MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Eklerek Nie, dla mnie jest spoko, ale ja mało w nim serfuje po sieci. Od tego mam laptopa. Szybkiego ładowania czy indukcji to używam tylko w skrajnych przypadkach, więc staram się dbać o tę baterię. Jak naładuję rano o 7 to potem ładuje dopiero na drugi dzień o 7.
@Talisker Czyli ile lat oferuje wsparcia?
No właśnie to teraz sprawdź ile lat oferuje Samsung. Zatrzymaliście się Panowie w latach 2015.
6
@Safrani Też kiedyś o tym myślałem, ale potem kupiłem S23, który chodzi jak marzenie i sobie odpuściłem. Może kiedyś spróbuje dołączyć do elitarnego grona.
1
@clyde
Japonia - podoba mi się to, że przykładają dużą uwagę do tego co jedzą, duża precyzja kulinarna, mocno opierają się na medycynie naturalnej i maja zupełnie inne podejście społeczne, niż Europa.
Szwajcaria - no ten Naród zrobił na mnie mega duże wrażenie pod względem mentalności. Tam jak tylko dochodziłem do pasów to samochody mi migały z daleka światłami, żebym spokojnie przechodził. Bardzo rzadko słyszałem, żeby ktoś na kogoś trąbił bo ludzie nie są nadbopubliwymi cholerykami. Podoba mi sie też podejście gospodarcze do pracy i socjali.
Chorwacja - miałem wielokrotnie kontakt z tymi ludźmi i uważam, że są bardzo w porządku. Spokojnie mógłbym się tam zadomowić na stałe.
2
@mrboom Odnosząc się do Twojego ostatniego komentarza to zobacz, że czasem rodzą się dzieci interpłciowe, które mają np. dwa rodzaje genitaliów albo zrośnięte nogi. Tak samo w brzuchu matki kształtuje się już mózg, który decyduje o tym czy tożsamość płciowa będzie zintegrowana z ciałem. Czasem ta przysłowiowa "kulka" wpadnie w nie w ten tunel co powinna i rodzi się psychicznie ukształtowana dziewczynka, ale w ciele mężczyzny i gdy zaczyna dorastać to zastanawia się czemu nie ma między nogami tego co inne dziewczynki. To nie jest kwestia wiary tylko biologii, która płata figle. Wyobraź sobie, że rodzisz się z tym samym poczuciem męskości co teraz, ale anatomicznie dostałeś pipkę zamiast siurka i wszyscy, łącznie z rodzicami traktowali Cie jak dziewczynkę. Ubierali w różowe sukieneczki i kupowali lalki do zabawy na podstawie Twojej budowy ciała. Myślę, że na dalszym etapie dojrzewania próbowałbyś jednak dopasować fizykę do tego co masz wewnątrz.
3
@marcin62 Też tak wolę. Przynajmniej w trudniejszych momentach nie będzie kusić by zlamusić poziom tylko trzeba się wysilić i przejść.
9
@gumaz Gdyby nie internet to albo by jeździła z towarem w alejkach po Biedronce albo została po prostu prostytutką.
1
@Czyhrynski Siła podświadomości. Coś w tym na pewno jest bo czasami trudno to zakwalifikować jako zbieg okoliczności.
18
@Bolton Wszechświat jest tak wielki, że tak naprawdę poza naszym zasięgiem obserwacji może być wszystko i kilka takich Ziem.
2
@prokofiew Skoro to człowiek zabija, a nie broń to ile znasz przypadków, że gnębiony uczeń w Polsce wszedł do szkoły z nożem i zadźgał ludzi? Czemu najwięcej takich przypadków jest w kraju, gdzie jest dostęp do broni palnej?
3
@BorzyKrzys Dużo ludzi ma po prostu taką naturę, żeby potrzebują konfliktów do życia. Prowokują się wzajemnie, żeby sobie zorganizować oponenta do ataków. Być może taka toksyczna forma bytu ich w jakiś sposób odstresowuje, ale ja osobiście omijam szeroko tego typu sort i mam głęboko wbite kto kogo zadźgał w USA.
0
@TAN Ja mu przelewam pieniądze. Też szukasz pracy dorywczej?
0
@Faro To powinien być jednorazowy bonus za zdobycie ZP w postaci premii, a nie wzrost całej przyszłej pensji. Jeżeli zrobili taki zapis to powinni sie podać do dymisji bo tego typu kontrakty to działanie na szkodę klubu.
