3

@Gary Osobiście uważam, że te baterie nie mają nic wspólnego z ekologią i cały czas podtrzymuje, że to ECO jest tak mocno pchane bo ktoś na tym robi kolosalny interes. Oczywiście wolałbym, żeby świat był czysty i wolny od zanieczyszczeń, ale nie widzę wiarygodności w tych poczynaniach. Cały świat musi się zaangażować, a nie tylko jeden kontynent. To tak jakby tylko jeden zawodnik na boisku robił pressing, a reszta się przyglądała - bez sensu. Widziałem też co się dzieje, gdy taki samochód się zapali. Nie daj Boże, żeby Ci ktoś uderzył w boczne drzwi, pokrzywił i uniemożliwił wyjście z samochodu.

0

@Ojciec5tkidzieci Co to za pionek?

0

@szela1899 No wiesz, tak się można przepychać w nieskończoność bo nie istnieje coś takiego jak obiektywna lista. Każdy to postrzega w inny sposób i będzie ich ustawiał w innej kolejności. Ty np. nie umieściłeś w swoim rankingu, ani 2pac, ani Biggiego co osobiście uważam za profanację takiego rankingu. Który jesteś rocznik?

1

@heniusss Ok, ale miał bardzo dobre Flow, poczucie rytmu oraz komponował świetne bity, a wspólna płyta ze Snoopem "The Chronic" przeszła do historii. Dre jest bardzo ważną postacią amerykańskiego rapu.

4

@RosjaninBut Karnację to już zaczyna mieć jak Yamal.

4

@Czyhrynski Kontrowersją jest taki 50 cent kosztem np. Dr. Dre czy Snoopa, ale zdaje sobie sprawę, że każdy tego typu ranking to subiektywne zestawienie.

3

@Safrani Uważam, że AI jest tylko narzędziem, które ma pomagać człowiekowi w życiu. Należy je odpowiednio kontrolować, a nie hodować sobie w mediach społecznościowych samopasem jak jakieś zwierzątko. Dodatkowo uregulowałbym prawnie kreowanie filmików, gdzie podkłada się czyjąś twarz pod sytuacje, które nie miały miejsca. W tym momencie, ktoś może wykorzystać kogoś wizerunek i zrobić z nim film porno. Już teraz widzę jaki sieje to zamęt, że ludzie są wprowadzani w błąd, ponieważ nie są w stanie odróżnić fikcji od prawdy. Widzą 90 letnią babcię, która przeklina i piszą w w sekcji komentarzy, że "to nie przystoi kobiecie w tym wieku". :D

1

@NeroTFP1 @Alek23 Przede wszystkim to są psy dominujące. Albo Ty zostaniesz jego Panem, albo on Twoim. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób je szkolić to Ci wejdą na głowę i agresją będą wymuszać swoje "widzi mi się" . Potem takie psy są albo wiązane do drzewa albo oddawane do schroniska z metką agresywnych. Tu właśnie największym problemem jest brak świadomości i znajomości rasy jaką się bierze pod opiekę. Z różnymi psami miałem do czynienia, z Owczarkami, z Amstaffem z Bulterierem i mam bardzo dobre zdanie na temat tych psów. Znajomi mają dwa cudowne Amstaffy, ale po pierwsze nie brali tych psów ze schroniska bo nigdy nie znasz pochodzenia takiego psa (mógł być poczęty kazirodczo i tam już psycha jest zryta), psy przeszły za szczeniaka odpowiednie szkolenie w towarzystwie swojego właściciela, a następnie były chowane w miłosnej atmosferze. Teraz są to największe lizoki i przytulasy jakie widziałem i do tego ułożone. Niemniej jednak uważam, że powinny być wpisane na listę psów niebezpiecznych ponieważ przy właśnie nieumiejętnym szkoleniu mogą stanowić duże zagrożenie i w tym momencie opiera się to wyłącznie na zaufaniu, że obcy typ, który idzie z psem zrobił wszystko jak powinien. Nie mam tej gwarancji idąc z dzieckiem obok, więc profilaktycznie powinien mieć nakaz kagańca oraz smyczy.

1

@NeroTFP1 No statystyki statystykami, ale nie bez powodu są takie restrykcje względem tej rasy w innych krajach Europy. Dania, Norwegia, Niemcy, UK, Hiszpania, Francja.

