środków do życia i żyją. Bez pieniędzy żyć się nie da, ale bez luksusów i zbędnego przepychu już zdecydowanie tak. Bliżej mi do takiej egzystencji. Nigdy nie lubiłem życia w mieście, betonu, korporacyjnego wyścigu szczurów i wiem, że kiedyś wrócę na bardziej zazieleniony teren.
4
@wojopancer Słaby wybór, więc wybieram zdrowie i spokój.