1

@Prorokk Człowiek bez charakteru

0

@Ku84fcb Lepszy tzn jaki? Przecież Inter to ostatni finalista LM.

1

@nuevojugador Łatwo jak bułka z masłem?

1

de Jong to jest taka typowa ściana w środku pola. Jak ktoś chce sobie odbić piłkę, żeby do niego wróciła to do de Jonga i piłka wraca, potem krótkie podanie w prawy bok, krótkie podanie w lewy bok i gość gra cały czas jedno :D

2

@Ku84fcb Obecnie Topka kabaretów w Polsce.

1

@Kgorecki2500 Jak dla mnie tak. Lubię ogólnie. Tatuaże sięgają bardzo odległych okresów, więc nie jest to jakiś wynalazek współczesnych czasów. Ludzie od dawna znaczą swoje ciała. Tak samo Indianie i inne plemiona (Inków, Azteków). Wszystko z umiarem.

2

@TR3YWAY Informuj na bieżąco bo nie chcę, żeby coś mnie ominęło.

0

Silnik o mocy 2.2 kW będzie wystarczający w kosie spalinowej by na ludzie ciąć gładko gęste chaszcze? Ktoś może posiada i się wypowie?

3

@Kgorecki2500 Ty niewiele gorszy bo 255.

7

@gaucho104 260 zielonych. Wymieniłem na mikser i głośnik Bluetooth w punkcie Orlen.

1

@Comentateiro Przy następnych wyborach przelicytują do równego 1000zł. Mogę iść o zakład tu z każdym po kolei.

10

@barteq Krystyna Czubówna

3

Na co tam jeszcze warto dzisiaj postawić oprócz pewniaczka Holandia - 1 ?

27

@Gaucho Ostatnio te wywiady bardzo obnażają jej dziwny charakter i uważam, że nie ma do siebie dystansu.

2

@gumaz Mam bardzo dobry kontakt z rodzicami, ale to by się mogło zmienić, gdybym dzisiaj musiał znowu z nimi zamieszkać. Moi rodzice są już w takim wieku, że zadają milion tych samych pytań i dosłownie sterują Twoimi ruchami czyli - "włóż to tam, połóż to tam, dokręć, zamknij itp" także myślę, że szybko dostałbym qrwicy. Uważam, że naturalna kolej rzeczy jest taka, iż pisklęta wyfruwają z gniazda i już do niego nie wracają.

3

5

Komentarz usunięty

7

@Hasszz Zależy. Nic nie jest w życiu czarno-białe. Jak ma pół zakrytego ciała to lipa, ale jak ma jakiś subtelny tatuaż i nie jest on umiejscowiony na czole to bardzo hot.

6

@Popitek12 Właśnie ją ogrywam i delektuje się każdym detalem. Coś pięknego.

11

47 lat obchodzi dzisiaj Borys Szyc.10 nagród i 24 nominacje. Znany z takich produkcji jak:

"Symetria", "Warszawianka", "Serce, serduszko", "Kret", "Król", "Vinci", "Wojna polsko-ruska", "Zimna wojna", "Oficer", "Piłsudski", "Testosteron", "Kryptonim Polska", "Kamerdyner", "Forst", "Pokot", "Wataha", "Listy do M", "KacWawa" i inne.......

Co sądzicie o tym aktorze? Ja osobiście nie przepadam delikatnie mówią i uważam, że to nie jest aktor wysokiego kalibru. Znam dużo lepszych aktorów, którzy grali w mniejszej liczbie produkcji.

8

@gumaz To jest sarkastyczny komentarz i odnosi się do rozmowy z pewną kobietą, która gardziła ludźmi z niższym wykształceniem. Zjechał ją wtedy na wizji.

0

Koniec końców będą liczyły się wyniki. Zobaczymy jakie rekordy i trofea wygeneruje w przyszłości.

0

@Coveta Fakty są takie, że jako jedyny oddawał strzały z Interem, fakty są też takie, że to również Yamal przywrócił nas do dalszej rywalizacji z Interem bo byś nawet nie oglądał rewanżu. Fakty są takie, że Sommer był w znakimitej dyspozyji tego dnia. Kolejne fakty są takie, że odpadliśmy przez zbyt wysoko ustawioną obronę w końcówce spotkania. Nie atakuje się w 85 minucie, gdy zawodnicy nie mają już siły. Ja też nie lubię jego zachowania i irytuje mnie jego sposób bycia, ale potrafię chociaż oddzielić osobistą niechęć od tego co pokazuje na boisku. Na tym polega dojrzałość i to oddziela chłopców od mężczyzn.

5

@Rifek Jest jedna rzecz, na którą jestem uczulony i zawsze ją zgłaszam, a mianowicie spoilerowanie ludziom filmów, książek i gier. Uważam, że jeżeli piekło istnieje to jest specjalne miejsce dla takich jednostek.

0

@Popitek12 Ale ja bym ich zapytał o ich produkt.

0

@Popitek12 Też chętnie był zadał to pytanie twórcą ze studia Ubisoft.

3

@Marusek @Andi18 Jeden z moich ulubionych aktorów komediowych. Sporo świetnych filmów na koncie.

3

@barejant
"Udział Yamala w tym sukcesie był niewielki"

"Za to porażka z Interem to przede wszystkim rezultat jego egoizmu i nieodpowiedzialności"

"Za popisy cyrkowe, które bardziej drażnią niż sprawiają radość kibicom."

Ten komentarz, aż ocieka obiektywizmem. Człowieku spójrz czasem chłodną głowy bo widać, że jeszcze hormony Ci buzują.

4

@Andi18 Ciekawa propozycja i faktycznie piękny przekaz, iż łatwo przeoczyć prawdziwe wartości w życiu i uświadamiamy sobie to dopiero wtedy, gdy już jest za późno.

1

@YeastMoss Nie, wytrwałość w dążeniu do celów pomimo ograniczeń. Czytałem tę książkę, gdy miałem 12 lat i już wtedy jej przekaz był dla mnie oczywisty. We wszystko co zaczynał wchodził na 100%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?