2

@Roobo Gdybym pisanie komentarzy na tym forum traktował jako zmarnowany czas to w ogóle bym tutaj nie przebywał.

8

@Roobo Dobrze, że od razu przewinąłem do końca bo zamiast 5 sekund byś mi zmarnował 1:20.

3

@AxelF Piękna dewiza :))

1

@Andi18 Za Grzesia bo nie ma większej patologii od korupcji.

3

@AxelF Nie no, gdybym uprawiał takie hobby to bym się zapuścił jak wieprz :D W tygodniu nie tykam ani piwa, ani kiełbasy, ale czasem w weekend nagradzam się za wytrwałość i wtedy robię taką ucztę z rozmachem :)

3

@Bocheno1 U mnie tak jak w nicku, ale większość chyba już wie :D

3

@gumaz Panie, to by trzeba było usiąść na spokojnie haha

8

@Safrani Oczywiście. Zarówno z grilla, z ogniska jak i z patelki. Do tego sałatka z warzyw, świeże bułeczki, ostra musztarda i kufel zimnego Budwaisera.

1

@MigcampistaCesc Może niech zapyta Cubarsiego bo są w tym samym wieku.

2

@Pedri16Future Najlepsze jest to, że oni ciągle coś gadają o honorze, a potem skaczą jednemu gościowi w pięciu po głowie.

1

@DonCarletto 21:00 - "Panowie pięknie tam trollujemy ciemną masę. Ile mieliście klików? Ehh, to my więcej! Na jutro też szykujemy bombę"

1

@Guillegavira Po prostu do oficjalnych ogłoszeń wszystkie doniesienia mediów należy traktować z dystansem.

4

@VegetaPolska Tego z Oleśnicy?


1

@Lanosss Nie pytam o jakie okoliczności chodzi.

5

@Safrani Jak to mówią - "jaja są dobre, ale nie do kolan" :D

3

@Safrani Ludzie tacy są - "nikt nie widzi?" i siup butelka do wody. Otwieramy drugie piwko. Niektórzy są na tyle bezczelni, że podczas jazdy samochodem potrafią otworzyć szybę i rzucić do rowu. W lasach też pełno śmieci.

21

Koleś z własnej nieprzymuszonej inicjatywy chodzi po rzekach i nurkuje w jeziorach/zalewach/stawach by sprzątać śmieci po brudasach. Składam mu największe wyrazy szacunku.

https://zapodaj.net/images/032df35f8460b.png
https://zapodaj.net/images/f822799bea5f8.png
https://zapodaj.net/images/bdac5f95d6cc8.png

1

@zazaraza Media dużo rzeczy piszą, ale zobaczymy bo szwagry są jak Flip i Flap, po nich sie można wszystkiego spodziewać.

7

@JohnKennedy No najlepiej to jakąś 90 latkę z pokaźnym majątkiem na koncie ^^ a potem powrót do beztroskiego singla.

2

@nabial Kibice dzielą się na tych, którzy chcą budować drużynę i na tych, którzy wolą budować budżet klubu. Zobaczą w mediach 40mln i mają erekcję, a szwagry za to kupią jakiegoś bezcennego kaktusa z Paragwaju.

3

@Sysia11 No zawsze tak jest, ale ludzie to mają pamięć złotej rybki. Szkoda w ogóle energii na to, żeby się produkować bo nie warto.

1

@Faro Będzie silna jeżeli będzie systematycznie wchodzić nawet na ogony bo zachowają rytm meczowy. Naprawdę uważacie, że będziemy grać Once de Gala 50 meczów w sezonie?

2

@blaugrana16 A Wy jak chcecie zbudować silną ławkę rezerwowych skoro tych lepszych od razu chcecie sprzedawać? Potem przychodzą kontuzje w kluczowym momencie sezonu i płacz, że trzeba półfinał LM grać zawodnikami, którzy nie prezentują poziomu na Barcelonę albo nie mają doświadczenia. Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.

0

@Pnog37 Spoko, dużo wniósł informacji i argumentów ten komentarz. Jak się pisze coś takiego to trzeba jeszcze uzasadnić, a nie "to nie wszystko".

1

@PatrykBarca Kiedy de Jong zagrał taką asystę jak Casado do Lewego z Realem?

0

@directedbyfcb Bo Casado prawdziwą szansę dostał dopiero, gdy Bernal się złamał i wtedy rozwinął skrzydła.

2

@12Frost12 W wielu aspektach jest nawet lepszy. Utrzymanie się przy piłce, kontrola i wyjście spod pressingu na tak samo wysokim poziomie, z tym, że Casado jeszcze potrafi grać do przodu, przeciąć linię obrony jednym podaniem, asystować, a de Jong porusza się głównie od boku do boku.

0

@Konradowskyy Zagrał w pierwszej drużynie, aż 3 mecze. Myślę, że możemy już spokojnie stwierdzić, że jest to kandydat do Złotej Piłki.

1

@directedbyfcb Gdyby to były emocje to bym napisał "nieeee, musi zostać i uj bo jest dobry i musi zostać", ale ja przedstawiłem wydaje mi się dosyć rozsądne argumenty, które mają na uwadze dobro drużyny i utrzymanie jakości na cały sezon. Nie chce grać ćwierćfinału w LM z Ericiem czy Romeu w środku pola. Gavi jest super zaangażowany, ale to nie jest zawodnik, który da nam spokój i kontrolę piłki w pomocy. Olmo i Ferran grają wysoko. Nie zawsze sprzedaż jest najlepszą opcją. Tak samo sprzedanie Ferrana byłoby beznadziejną decyzją.

1

@directedbyfcb Mało zarabia, nie chce odchodzić i prezentuje odpowiedni poziom. Istnieje lepsza definicja rezerwowego? Każdy klub chciałby mieć takiego zmiennika na ławce. Flick dobrze wie, że jak mu się wysypie Pedri z de Jongiem to zostaje z takim środkiem pola, że strach wychodzić na topowe drużyny, a to co donoszą media to jeden wielki skok na kliki ludzi, którzy nie potrafią kontrolować swojej naiwności. Jeżeli chcemy budować kadrę pod zwycięstwa do tacy zawodnicy muszą zostać. No chyba, że priorytetem jest budowanie budżetu to wtedy warto sprzedać też Yamala i Pedriego. Zapcha się ich kimś.

Edit" Miał mało minut bo o dziwo śordek pola długo trzymał się bez kontuzji. Nie liczyłbym na to, że w tym będzie tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?