2

@Kgorecki2500 A co byś tam chciał jeszcze mieć? Fontannę czekolady, płatki złota i posypkę z pistacji? Jedz i nie marudź :D

4

@LeszekFCB No dzisiaj to faktycznie przypomina połów pereł w morzu g.
Chyba trzeba szukać w bibliotece.

2

@malicinho Zawsze można odpalić Tindera za granicą, żeby wozili mnie wszędzie za darmo i stawiali drinki myśląc, że coś im dam w zamian. Jak się dają robić to ich problem.

6

@malicinho I mam kota na punkcie operacji plastycznych oraz marki Louis Vuitton.

9

@malicinho No i w ogóle to za mało zarabia.

44

@pt9 Jestem niezależną singielką, która stawia na samorozwój i karierę.

7

@draxidox No i mam wrażenie, że te hulajnogi są traktowane jak takie zabawki dla dzieci i nikt nie zagłębia się w temat. Gdyby dziecko cisnęło skuterem po chodniku to pewnie każdy przechodząc by szemrał pod nosem i kiwał głową, ale jak zapieprza hulajnogą to jest git.

3

@gumaz Do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem bo musimy tutaj rozdzielić pewne kwestie. Jeżeli ktoś jedzie nad dziką wodę, nie zna ukształtowania dna i skacze w ciemno to jest debilem. Jeżeli ktoś wchodzi na basenie na najwyższą trampolinę, a nie zna techniki, nigdy wcześniej nie skakał to jest debilem. Jeżeli ktoś uczył się poprawnie wchodzić na główkę do wody z niskich wysokości, a potem sobie skacze z 2 metrowej trampoliny to nie ma tym praktycznie żadnego ryzyka. Najwyżej mu się klata zaczerwieni jak się źle złoży.

1

@aspr1me To tak jakbym napisał - "Za dwa lata sierpień będzie dużo cieplejszy, niż w tym roku" i dopisał na końcu - factos.

0

@Starrk Ano była, ale niestety seria umarła. Chociaż pewnie też by płynęli z prądem konkurencji i szli w ten mierny Modern Future.

1

@LambiPL To jest całkowicie normalne, że się próbuje różnych rzeczy. Dobry kucharz zawsze eksperymentuje ze smakami. Mnie zawsze śmieszy jak ktoś się ma za wielkiego znawcę kuchni, a mówi, że np "tego i tego składnika to w ogóle nigdy nie powinno się używać bo on go nie lubi od dziecka". To jest podręcznikowy przykład zamkniętej głowy. Dobry kucharz bierze każdy produkt jaki mu dadzą i znajduję mu taką formę, takie towarzystwo innych składników, że wyciąga z niego całą magię smaku. Można mieć lokal, swoich kucharzy, którym się dyktuje to jak mają gotować (ograniczenie wiedzy szefa kuchni swoją niewiedzą to kolejny błąd), a wyobraźni kulinarnej się nie kupi. Dla zwykłego kucharka gotowanie to sztywne odtwarzanie przepisów, dla pasjonata kulinarnego to nieustanna podróż w poszukiwaniu nowych połączeń smaku. Alleno, Gagnaire czy Yamamoto to są właśnie tego typu wizjonerzy.

2

@macio_944 Przestałem w to grać odkąd odeszli od starych wojen. To samo Battlefield. W ogóle nie ma już na rynku dobrych strzelanek. Wszystko wygląda jak Killzone.

4

@Kgorecki2500 O widzisz, takiego placka na grubym w stylu amerykańskim to lubię. Jeszcze tam widzę Dżalapenio, moje klimaty.

0

0

@PIWOSZ89 Obieraczka bardzo dobrze spełnia swoje zadanie i do tego równomiernie i cieniutko tnie skórę ziemniaka, więc po co mam sobie utrudniać życie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@4drian0 No mogliby coś dać znać na temat tego Wiedźmin 1 Remake.

0

@Shad0wK1ng Nie tylko z rynku z pracy.

0

@JohnKennedy Oglądałem sporo ciekawych materiałów na ten temat i europejscy producenci nie będą w stanie wkrótce konkurować z chińskimi autami. Za 200k już można kupić auto o lepszym standardzie, niż te europejskie za 500.

