3

@NeroTFP1 No i z tego co ptaszki ćwierkają to robi "The Adventures of Cliff Booth" z Bradem Pittem i Quentinem Tarantino :)

Żałuję, że porzucili projekt "World War Z 2"

@Jakchcesz Również jeden z moich ulubionych.

21

63 lata kończy dzisiaj David Fincher.
https://zapodaj.net/images/c54b4dcec8d88.png

Reżyser zgromadził w swoim dorobku 17 nagród i 50 nominacji. Znany z takich produkcji jak:

"Podziemny Krąg", "Siedem", "Zaginiona dziewczyna", "Gra", "Dziewczyna z tatuażem", "Zodiak", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "House of Card", "Mindhunter", "The Social Network", "Obcy 3", "Azyl", "Zabójca", "Mank", "Miłość, Śmierć i Roboty".

Dla mnie TOP

0

@fckim23 W jedynce to raczej wątpliwe, żeby jakąkolwiek furą się wzbić w powietrze na wysokość dachu :D

6

@MsBarca Nie no, za nic. Wszystko jest w porządku. Dobrze robią, pozdrawiam całą Legnicę, niech to się trzyma.

0

@NeroTFP1 "No jak Boga kocham Panie władzo, byłem w takim szoku, że ręce i nogi mi się trzęsły, a miałem akurat przy sobie piersiówkę. Przechyliłem ją instynktownie jednym haustem, a dopiero po chwili zorientowałem się, że nikt mi nie uwierzy".

5

@maikeru Myślę, że to już czas spuścić, ale ciśnienie z pęcherza.

2

@Galford No ta, rzeźbi jak może, aż się wzruszyłem. Bo w całym środowisku piłkarskim na stanowisku Dyrektora Sportowego pracuje tylko Zubi i Deco i NIKT WIĘCEJ. Przypominam, że dostał tę robotę bo grubas uprawia w klubie nepotyzm, a nie analizuje kwalifikacje, ale minimaliści się zawsze zadowolą byle czym.

1

@jacobFCB Moje pierwsze skojarzenie - "The Analogs" Punk Rock.

0

Ja bym chętnie sprzedał Deco. Nikt nie złożył oferty?

0

@lucca87 Przy obecnej formacji Gaviego widzę jako zmiennika zadaniowca, który wchodzi do środka pola, gdy trzeba powalczyć z rywalem fizycznie lub na końcówkę spotkania by biegał box to box. Pomocnik ofensywny musi być dla mnie kreatywny, decydować się na strzały z dystansu i mieć przegląd pola. Z kolei jeżeli gramy na dwóch pomocników z tyłu to muszą znakomicie wychodzić spod pressingu, utrzymywać się przy piłce i być na wysokim poziomie technicznym. Może sobie tak grać Pedri z Casado lub de jongiem, ale nie z Gavim. Gdybyśmy grali na trzech pomocników ŚP (4-3-3) to wtedy Gavi byłby fajnym uzupełnieniem, ale obecnie gramy z wysuniętą 10 (4-2-1-3)

1

@gumaz Bytom i Czeladź.
@Gary Częstochowie daleko do Wrocławia czy Krakowa, ale pracowałem kilka lat w delegacji po całej Polsce i widziałem co najmniej 30 gorszych miast.

0

@GeneralXavi No ja myślę, że najbardziej zauważalny spadek jakości będzie w defensywie i to też zaważy na wielu spotkaniach.

0

@Karol145 Pedri, FDJ, Bernal i Casado to inna pozycja. Po odejściu Fermina zostanie tam Olmo, Raphinha i młode szczurki bez doświadczenia. (Gaviego tam nie widzę).

0

@BORO_12 Toni, Dro, Guille, Bardhij? Dwie kontuzje i będziemy grać w LM z piłkarzem, który ma 0 doświadczenia. Tak się nie buduje mocnej kadry. Tak się po prostu odpada z rozgrywek.

1

@malicinho Flick jest podobnego zdania, bo trener chce mieć jak najwięcej jakościowych zmienników by te rotacje nie były mocno odczuwalne w kluczowych meczach, gdy przytrafią się kontuzje.

0

@MaziFCB Ferran w ogóle nie jest brany pod uwagę na 10. Na tej pozycji bez Fermina mamy tylko Olmo i Raphinhe bo Gavi nie ma odpowiedniego profilu by tam grać, a ustawianie tam Pedriego to profanacja.

4

@Galactico777 I dwa konta na portalu sportowym.

4

@Galactico777 Tak, nie musimy go sprzedawać mimo tego co tu wymieniłeś. Gdyby nie media to byś nawet nie podejmował takiego tematu sprzedaży Fermina. Czytacie codziennie te medialne wypociny i siąknięcie tym jak gąbka.

0

@Galactico777 "w obecnej sytuacji inne kluby wolą wykorzystać Lapcia."

W obecnej sytuacji to my wcale nie musimy go sprzedawać, więc to MY stawiamy warunki co do ceny.

