1

@Nightraider Obecnie to nikt nam nie zrekompensuje atutów Inigo i trzeba rzeźbić tym co mamy. Grając tą samą taktyką co w poprzednim sezonie będziemy tracić jeszcze więcej bramek, a to zaważy na wyniku wielu spotkań, więc coś muszą zmienić.

5

@gumaz Co roku organizujemy spotkanie w okresie Świątecznym.

0

@Nightraider Dopóki Kounde jest zdrowy to Erica też można ustawiać na ŚO tylko, że to też nie jest lider i nie ma obecnie kto zarządzać blokiem defensywnym.

0

@Jacob9402 Ale przyczyna jest bardzo prosta. Obecnie na rynku brakuje zawodników na tę pozycję i nie ma w czym przebierać. Wie o tym zarówno klub kupujący jak i sprzedający, który winduje cenę zawodnika.

0

@VegetaPolska Primal był ostatnią grą tej serii, która mi się podobała. Nawet tam wbiłem platynę, ale 5 i 6 to już dla mnie straszne nudy.

1

@Hshdhrhdh @Kgorecki2500 Ah te Wasze szatańskie sztuczki :D

0

@Gary Klikasz w profil i zawsze jest napisane pod zdjęciem, ale z tych oznaczonych tutaj nikt nie ma bana, koledze się coś pomyliło.

1

@Kgorecki2500 Ale w tym samym budżecie lub nawet mniejszym kupiłbyś mięso wieprzowo-wołowe (czyli takie jak ma być) oraz zwykłe pomidory w puszce i przyprawy (bazylia, zioła prowansalskie) zamiast gotowego słoika (czyli takie jak ma być). To oczywiście może smakować, ale to trochę tak jakby się zachwycać gorącym kubkiem Knorr, gdy nie spróbowało się nigdy niedzielnego rosołu :D

1

@Kgorecki2500 Nie wiem co z tego Ci wyszło, ale na pewno nie Spaghetti Bolognese xD

0

@Gary Nie mamy takich rzeczy. Moim szefem jest Włoch, który ma wywalone jajca totalnie na wszystko. Interesują go tylko wyniki sprzedaży (mnie również bo prowizja), a to co Ty robisz w czasie pracy i jak się oceniasz względem roku to go interesuje tyle co śnieg zeszłoroczny :D

15

@MOLESTA No zabawne fhooy

1

@MesQueUnClub_87 Niech jeszcze ktoś dopisze Zalando Lounge bo nie było

2

@ranger3120 Zalando Lounge

1

@lithotripter No miałem dopisać, że piwka więcej trzeba :)

0

@draxidox Ulał się zacnie :)

5

@Konradowskyy Mogła konkurować wyłącznie wtedy, gdy nazywała się Pro Evolution.

4

@Stagiryta Przekaz jest dobry tylko gorzej z odczytem, u niektórych.

1

@Kgorecki2500 Nie no, jedynka była robiona od nowa na współczesnym silniku, a w dwójce i trójce jedynie lekko odświeżyli szatę wizualną i rozdzielczość na tych samych modelach, więc wrażenia niestety są podobne jak w Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

1

@Kgorecki2500 No nic dziwnego, skoro pierwsza część dostała Remake, a dwójka i trójka tylko Remaster.

1

@Kgorecki2500 Ale, że co jest nie tak z tą grą?

1

@MichalZZZ "Nie słuchaj ich", "The Cursed", "Veronica", "Oko", "Zbaw nas ode złego", "Amityville", "To my".

0

@Faro 100 to już jest oferta nie do odrzucenia, ale i tak tyle za niego nie dadzą.

1

@fc20barca Nie no wow, gratulacje :D

2

@kubix05 To było dla mnie za słodkie nawet jak byłem mały :D

1

@Gary Jeżeli ktoś mieszka blisko centrum to faktycznie jest to mocno odczuwalne. Ja akurat mieszkam na Wyczerpach, więc to jest o tyle fajne miejsce, że osiedle usytuowane jest w polanach blisko rzeki Warta i jest to taka strefa samowystarczalna, gdzie właściwie jest wszystko od Barbera po Markety, Mechaników i Przychodnie lekarskie, więc nie mam nawet potrzeby pchać się w Aleje czy okolice Jasnej Góry. Nie odczuwam tego praktycznie w ogóle. Mamy tu swoje mini miasteczko przy łonie natury.

1

@Kgorecki2500 Spaghetti Bolognese miałem, ale to o 15:00

5

@draxidox Dzięki strasznie się meczę w tej tyrce, właśnie spijam jogurt, pisząc na La Rambli i oglądając film na CDA. Ledwo żyję.

0

@Popitek12 Nie wiem czy ktokolwiek tutaj się zagłębia w ten zarząd. Przecież tam ponad 70% udziałów ma rodzinka miliarderów z USA, a niecałe 30% inny miliarder (ten z INEOS), który odpowiada za zarządzanie sportowe. Oni się tam bawią w Football Managera na żywo.

19

@Safrani Oczywiście w programie 800+ oraz Kościołem i wszystko co z nim związane.

1

@draxidox Czyli nawet Vegeta ma szansę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?