MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Gdyby nie temperatura to idealne miejsce dla mnie. Im mniej ludzi tym lepiej.
2
@CurryTheGoat30 U mnie jest lokalna piekarnia Borek. Zawsze rano przed pracą wchodzę tam po świeże pieczywko, więc tak, lubię !
https://zapodaj.net/images/8ee639ec0483c.png
2
@tomek8756 Przecież sernik z rodzynkami jest zajebisty. Nie rozumiem pytania.
4
@Rhaan W tym kraju nikt za nic nie odpowiada, niezależnie czy to jest sędzia, komendant czy ksiądz. Jeżeli przynależysz do ugrupowania, który posiada jakiś zalążek władzy to parasol Cię ochroni.
6
A 59 lat obchodzi sobie dzisiaj Halle Berry. 13 nagród w tym Oscar i 47 nominacji. Nie jest to aktorski TOP, ale kilka ról miała bardzo fajnych. Ja jednak zapamiętam ją z bardzo gorącej sceny w filmie "Czekając na wyrok" z Billym Bobem Thortonem.
https://zapodaj.net/images/04f33f42b5bd0.png
Ten sam dzień należy również do Mileny Kunis, która kończy lat 42. 4 nagrody i 30 nominacji. Również średnia półka, ale kocica znana jest min. z takich produkcji jak "Czarny Łabędź", "To tylko seks" czy "Różowe lata 70.".
https://zapodaj.net/images/45012205e4941.png
0
@gumaz @mmaciass Tak to sobie wyobrażam.
1
@matirix20 Uważam, że nie można jednoznacznie stwierdzić, że "nie" bo tak naprawdę od początku ustawiono go w roli rezerwowego i nie miał takiej sytuacji jak np. Gerard Martin, że mógł sobie grać ciągiem kilka spotkań od pierwszej minuty. Nikt tak naprawdę nie wie, gdzie jest jego sufit. Na jego miejscu, gdybym nie wywalczył sobie pierwszego składu w FCB to bym odszedł do innego klubu, gdzie mógłbym grać systematycznie.
2
"Luca Brasi śpi z rybami".
3
@Popitek12 Ty i tak ziomek gustujesz w portugalskich mężczyznach
1
@gumaz Na takim lekarstwie też koncerny by zarobiły ogromne siano. Jest wiele rodzajów raka, które są wyleczalne. Na Gruźlice, Cholere, Wściekliznę czy Trąd tez powstały lekarstwa.
1
@macio_944 +1.
Dałbym normalnie herba, ale musiałbym jednocześnie polubić odpowiedź do Stingera, której nie chce polubić ^^
6
@Stanio87 No akurat Ursusowi to Gavi może jedynie wskoczyć na barana xd
3
@Kapitan hawk Dobry sprzedawca to taki, który jako kapitan FCB odchodzi do RM. Potrafi sprzedać wszystko nawet honor i godność.
1
@macio_944 No jak ustawiłeś 18 stopni to muszę Ci przyznać rację, że statuetka Darwina ląduje w Twoich rękach. No chyba, że jeszcze ktoś napisze, iż ustawił klime prosto na siebie to wtedy masz drugie miejsce.
0
@BezglutenowyPedri Agresji? To dość duże słowo. Nie wiem jak "przeciętny człowiek" ale mnie do tak skrajnej reakcji doprowadza np. obelga typu "sku#$%yn". Wtedy się potrafię odpalić.
0
@vangoor Perez wydaje się być usatysfakcjonowany jego stylem bycia, więc chyba nadają na podobnym falach. Nawet na galę ZP klub nie pojechał bo jego autorytet nie dostał nagrody. Myślę, że tam nie mają żadnych zastrzeżeń do zachowania Brazylijczyka i wręcz go nagradzają.
6
@Walpiano No Beyonce jest TOP, ale MJ zrewolucjonizował gatunek POP i to jest trochę inna półka. Kreatywność, oryginalność czy płodność twórcza - to wszystko stoi po stronie MJ.
5
Mamy niestety bardzo miernego Dyrektora Sportowego, który nie został zatrudniony na podstawie kwalifikacji i świetnego portfolio, a za sprawą nepotyzmu Laporty.
0
@Ojciec5tkidzieci Szczęść Boże, Grzegorz Braun, a dawniej Macierewicz i Palikot.
1
@Jakchcesz To prawda, ale ten system nie ma wad w przypadku takich seriali jak Shogun, Czarnobyl i innych miniseriali jednosezonowych.
2
@JohnKennedy Znam ludzi, dla których jest dobry. Wręcz się delektują jakąś Whiskey. To, że mi nie smakuje ogórkowa to nie znaczy, że inni jej nie lubią. Dodatkowo alkohol uwalnia w mózgu dopaminę. Sprawdź sobie co to takiego.
3
@tbas Ja to zawsze czekam na cały sezon. Nienawidzę czekać tydzień na nowy odcinek. Zabija mi to cały klimat.
3
@Lionel_Messi10 Dramatyczny wybór obsady, zresztą nie pierwszy już w przypadku Amazon.
4
@Bolton Do piekarni wstajesz na 3:00, że o 21 już w kimę? ^^
2
@fart Zacznijmy od tego, że jeżeli ktoś się dobrze czuję w swojej przestrzeni to nie odczuwa samotności.
0
@BorzyKrzys Wolę Lady Punk czy Myslowitz do porzygu, niż Sanah i Podsiadło. Jak pracujesz w biurze w kilka osób to ustawiasz to co chce większość. Ja żeby wejść w dzień to mam pendrive w samochodzie ze swoją play listą.
"A to nie jest tak, że teraz zaczęła sama pisać?"
Nie, zawsze pisała autorskie teksty. Rzadko kiedy współpracowała z innymi tekściarzami. Czasem jej pisał coś ten Liber. Muzykę też w większości komponuje własną. Oprócz tego pisała też i robiła muzykę dla innych artystów. Zresztą ona jest po jakichś tam Akademiach Muzycznych, więc ma wykształcenie w tym kierunku.
1
@DragonxNF U mnie w pracy na szczęście ustawiają zawsze Złote Przeboje 80'/90's i nie muszę słuchać obecnego shitu.
0
@mekston Jak będzie takie zestawienie jak tu napisałeś to Cristiano miał rację, że ten plebiscyt jest uja warty.
1
@kamilop Bo nie napisał/powiedział "w każdą niedzielę chodzę z rodziną do kościoła, regularnie przystępuję do spowiedzi i Komunii Świętej" tylko zdanie zaczął od "gdy tylko jestem w Chicago...." i kolega zinterpretował to tak, że w Polsce do kościoła nie chodzi. W dalszych tłumaczeniach tekstu polecam się na przyszłość, Magda Gessler.
0
@ViscaelBarca2007 No, ale nie aż taki faktor, żeby jeden był liderem, a drugi nawet nie był w TOP5. Z tego co się orientuje to jest to nagroda indywidualna, więc trochę poyebane, że w pierwszej kolejności bierze się pod uwagę to co ugrane z drużyną, a dopiero potem to co ponabijał sam.
Dembele, Raphinha, Yamal - taka powinna być pierwsza trójka. Francuz za wybitne statystyki indywidualne oraz ważne drużynowe LM, Brazylijczyk za wybitne indywidualne statystyki i Yamal za indywidualne Show okraszone solidnymi liczbami oraz ważne drużynowe ME.