1

@agaFCB Nic co ludzkie nie jest mi obce, więc nie oceniam.

1

@Kgorecki2500 Ale Ty pewnie poleciałeś tylko wątek fabularny po sznurku i koniec.

0

@clyde Ile tam miałaś ubite godzin w Ex33?

2

@Bolton No tak, mamy do czynienia z krwawą rewolucją. Rząd został obalony, są ofiary wśród polityków i wszystko stoi w ogniu. Wojna domowa na całego.

20

Ja uważam, że obecna Barcelona jest jak kolos na glinianych nogach. Niby ofensywnie możemy każdemu wyrządzić krzywdę, ale błędy defensywne, kontuzje pomocników i okresy słabszej formy poprzez styl gry, który mocno eksploatuje piłkarzy będziemy niestety cierpieć w tym sezonie.

1

@Bolton Minister to chyba został rozebrany i przeciągnięty po ulicy, a żona ex premiera zmarła w wyniku poparzeń.

1

@cracker Mogłeś odebrać zamówienie gościa, który stał za Tobą ;d

2

@Czajka90 Pierś z kurczaka z ryżem w sosie słodko-kwaśnym i surówka.

6

@gumaz Przejechać obok automatu do składania zamówienia nie składając zamówienia, a następnie, gdy odjedzie samochód, który stoi przy okienku odbioru zamówienia podjechać jako następny klient, odebrać zamówienie klienta, który stoi za nami w kolejce i odjechać do domu.

4

@paweldunajecfcb Czemu ocenzurowałeś słowo "seksu"? To jakiś wulgaryzm czy jesteś jeszcze na etapie, że Cię to zawstydza?

5

@macio_944 Szacun. Ciekawe ile zapałek użyto do budowy tej altanki.

0

@Maker0 Nacięły się osoby, które klikają "Kupuję i płacę" bez uprzedniego sprawdzenia czy wszystko się zgadza. Allegro nie ma obowiązku pielęgnowania ludzkich nawyków, którzy robią zakupy z automatu. Co jakiś czas pojawiają się zmiany i użytkownicy muszą to kontrolować. Nie jest to jakiś wybitnie duży wysiłek by przeczytać opcję dostawy na końcowym etapie zakupów :D

5

@zenoowity Gra dla klubu mojego życia, więc mam nadzieje, że będzie śrubował jak najlepsze wyniki, ale osobiście nie lubię tego typu osobowości u ludzi i zdecydowanie nie jest to mój ulubiony zawodnik w drużynie. O wiele bardzie cenię sobie Pedriego.

2

@tbas I tak zdecydowana większość sprzedawców na Allegro oferuje paczkomat, więc generalnie nie jest to jakiś duży problem znaleźć aukcję z tym samym przedmiotem, który ma InPost. Przynajmniej ja osobiście nie napotykam tego typu problemów. Wystarczy kliknąć w to miejsce.
https://zapodaj.net/images/a46e43ef338cc.png

9

@PawkoFCB Akurat nie ma w tym nic dziwnego. Oni po to są, po to się szkolą by w każdej, nawet najmniej groźnej sytuacji być w przygotowaniu na każdą ewentualność i nie oznacza to tego, że zaraz się coś wydarzy.

2

@tbas Dokładnie tak. My mamy podpisaną umowę z DPD i DHL na stały podjazd, że kurier codziennie do nas podjeżdża z automatu. Układamy przesyłki na tyłach magazynu, podjeżdża, zabiera i nikt z firmy nie jeździ wkładać tego do paczkomatów.

3

@maroon Pracuje w swojej firmie między innymi jako osoba, która zajmuje się sprzedażą na tym portalu. Tworzyłem kilkadziesiąt aukcji od A-Z łącznie z cennikiem dostaw i z niczym podobnym się nie spotkałem. Po prostu jeżeli dany sprzedawca chce zaoferować np. SMART to musi spełnić kilka warunków czyli dodać konkretne opcje kurierów, ale mam również możliwość dodatnia paczkomatów InPost bez AllegoBox.

9

@maroon Jaką wojenkę? Przecież masz normalnie do wyboru paczkomaty InPost na większości aukcji.

To sprzedający ustala swój cennik dostaw i załącza takich kurierów jakich mu jest wygodnie. Allegro nic tutaj nie narzuca, a daje jedynie możliwość wyboru. Ja jeżeli będę chciał sprzedawać jako firma to mogę sobie zaznaczyć np. DPD Kurier bez żadnych paczkomatów i serwis Allegro nic nie ma do tego.

2

@Safrani Dokładnie taka sama była moja reakcja jak tu rano wszedłem. Trzeba sobie dzisiaj zrobić odpust.

0

@bartekvisca I dobrze. Eskalacja powinna być ostatecznością, chyba, że Ci sie bardzo spieszy.

3

65 lat obchodzi dzisiaj Collin Firth. 22 nagrody w tym Oscar i 21 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Duma i uprzedzenie", "Jak zostać królem", "Samotny mężczyzna", "Kingsman: Tajne służby", "Bridget Jones", "Droga do zapomnienia", "To właśnie miłość", "Mamma Mia", "Dziewczyna z perłą", "Magia w blasku księżyca" ,"Dorian Gray", "Czego pragnie dziewczyna", "Zanim zasnę", "Szpieg", "1917", "Niania" i inne....

Lubię tego aktora i polecam film "Jak zostać królem".

2

@papciofcb Ty już się zesrałeś

2

@Popitek12 Nie wiem czy sie liczy, ale byłem ostatnio w Pradze. Kupiłem sobie skarpety w zajebiste romby.

33

Myślę, że mam zdolności by sięgnąć po kilka ZP na FCBarca.com i jeżeli tego nie dokonam to znaczy, że mi się nie chciało.

3

@Kgorecki2500 Ja zaraz będę robił swoje patataj tylko najpierw muszę się zebrać, żeby wstać do garów.

1

@kubix05 A ja mogę polecić ciekawy dreszczowiec "Heretic" z 2024 roku.

10

Mój stary mógł mieć 3 ZP. W 1970, w 1973 i 1976, ale niestety mu się nie chciało.

2

@Greenalley Nie no, lepsze są teksty, że jeśli nie zdobędę to znaczy, że mi się nie chciało.

1

@Safrani Golonko to jest klasa tylko, że ja już niestety muszę uważać na to co jem bo gwarancja zdrowotna się już skończyła i mam tendencję to szybkiego przybierania cholesterolu, ale raz na jakiś czas sobie można pozwolić :-)

4

@Gary Zawsze byłem wierny japońskim producentom i z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że to tam powstają najmniej awaryjne samochody. Miałem do czynienia zarówno z Toyotą, Lexusem, Mazdą czy Mitsubishi i dla mnie są to znakomite auta (oczywiście trzeba wybrać odpowiedni model silnika).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?