0

@NeroTFP1 Sprawdziłem sobie tę listę i to jakiś śmiech na sali z tym, że nie ma tam Dobermana, Bulteriera czy właśnie Amstaffa.

3

@draxidox Jest regulowane. Ma posiadać smycz i kaganiec w miejscu publicznym. Jeśli nie ma to właściciel podlega karze.

0

@Murazor A w maju gra martwa :D

1

@gumaz Pączki, Cherry Coke, Tosty z serem i zapiekanki.

10

@barcafan1789 Najważniejsze, że nadal jest popyt. Za rok będzie 500zł.

0

@BorzyKrzys Kolejny żydowski incydent.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Leczyłem się kiedyś tylko na NFZ. Z tyłu mi wstawiali jakieś szare plomby, raz mi taka wypadła za miesiąc. Białe dawali tylko z przodu, a potem i tak się okazywało, że to jakieś kremowy materiał i się różnił od koloru zęba. Kanałowe dla dorosłych obejmuje tylko zęby frontowe. Tych z tyłu nie zrobisz na kasę chorych. Miałem ułamanego zęba przedniego - jedynkę. Nie chciał mi tego zrobić na NFZ. Musiałem płacić, więc obudowy zęba tez nie masz na narodowy fundusz. Nie opłaca się robić na kasę bo więcej chodzenia, poprawiania, niż to warte. Najlepiej chodzić systematycznie, leczyć małe dziurki za mniejsze pieniądze i nie dopuszczać do leczenia kanałowego czy wyrywania zębów.

6

@LeoMessiiBarcaPepa Zapomnij. Trzeba płacić. Na NFZ to sobie można kamień wyczyścić raz do roku.

1

@Gary Aaa bo Ty jesteś z tego samego miasta co ja. Teraz zauważyłem.

4

Komentarz usunięty

2

@Criss18Barca Premier jest dobrze znany z tego, że lubi zmieniać zdanie. Zresztą jego były kandydat na Urząd Prezydenta również. Tam poglądy zmieniają się dynamicznie jak ceny w X-KOM.

3

@Gary Jak mnie namówili na rowery i po bardzo długim przestoju bez ruchu w nogach zrobiłem 50km. Moją jedyną korzyścią było to, że mogłem sobie trochę odpocząć na ławce, ale cały czas myślałem o tym, że jeszcze trzeba wrócić. Żeby było śmieszniej to trasa Częstochowa-Poraj.

19

@Kgorecki2500 Niech im Gawkowski zrobi Hotspota.

3

@LeszekFCB Dokładnie. Tak jakby tylko on był młody w tej drużynie, a jak spojrzysz na chłopaków, których wymieniłeś to wszyscy spędzają czas aktywnie, wakacje z rodzinką, wspólny wypad na rower z kumplami, a nie jak tamten 50 CENT i codziennie inna prostytuka z OnlyFans.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tbas Nie i szczerze mówiąc nie widuje takich sytuacji. Tylko na filmach. Może mało chodzę po knajpach.

1

@macio_944 Zgadzam się, że bez wspólnego zamieszkania ze sobą to dwoje ludzi się właściwie nie zna, ale po pół roku to już chyba wiedzą, gdzie kto rzuca skarpetki :D No i cały czas piszemy o zaręczynach, nie o ślubie ;)

3

@macio_944 Rozumiem, ale jest to dla mnie pytanie z serii - "co kupić dziewczynie pod choinkę?". Nie wiemy totalnie nic o tej relacji. Może ona już dawała sygnały, że chce takiej deklaracji. Może wręcz przeciwnie i robi wszystko by na razie unikać tematu. Może jest między nimi wspaniale, a może są jakieś ciche żale i niedopowiedzenia. Jeżeli patrzy jej w oczy i wie, że nie może bez niej żyć, ona czuje podobnie, to chyba nie ma znaczenia ile są miesięcy na kalkulatorze :)

1

@ArterkHD Istnieje jakaś jedyna słuszna reguła? Wydaje mi się, że to sprawa mocno indywidualna.

4

@Eklerek Dokładam Jakub Kosecki

2

@Safrani Oj tak, muzyka filmowa to mi robi najlepiej na duszy :D Piękna forma relaksu. Hamak i soundtrack z "Dawno temu w Ameryce".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?