MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gary Biorę w lecie bo większość znajomych tak bierze i wtedy możemy, gdzieś jechać razem. Mogę sobie wziąć w listopadzie, ale to pojadę sam bo ja na co dzień żyję solo, więc wolę poczekać na resztę.
0
@Krzysztof1987 Jakby jutro ogłosili oficjalkę Haalanda w Barcelonie to nie zrobiłbyś WOW? Mnie osobiście by to zszokowało.
0
@FCB24 Można go nazwać legendą, ale Bayernu Monachium, a nie Barcelony.
1
@jacobFCB Wiem co to, ale nigdy nie oglądałem.
0
@Gary Ja urlop zazwyczaj biorę w okresie letnim, więc po tych wszystkich miesiącach szarugi, piździawy i ciemności ostatnią rzecz na jaką mam ochotę to spędzanie tych kilku dni urlopu w deszczowej Polsce. Dlatego co roku uciekam za granicę bo mam gwarancję pięknej pogody. W tamtym roku Chorwacja i temperatury po 37, w tym roku Bułgaria i calutki tydzień 31 stopni. Jak tylko wlecieliśmy na teren Polski to zaczęło chwiać samolotem, zrobiło się ciemno i mokre szyby od deszczu. Za rok do koleżanki na Majorkę bo osiedliła się tam od razu po maturze, jakieś 19 lat temu i czasem do niej wpadam. Lubię polskie morze, szczególnie Hel bo jestem zwolennikiem dzikich plaż bez ludzi, gdzie można poleżeć bez gwaru i na pewno się wybiorę, ale kiedy to jeszcze nie wiem.
6
@RoberDzik Uważam, że Bundesliga to było idealne środowisko dla niego i w Anglii by nie powtórzył tych osiągnieć, ale to tylko moje zdanie.
3
Dobry transfer, świetne liczby, ale Robert jest legendą Bayernu Monachium.
1
@jacobFCB Dla mnie to nie miało większego znaczenia czy był wiernie odwzorowany. Był wykreowany w taki sposób, że potrafił mnie wciągnąć w ten świat. No i aktorsko hipnotyzująca Anya Taylor Joy.
11
@th@les Trudno powiedzieć kogo szwagry wymyślą, ale nie dziwie się nikomu kto ma dość pracy w takim środowisku. Jedyny pozytyw to fajna szatnia do prowadzenia.
0
@Kengo Zgadzam się. Mam koleżankę, która jeździ do jakiejś wróżki po porady. Ta jej robi różne wisiorki, talizmany, a ta w to wierzy bo jej kiedyś coś powiedziała i się sprawdziło. Nie wytłumaczysz jej logicznie, że to pic na wodę.
7
@Kgorecki2500 To, gdzie się dobrze bawisz to jest zawsze kwestia indywidualna ryju. Polskie morze ma swój urok, ale ja jako osoba obarczona depresyjnym klimatem Polski zawsze w lato poszukuję słonecznych miejsc.
2
@jacobFCB Kiedyś szachy były dla mnie podręcznikową definicją nudy, ale obejrzałem serial "Gambit Królowej" i całkowicie odmienił moje spojrzenie na tę grę. Chyba po tym poznać znakomite produkcje filmowe.
3
@Commando Ja kiedyś zbiłem pionę z Perepeczko.
2
@Roobo Gdybym pisanie komentarzy na tym forum traktował jako zmarnowany czas to w ogóle bym tutaj nie przebywał.
8
@Roobo Dobrze, że od razu przewinąłem do końca bo zamiast 5 sekund byś mi zmarnował 1:20.
3
@AxelF Piękna dewiza :))
1
@Andi18 Za Grzesia bo nie ma większej patologii od korupcji.
3
@AxelF Nie no, gdybym uprawiał takie hobby to bym się zapuścił jak wieprz :D W tygodniu nie tykam ani piwa, ani kiełbasy, ale czasem w weekend nagradzam się za wytrwałość i wtedy robię taką ucztę z rozmachem :)
3
@Bocheno1 U mnie tak jak w nicku, ale większość chyba już wie :D
3
@gumaz Panie, to by trzeba było usiąść na spokojnie haha
8
@Safrani Oczywiście. Zarówno z grilla, z ogniska jak i z patelki. Do tego sałatka z warzyw, świeże bułeczki, ostra musztarda i kufel zimnego Budwaisera.
1
@MigcampistaCesc Może niech zapyta Cubarsiego bo są w tym samym wieku.
2
@Pedri16Future Najlepsze jest to, że oni ciągle coś gadają o honorze, a potem skaczą jednemu gościowi w pięciu po głowie.
1
@DonCarletto 21:00 - "Panowie pięknie tam trollujemy ciemną masę. Ile mieliście klików? Ehh, to my więcej! Na jutro też szykujemy bombę"
1
@Guillegavira Po prostu do oficjalnych ogłoszeń wszystkie doniesienia mediów należy traktować z dystansem.
4
@VegetaPolska Tego z Oleśnicy?
1
@Lanosss Nie pytam o jakie okoliczności chodzi.
5
@Safrani Jak to mówią - "jaja są dobre, ale nie do kolan" :D
3
@Safrani Ludzie tacy są - "nikt nie widzi?" i siup butelka do wody. Otwieramy drugie piwko. Niektórzy są na tyle bezczelni, że podczas jazdy samochodem potrafią otworzyć szybę i rzucić do rowu. W lasach też pełno śmieci.
21
Koleś z własnej nieprzymuszonej inicjatywy chodzi po rzekach i nurkuje w jeziorach/zalewach/stawach by sprzątać śmieci po brudasach. Składam mu największe wyrazy szacunku.
https://zapodaj.net/images/032df35f8460b.png
https://zapodaj.net/images/f822799bea5f8.png
https://zapodaj.net/images/bdac5f95d6cc8.png