0

@draxidox No, a ja myślisz, że ile mam? zaraz dobijam do 40 na karku, ale nie będzie mnie dominował jakiś ulany pet.

11

Dokładnie. Niech zostawią sobie środki na maglowanie polityki i seriale dla emerytów. Priorytetem jest oczernianie opozycji, a nie tam jakiś sport.

0

@draxidox Podziwiam za spokój. Ja bym pewnie te drzwi otworzył i wyszedł do niego. Niestety w takich sytuacjach ciężko mi zapanować nad sobą.

1

@draxidox Dlatego już wiele lat temu kupiłem rejestrator.

5

@AxelF Uważam się za antypolityczną jednostkę, która gardzi każdą partią po równo i próbuję wytłumaczyć, że też nie muszę kochać Ukraińców. Dla mnie to ten sam sort co ruscy. Dokładnie ta sama krew tylko rozrzucona po innym obszarze. Nie interesuje mnie to czy ktoś sobie z tego stworzy definicję rosyjskiego interesu.

I myślę, że warto się przede wszystkim przyjrzeć sekciarzom partyjnym, którzy ewidentnie przejawiają sygnały, iż mają za to płacone lub przyjmują inne korzyści.

2

@Comentateiro Doceniamy, ale jeżeli można coś na ten moment porównać to tylko ten okres do 18 lat jednego i drugiego. Nie wiem czy niektórzy sobie zdają w ogóle sprawę jak wysoko Argentyńczyk powiesił poprzeczkę. Ile rekordów pobił. Ile bramek strzelał w sezonie. Ile ma nagród MVP. 8 Złotych Piłek. To są długie lata regularnej formy. Neymar też był w pierwszej trójce ZP, potem w piątce, potem znowu w trójce, a finalnie guwno zdobył i karierą nie ma podjazdu nawet do CR7, a co dopiero do GOATA. Za bardzo się moim zdaniem tu ludzie rozpędzają z tym porównaniem do Messiego, za bardzo.

20

@AxelF Tak, bywa arogancki kiedy strzeli bramkę i pokazuje, że zakłada koronę. Albo sugerując w wywiadzie, że zagłosowałbym na siebie w plebiscycie Złotej piłki. Siedzenie w czapce na konferencji. To już nie pierwsza osoba ze świata footballu, która zwraca na to uwagę, że się robi z niego "gwiazduś". Z palca sobie tego nie wyssali tylko to po prostu widać, że najbliżej mu mentalnie do Neymara. Jeszcze to brylowanie w błyskotkach jak 50 cent. Mam wrażenie, że niektórzy udają, że deszcz pada tylko dlatego, że gra w naszym klubie. Jakby grał w RM to na tym forum zaroiło by się od zupełnie innej narracji. Cubarsi pokazuje prawdziwą dojrzałość, ma ogładę i widać, że daleko mu do sodówki, a tutaj się ewidentnie chłop zachłysnął popularnością, ale skąd czerpać wzorce jak ojciec w 7 niebie bo są pieniądze w rodzinie.

8

@Jakchcesz Ponieważ mnie zaczyna szczerze irytować to, że każdy ma się za takiego super obiektywnego i nie dostrzega momentu kiedy sam popada w skrajności. W tej i w każdej innej dyskusji politycznej na tym forum uczestniczą takie osoby i wielu z nich nie zdobędzie się nawet na jeden PLUS który można przypisać takiej Konfederacji, czy PiS, czy KO czy PSL itd. Sekciarze z PO, z Konfy czy z PiS cały czas realizują misję by przestawić opozycję w jak najgorszych barwach narzucając jedną słuszną narrację. Sami się polaryzują cały czas. Z perspektywy czasu stwierdzam, że to nie rząd podzielił ludzi tylko ich własna natura bo, gdzie tu jest zachowany jakiś środek ciężkości? Nie ma.

A odpowiadając na pytanie - mogę przykładowo też dochodzić to podobnych wniosków co puten w jakichś konkretnych kwestiach nie czytając żadnych informacji propagandowych. Czyli niezależnie czy to Trump, Putin, Załeński czy Macron to w pewnych kwestiach możesz mieć zbieżność myśli z jednym czy drugim i nie będzie to wynikiem propagandy, a podobnego spojrzenia na dany temat. Oczywiście wojna informacyjna cały czas mam miejsce, ale doszukiwanie się wszędzie propagandy jest popadaniem w skrajność bo nie zostawiamy sobie marginesu na inny scenariusz.

0

@vaqi No to co sądzisz o Eazy E? Masz jakiś ulubiony kawałek?

5

@michal26 No na to wychodzi, nic nie może się pokrywać z tym co mówi Putin bo wtedy jesteś ruski i trzeba udawać, że jest środa by zyskać jakże ważną akceptację obcych osób trzecich.

0

@KidusFCB Patrząc na ten ranking to pewnie nawet go nie zna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?