0

@Gary Biorę w lecie bo większość znajomych tak bierze i wtedy możemy, gdzieś jechać razem. Mogę sobie wziąć w listopadzie, ale to pojadę sam bo ja na co dzień żyję solo, więc wolę poczekać na resztę.

0

@Krzysztof1987 Jakby jutro ogłosili oficjalkę Haalanda w Barcelonie to nie zrobiłbyś WOW? Mnie osobiście by to zszokowało.

0

@FCB24 Można go nazwać legendą, ale Bayernu Monachium, a nie Barcelony.

1

@jacobFCB Wiem co to, ale nigdy nie oglądałem.

0

@Gary Ja urlop zazwyczaj biorę w okresie letnim, więc po tych wszystkich miesiącach szarugi, piździawy i ciemności ostatnią rzecz na jaką mam ochotę to spędzanie tych kilku dni urlopu w deszczowej Polsce. Dlatego co roku uciekam za granicę bo mam gwarancję pięknej pogody. W tamtym roku Chorwacja i temperatury po 37, w tym roku Bułgaria i calutki tydzień 31 stopni. Jak tylko wlecieliśmy na teren Polski to zaczęło chwiać samolotem, zrobiło się ciemno i mokre szyby od deszczu. Za rok do koleżanki na Majorkę bo osiedliła się tam od razu po maturze, jakieś 19 lat temu i czasem do niej wpadam. Lubię polskie morze, szczególnie Hel bo jestem zwolennikiem dzikich plaż bez ludzi, gdzie można poleżeć bez gwaru i na pewno się wybiorę, ale kiedy to jeszcze nie wiem.

6

@RoberDzik Uważam, że Bundesliga to było idealne środowisko dla niego i w Anglii by nie powtórzył tych osiągnieć, ale to tylko moje zdanie.

3

Dobry transfer, świetne liczby, ale Robert jest legendą Bayernu Monachium.

1

@jacobFCB Dla mnie to nie miało większego znaczenia czy był wiernie odwzorowany. Był wykreowany w taki sposób, że potrafił mnie wciągnąć w ten świat. No i aktorsko hipnotyzująca Anya Taylor Joy.

11

@th@les Trudno powiedzieć kogo szwagry wymyślą, ale nie dziwie się nikomu kto ma dość pracy w takim środowisku. Jedyny pozytyw to fajna szatnia do prowadzenia.

0

@Kengo Zgadzam się. Mam koleżankę, która jeździ do jakiejś wróżki po porady. Ta jej robi różne wisiorki, talizmany, a ta w to wierzy bo jej kiedyś coś powiedziała i się sprawdziło. Nie wytłumaczysz jej logicznie, że to pic na wodę.

7

@Kgorecki2500 To, gdzie się dobrze bawisz to jest zawsze kwestia indywidualna ryju. Polskie morze ma swój urok, ale ja jako osoba obarczona depresyjnym klimatem Polski zawsze w lato poszukuję słonecznych miejsc.

2

@jacobFCB Kiedyś szachy były dla mnie podręcznikową definicją nudy, ale obejrzałem serial "Gambit Królowej" i całkowicie odmienił moje spojrzenie na tę grę. Chyba po tym poznać znakomite produkcje filmowe.

3

@Commando Ja kiedyś zbiłem pionę z Perepeczko.

2

@Roobo Gdybym pisanie komentarzy na tym forum traktował jako zmarnowany czas to w ogóle bym tutaj nie przebywał.

8

@Roobo Dobrze, że od razu przewinąłem do końca bo zamiast 5 sekund byś mi zmarnował 1:20.

3

@AxelF Piękna dewiza :))

1

@Andi18 Za Grzesia bo nie ma większej patologii od korupcji.

3

@AxelF Nie no, gdybym uprawiał takie hobby to bym się zapuścił jak wieprz :D W tygodniu nie tykam ani piwa, ani kiełbasy, ale czasem w weekend nagradzam się za wytrwałość i wtedy robię taką ucztę z rozmachem :)

3

@Bocheno1 U mnie tak jak w nicku, ale większość chyba już wie :D

3

@gumaz Panie, to by trzeba było usiąść na spokojnie haha

8

@Safrani Oczywiście. Zarówno z grilla, z ogniska jak i z patelki. Do tego sałatka z warzyw, świeże bułeczki, ostra musztarda i kufel zimnego Budwaisera.

1

@MigcampistaCesc Może niech zapyta Cubarsiego bo są w tym samym wieku.

2

@Pedri16Future Najlepsze jest to, że oni ciągle coś gadają o honorze, a potem skaczą jednemu gościowi w pięciu po głowie.

1

@DonCarletto 21:00 - "Panowie pięknie tam trollujemy ciemną masę. Ile mieliście klików? Ehh, to my więcej! Na jutro też szykujemy bombę"

1

@Guillegavira Po prostu do oficjalnych ogłoszeń wszystkie doniesienia mediów należy traktować z dystansem.

4

@VegetaPolska Tego z Oleśnicy?


1

@Lanosss Nie pytam o jakie okoliczności chodzi.

5

@Safrani Jak to mówią - "jaja są dobre, ale nie do kolan" :D

3

@Safrani Ludzie tacy są - "nikt nie widzi?" i siup butelka do wody. Otwieramy drugie piwko. Niektórzy są na tyle bezczelni, że podczas jazdy samochodem potrafią otworzyć szybę i rzucić do rowu. W lasach też pełno śmieci.

21

Koleś z własnej nieprzymuszonej inicjatywy chodzi po rzekach i nurkuje w jeziorach/zalewach/stawach by sprzątać śmieci po brudasach. Składam mu największe wyrazy szacunku.

https://zapodaj.net/images/032df35f8460b.png
https://zapodaj.net/images/f822799bea5f8.png
https://zapodaj.net/images/bdac5f95d6cc8.png

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?