3

@Who_you_mam Zdecydowanie tego typu osoby nie wyróżniają się silnym charakterem.

5

@NeroTFP1 Ciekawe czy w tych pudełkach znajdą godność. Obraz upadku.

4

@Safrani Keanu ogólnie żyje trochę inaczej, niż celebryci Hollywood. Gość funkcjonuje jak szary Amerykanin. Jeździ metrem, włóczy się po ulicach z papierosem i nie obnosi się z majątkiem. Myślę, że jego wartości są inaczej poukładane, niż w przypadku typowych karierowiczów z USA i może mieć to też wpływ na prowadzenie kariery.

No Salma to aktorka znana głównie z latynoskiej urody bo jeśli chodzi o aktorstwo to jest to zdecydowanie średnia półka.

3

@kulek22 Zniewieściały, uległy, podatny na dominację. Świat ogląda zza obcasa.

7

61 lat kończy dzisiaj Keanu Reeves. 5 nagród i 30 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Matrix", "John Wick", "John Constantine", "Adwokat diabła", "Dom nad jeziorem", "Speed: Niebezpieczna prędkość", "Słodki listopad", "Na fali", "Aż do kości", "Królowie ulicy", "47 roninów", "Lepiej późno, niż później", "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia", "Dracula" i inne........

59 lat kończy dzisiaj Salma Hayek. 25 nominacji. Znana z takich produkcji jak:

"Frida", "Bodyguard Zawodowiec", "Desperado", "Od zmierzchu do świtu", "SexPistols", "Po zachodzie słońca", "Anglik, który mnie kochał", "Duże dzieci", "Mocne uderzenie", "Pentameron", "Dogma", "Bardzo dziki zachód", "Dom Gucci", "Cztery pokoje", "Eternals", "Magic Mike: Ostatni taniec" i inne......

2

@AlphaNumeric Szejkom było szkoda wyłożyć kasy? Trochę dziwne.

4

@Magneta Dżesika, Karina, Amanda

1

@BorzyKrzys Twój soundtrack to serial "Tajemnice Smallville". Mój to soundtrack z serialu "Roswell: W kręgu Tajemnic" tylko, że ktoś podłożył obraz ze Smallville.

To jest prawidłowe video


3

@Eklerek Roswell


6

@NeroTFP1 Polska polityka jest dla masochistów. Wszystkie te persony partyjne to jest taki plankton, że zęby bolą od czytania ich złotych myśli.

1

@Magneta 100%. Stawiam dom, a że mieszkam w kartonie po TV to mogę podjąć takie ryzyko.

0

@pluszek Ale cringe. Życie na pokaz.

1

@Laminedependencia Nie było rozmiaru M i go wsadzili w XL.

4

@Arcybiskup Przecież ofertę "nie odrzucenia" dostał już po przedłużeniu. Gdy przedłużał to nie wiedział, że się po niego zgłoszą.

1

@PatrychoO Nie ma na świecie ładowarki, która "chłodzi". KAŻDA ładowarka generuje ciepło i tym samym nagrzewa baterię (w mniejszym lub większym stopniu, ale ją nagrzewa), a indukcja dodatkowo potęguje ten efekt. Ma to związek z konwersją napięcia. Tu nie ma czego udowadniać bo to tak jakbyś się ze mną spierał, że cukier jest słony, a nie słodki. Tak, szybkie ładowanie również skraca życie baterii bo generuje więszką moc, a co za tym idzie więszke ciepło.

Idąc tym tokiem szybkie ładowanie i indukcja ma sens, gdy często zmieniasz telefon, a oszczędzanie baterii ma sens, gdy zmieniasz go co 4-5 lat.

0

@PatrychoO Ok, to w takim razie Tobie się wydłuża żywotność baterii.

0

@PatrychoO Ale to jest już oficjalnie udowodnione. Nie ma miejsca na "nie wiem", "może".

10

@July_6_BcN No zależy od relacji. Często to rodzice żony nalegają by mówić do nich po imieniu, więc to zależy jaka rodzina.

4

@tbas Każdy nosi co mu się podoba, ale dla mnie tragedio-dramat wizualny.

1

@partymaker @PatrychoO I dodatkowo orasz bardziej żywotność baterii poprzez nadmierne nagrzewanie. Chyba, że ktoś zmienia telefon co rok to wtedy bez znaczenia.
@michal26 Ale tak ogólnie na przyszłość bo dzisiaj to nie kurz, a za pół roku może Ci się napchać syfu.

1

@JimMorrisonFCB No i jest to dobry sposób na to by nie czerstwiał.

2

@michal26 Polecam zatyczkę do gniazda ładowania. Chroni gniazdo przez kurzem, brudem, wodą i odkąd zacząłem używać to zero problemów z ładowarką jak kiedyś.

1

@Tasde Ja mam piekarnię pod oknem i chleb sprzedają na kromki, więc nie kupuję całego bochenka. W innym wypadku biorę bułki, łatwiej jest oszacować zapotrzebowanie. Znam też ludzi, którzy mrożą chleb.

1

@tbas A u nas "Panie Tebasie, no dej Pan chociaż zarejestrować"

0

@cracker No coś tam brzdąkał na ten temat De La Fuente, ale on też sobie może mówić i interpretować co chce. Wątpię, że rozmawiał z nim na temat celebracji w klubie.

2

@D10SLEO Jest też opcja, że nie poszło o wyniki sportowe, a o starcie na linii trener - zarząd. Nikt nie wyrzuca trenera po kilku spotkaniach za wyniki.

0

@Transu96 To mogłeś od razu wymienić nazwiska tych krótkich legend. Byłoby szybciej, a tak trzeba dodatkowo pytać. Jakie te legendy?

6

@malicinho Mam podobnie. Jest świetną tenisistką, ale osobowość ma strasznie irytująca według mnie. Jakby cały czas miała okres.

8

@PIWOSZ89 Będą się chlastać maczetami?

7

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?