MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LIMAK715 i chema mistyfikacja
9
@Walpiano Przede wszystkim widać nową energię i poprawę w grze.
2
@kanver_ Dokładnie tak. Stanął mu przy piłce i głupa pali.
9
@RoberDzik Dużo ludzi na świecie żyje w swojej bańce i nie wiedzą jak świat funkcjonuje. Koncerny, elity, konsumpcjonizm, wyzysk.
2
@Marusek Wszystkie te jego walki o piłkę są takie na alibi. Zero charakteru.
2
Ten Buksa to jest tam tak potrzebny
1
@bartekvisca za 25 zł to jak za darmo za tą serię
3
@Kgorecki2500 Odwieczne problemy pecetowcow.
10
@Safrani Zależy od indywidualnych potrzeb. Jeżeli ktoś nie oczekuje długoletnich aktualizacji, wybitnego aparatu, wodoszczelności czy ładowania indukcyjnego to średnia półka oferuje świetne telefony do zwykłego użytkowania.
0
@Esteban_ Bo mniejsze kluby nie chcą mu zaoferować takiej pensji jaką sobie wymarzył. Dlatego skończy tam, gdzie zaczął.
8
@partymaker Ale tu nie padło, ani jedno słowo odnośnie tego jak się ubiera czy spędza czas poza boiskiem. Gość zwrócił jedynie uwagę by nie wdawać się w polemikę z kibicami. Tu chyba mało kto czyta całe artykuły i ludzie głównie odnoszą się wyłącznie na nagłówka nie znając kontekstu.
2
@maciekofcb No jednak Didier
0
@mrboom Do kina się wybierz.
0
@jacobFCB Jeszcze nie widziałem niestety, więc zdania sobie nie wyrobiłem, ale dzisiaj deszczowa pogoda to może się skuszę.
0
@shinthps Czyli to osoba pomawiająca musi przedstawić dowody na to, że ktoś kogo pomawia jest winny. Ok, jest to logiczne i tak powinno być, ale dlaczego w takim razie, gdy dam dziewczynie kosza, a ona w ramach zemsty powie, że ją zgwałciłem to ja muszę się gimnastykować, żeby z tego wybrnąć? Dlaczego wystarczyło słowo świadka koronnego by wsadzić do więzienia słynnego rapera Bonusa za handel narkotykami. Sąd go skazał na podstawie takich "dowodów" jak pomówienie świadka koronnego oraz teksty piosenek napisane przez rapera, które nie miały związku ze sprawą, gdzie sobie śpiewał, że lubi zajarać jointa.
0
@Ojciec5tkidzieci Jeżeli nie ma nic na to by poprzeć słowa jednego czy drugiego to tu nie ma żadnej podstawy by orzekać cokolwiek. Taka sprawa powinna być umorzona, gdyż jest nie do rozstrzygnięcia. Gość złożył pozew cywilny, powiedział, że oskarżenia w jego kierunku są niesłuszne bo on utrzymuje, że "nie był naćpany" i na takiej podstawie ma dostać pieniądze? xD
0
@Ojciec5tkidzieci A jak udowodnił przed sądem, że nie był naćpany? Bo powiedział, że nie był? Jeżeli nie był w stanie tego udowodnić to to jest wyłącznie słowo przeciwko słowu. Jeżeli w ogóle padł taki wyrok pierwszej instancji (bo napisać to sobie może) to prawnik Stanowskiego zaraz go przeniesie do rozpatrzenia przez sąd wyższej instancji i tam już trzeba będzie przedstawiać pewne dowody bo inaczej zostanie oddalony.
1
@Roobo Dla, niektórych to teraźniejszość.
1
@Kgorecki2500 Przeprowadził ankietę w rodzinie i takie mu wyniki wyszły?
1
@CurryTheGoat30 Zibi zawsze żył w swoim świecie.
2
@Trojanek23 Takie lekcje to ja sobie sam organizowałem jak się wyciągało ojcu z szafy niemieckie VHS
0
@BillyButcher No, w ostatnim czasie jest to u nas bardzo popularne połączenie kolorystyczne, które oczywiście jest zawsze zbiegiem okoliczności, gdyby ktoś pytał :D Intrygujące.
0
@Hshdhrhdh On wali wódkę na czyściocha. Bez żadnych @Popitek12
0
@gumaz Oczywiście. Myślę, że jak każdy, kto jest entuzjastą kina.
2
@gumaz Niee, "Co Gryzie Gilberta Grape'a". Zagrał tam fenomenalnie, na miarę Oscara. Miał wtedy 19 lat. Zaraz po tym posypały się kolejne świetne role "Chłopięcy Świat" u boku DeNiro i "Przetrwać w Nowym Jorku".
6
74 lata kończy dzisiaj Michael Keaton. 26 nagród i 24 nominacje. Znany z takich produkcji jak:
https://zapodaj.net/images/84211c1608923.png
"Sok z żuka", "Birdman", "McImperium", "Lekomania", "Wiele hałasu o nic", "Flash", "Spotlight", "Powrót Batmana", "Batman", "Jackie Brown", "Proces siódemki z Chicago", "Jack Frost", "Policja zastępcza", "Dumbo", "RoboCop", "Morbius", "Need for Speed", "American Assasin" i inne.....
Lubię mocno. To nie jest popularność na poziomie Pitta czy DiCaprio, ale jest to dobry aktor ze sporym zapleczem.
4
@tbas W klubie tak. Poza tym tu nie chodzi o to czy był dzisiaj, wczoraj czy tydzień temu lepszy tylko o to by mieć możliwości. Jak w środku sezonu jeden jest bez formy to istnieje dodatkowa szansa, że ten drugi ją będzie miał i jest to zawodnik z doświadczeniem, a jakby odszedł to co? wyjdą te wychowanki, które dopiero co wypełzy spod kamienia i dostaną kupy w gaciach na widok pełnego stadionu w LM? Tak się buduje mocną i zrównoważoną kadrę? No nie, tak się buduje przepis na tracenie punktów i odpadanie w kluczowym momencie sezonu.
2
@TaughtMule Dlatego pozostanie Fermina było ważne.
1
@partymaker No jest totalnie bierny i pasywny. Zawodnik typu "przyjmij i odkopnij". Taka ściana, która zawsze jest w tym samym miejscu i można sobie od niego odbić piłkę by wróciła.
0
Serio nie mógł tego kopnąć prosto?