10

Nie da się gościa lubić. Dla mnie to jest typowy betoniarz, który zawsze wszystko wie najlepiej.

10

"Powinniście być bardzo, bardzo dumni z tego, co zrobił dla polskiej piłki. Ludzie z całego świata patrzą na Polskę i darzą was ogromnym szacunkiem z powodu tego, co zrobił jeden człowiek."

Ludzie darzą nas szacunkiem bo wielokrotnie próbowali nas rozebrać i usunąć z mapy, a my dalej na niej jesteśmy. Wyszliśmy spod każdej okupacji. A teraz niech Anglik sobie poczyta o Dywizjonie 303 to może zrozumie, że szacunek do Polski to nie jest kwestia JEDNEGO człowieka, piłkarza, który kopie szmatę z materiału. Jesteśmy dumni z Lewego, najlepszego piłkarza w historii Polskiej Piłki, ale takie gadanie "że ludzie nas szanują z powodu jednego człowieka" i to z branży rozrywkowej, to mnie grzeje.

1

@Kgorecki2500 Krawat wąski

1

@Kredon Nie, przecież musiałbyś spodnie też ściągnąć i włożyć na taśmę bo mają zamek w rozporku. Na pewno kładziesz pasek, zegarek i mi kazali też porftel włożyć do skrzynki. Zresztą gościu stoi na bieżąco mówi co trzeba jeszcze wyciągnąć.

2

@marcinbarca1984 Dzięki, ale dla mnie większym dowodem na istnienie życia jest biologia molekularna, skamieniałości, narządy szczątkowe czyli coś co można namacalnie dotknąć i zobaczyć. Dla Ciebie dowodem jest takie coś

oraz "cudowne uzdrowienie" setek ludzi, mimo, że miliony innych po modlitwach i przestudiowaniu Biblii i tak poszło do piachu. Wiesz jak ja to widzę?, że czasem jak rozbije się samolot to jedna osoba przeżyje bo siedziała akurat w szczęśliwym miejscu i tak samo jest z tymi cudownymi uzdrowieniami.

27

@HarveySpecter Przede wszystkim jestem totalnym przeciwnikiem jakichś z góry ustalonych schematów i sztywnych ram, w których się muszę zmieścić. Jeżeli jest chemia i chęć obustronna to nie widzę przeciwskazań nawet na pierwszej randce. Jeżeli potencjalna partnerka uważa, że potrzebuje więcej wspólnych spotkań to nie widzę przeciwskazań by się do tego dopasować. Celem jest nawiązanie stałej i trwałej relacji, ale ja zawsze staram się dążyć do tego w sposób naturalny, tak jak prowadzą nas emocje.

4

@marcinbarca1984 Te "dowody" o których piszesz to jedynie argumenty filozoficzno-teologiczne niepoparte w żaden sposób namacalnym dowodem naukowym, w przeciwieństwie do procesu ewolucji biologicznej. Takie samo "świadectwo ludzi" masz w filmach dokumentalnych o UFO.

4

@marcinbarca1984 Przejrzałem Twój profil i z każdego wątku robisz wywód religijny. Naprawdę założyłeś konto na stronie sportowej tylko po to by nawoływać ludzi do wiary? Pytam, bo aż ciężko uwierzyć.

7

@Sinirsey Jeśli chodzi o kryzys egzystencjalny to ze swojej strony mogę Ci podpowiedzieć co pomogło w moim przypadku. Oddzieliłem wszystko grubą kreską i postanowiłem sięgać po możliwość jakie tak naprawdę daje mi jeszcze życie. Robiłem wszystko co mogło w jakiś sposób mnie rozwinąć i podnieść kwalifikacje. Zapisałem się na kurs języka, zacząłem ćwiczyć by poprawić wygląd i czuć się bardziej komfortowo, zacząłem jeździć na spontaniczne wycieczki zarówno autem jak i rowerem. Generalnie musisz dostrzec to ile nadal oferuje Ci świat, ale nie zobaczysz tego leżąc w łóżku.

2

@draxidox Daj spokój z tym bezkręgowcem moralnym.

1

@NeroTFP1 Tak, o Nortona pytam bo jednak miał kilka potężnych ról w filmach "Lęk pierwotny", "Podziemny Krąg" czy "Więzień nienawiści" i uważam, że zasłużył przynajmniej na jednego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?