0
@gumaz To był wtorek 8:46, a ja miałem 14 lat, więc zapewne byłem w szkole.
7
@Starrk Messi od samego początku do samego końca był bardzo poukładanym piłkarzem/człowiekiem, który 100% skupienia przelewał na football. Dopiero po narodzinach dzieci piłka przestała być jedynym priorytetem w życiu, a i tak nadal osiągał wybitne wyniki. Jego wypowiedzi zawsze były pełne pokory i ogłady, gdzie podkreślał wysiłek kolegów i traktował wyniki drużyny ponad indywidualne rekordy. Dla mnie jest to wzór piłkarza i uważam, że podobną drogą idzie Pedri, którego bardziej cenię, niż Yamala.
0
@clyde @malicinho Pytam bo mam 33 godziny po ukończeniu wątku fabularnego i myślę, że połowie aktywności pobocznych. Trochę mnie irytuje to, że na mapie nie jest oznaczone to co zostało już zrobione, a co jest jeszcze do wykonania. Jak nie pamiętasz to musisz wchodzić do tych samych teleportów i sprawdzać, a to takie marnowanie czasu na nic.
1
@agaFCB Nic co ludzkie nie jest mi obce, więc nie oceniam.
1
@Kgorecki2500 Ale Ty pewnie poleciałeś tylko wątek fabularny po sznurku i koniec.
0
@clyde Ile tam miałaś ubite godzin w Ex33?
2
@Bolton No tak, mamy do czynienia z krwawą rewolucją. Rząd został obalony, są ofiary wśród polityków i wszystko stoi w ogniu. Wojna domowa na całego.
20
Ja uważam, że obecna Barcelona jest jak kolos na glinianych nogach. Niby ofensywnie możemy każdemu wyrządzić krzywdę, ale błędy defensywne, kontuzje pomocników i okresy słabszej formy poprzez styl gry, który mocno eksploatuje piłkarzy będziemy niestety cierpieć w tym sezonie.
1
@Bolton Minister to chyba został rozebrany i przeciągnięty po ulicy, a żona ex premiera zmarła w wyniku poparzeń.
1
@cracker Mogłeś odebrać zamówienie gościa, który stał za Tobą ;d
2
@Czajka90 Pierś z kurczaka z ryżem w sosie słodko-kwaśnym i surówka.
6
@gumaz Przejechać obok automatu do składania zamówienia nie składając zamówienia, a następnie, gdy odjedzie samochód, który stoi przy okienku odbioru zamówienia podjechać jako następny klient, odebrać zamówienie klienta, który stoi za nami w kolejce i odjechać do domu.
4
@paweldunajecfcb Czemu ocenzurowałeś słowo "seksu"? To jakiś wulgaryzm czy jesteś jeszcze na etapie, że Cię to zawstydza?
5
@macio_944 Szacun. Ciekawe ile zapałek użyto do budowy tej altanki.
0
@Maker0 Nacięły się osoby, które klikają "Kupuję i płacę" bez uprzedniego sprawdzenia czy wszystko się zgadza. Allegro nie ma obowiązku pielęgnowania ludzkich nawyków, którzy robią zakupy z automatu. Co jakiś czas pojawiają się zmiany i użytkownicy muszą to kontrolować. Nie jest to jakiś wybitnie duży wysiłek by przeczytać opcję dostawy na końcowym etapie zakupów :D
5
@zenoowity Gra dla klubu mojego życia, więc mam nadzieje, że będzie śrubował jak najlepsze wyniki, ale osobiście nie lubię tego typu osobowości u ludzi i zdecydowanie nie jest to mój ulubiony zawodnik w drużynie. O wiele bardzie cenię sobie Pedriego.
2
@tbas I tak zdecydowana większość sprzedawców na Allegro oferuje paczkomat, więc generalnie nie jest to jakiś duży problem znaleźć aukcję z tym samym przedmiotem, który ma InPost. Przynajmniej ja osobiście nie napotykam tego typu problemów. Wystarczy kliknąć w to miejsce.
https://zapodaj.net/images/a46e43ef338cc.png
9
@PawkoFCB Akurat nie ma w tym nic dziwnego. Oni po to są, po to się szkolą by w każdej, nawet najmniej groźnej sytuacji być w przygotowaniu na każdą ewentualność i nie oznacza to tego, że zaraz się coś wydarzy.