MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Jako reżyser nakręcił bardzo dobry film z Bradem Pittem - "Rzeka życia". Potem następny udany film "Zaklinacz koni", w którym zagrał główną rolę, ale filmów, gdzie świetnie zagrał miał więcej.
5
@cchesterr43 Mam koleżankę, która od wielu lat uprawia tego typu gimnastykę i trenuje na tym różne akrobacje. Czasami organizuje lekcje grupowe dla innych dziewczyn. Nie wyginają się w stringach i nie aspirują do pracy w nocnych klubach. Nie wiem czemu ludzie na wszystko patrzą takim stereotypami jak 90 letnie babcie z Podlasia.
3
@mmaciass W Tenisa męskiego. Wszystkie ikony typu Federer, Nadal, Sampras, Borg, Djokovic, Connors, Murray byli biali.
2
@Zoker Ale nie przez Pana z zielonym avatarem.
0
@BulaKG To bardziej kategoria Fantasy bo gość uwielbia te opowieści koloryzować.
5
Gdzie tam jeszcze do czwartku, a człowiek by sobie już obejrzał naszą ekipę w akcji.
8
@Jakchcesz Bo taki człowiek nie może znieść faktu, że masz płacone, a przez moment nic nie robisz. Taki pracodawca nie traktuje Cię jak kogoś kto współtworzy firmę tylko jak podwładnego, którego trzeba wycisnąć do końca jak cytrynę. To niestety częsta skaza mentalna polskich przedsiębiorców. A co najważniejsze u nas przeważnie prezes firmy ma takie podejście, że robi Ci łaskę zatrudniając Cię w swojej firmie i nie traktuje tego jako korzyść obustronną.
18
@Jakchcesz Przede wszystkim nie ma tu żadnych kierowników czy liderów, którzy chodzą i dyrygują. Po drugie każdy ma swój zakres obowiązków, który musi być wykonany i z tego jest rozliczany. Nikt nikogo nie nęka, nie robi presji, nie zagląda przez ramię co robi na komputerze. Jak zrobiłeś swoje to możesz sobie odpalić film czy Call of Duty. Musiałem kiedyś zabrać do pracy psa i nie ma problemu. Przyszedł prezes, pogłaskał i poszedł na górę do swojego biura. Masz swoje prywatne auto w warsztacie? Nie ma problemu, pożycz sobie firmowe i wiele innych detali, które niesamowicie podnoszą komfort pracy i wpływają na to, że chce się tutaj pracować. W poprzednich firmach wyglądało to tak, że minuta spóźnienia - dywan u kierownika. Skończyłeś to co miałeś zrobić - weź miotłę i pozamiataj, wziął L4? - po premii. Na każdym kroku fałszywce, które jedzą makowca w liderami itp itd.
18
@Jakchcesz Przerobiłem w życiu kilku polskich prywaciarzy i każdy z nich był cebulowym Januszem, który się naczytał książek o żabach i postępowaniu z ludźmi. Obecnie pracuje 8 rok u Włocha i to jest niewiarygodne jak ogromna jest różnica w mentalu i polityce prowadzenia firmy.
5
@MichuZ44 Nawet mnie, takiego zwolennika tego typu gier, który zaczynał od Fify 97 zdołali wyleczyć z tej serii, a to już duży wyczyn. FC23 była ostatnią grą jaką od nich kupiłem.
1
@gumaz No zajebisty thriller.
0
@gumaz Mi też .
0
@gumaz "Narcos: Meksyk", "El Chapo" obejrzane?
0
@Adik22 Moim zdaniem o braku LM zaważyła taktyka. Trener mógł cofnąć zespół w ostatnich minutach i zagęścić linię defensywną, zamiast tego graliśmy tak wysoko ustawieni jakby była 60 minuta i dziury jak w serze szwajcarskim. Czasem po prostu trzeba tylko utrzymać wynik na kilka minut. Mamy piękny ofensywny styl gry, ale wszystko ma swój czas i miejsce.
2
Dobry skład w jednej ze scen "Sicario"
(Benicio Del Toro, Josh Brolin, Jeffrey Donovan)
https://zapodaj.net/images/95e1221f007e9.png
1
@Safrani Mi się podobał mimo, że nie jestem fanem Wrestlingu, ale to dla tego, że ten film przemyca zupełnie inny przekaz.
1
@gumaz Ciężko tak na poczekaniu bo tak szybko nie przeanalizuje się wszystkich czynników, ale subiektywnie i w kolejności losowej:
Robert De Niro, Al Pacino, Leonardo DiCaprio
Top10
Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Clint Eastwood, Johnny Depp, Marlon Brando, Brad Pitt, Joaquin Phoenix
6
73 lata obchodzi dzisiaj Mickey Rourke. 15 nagród oraz 9 nominacji.
https://zapodaj.net/images/2513c52020605.png
Znany z takich produkcji jak:
"Zapaśnik", "Ćma barowa", "Miasto grzechu", "Harry Angel", "9 1/2 tygodnia", "Iron Man 2", "Rumble Fish", "Zaklinacz deszczu", "Obietnica", "Niezniszczalni", "13", "The Palace", "Dorwać Cartera", "Człowiek w ogniu", "Ryzykanci", "Desperado 2", "Rok smoka" i inne.......
Jeżeli ktoś nie kojarzy to gorąco polecam filmy "Zapaśnik" i "Harry Angel".
0
@Konradowskyy Cytując klasyka "Całe życie pracujesz na szacunek, stracić możesz w sekundę swój dobry wizerunek".
1
@macio_944 Oprócz polskich steków próbowałem też Angus no i jest to naprawdę świetne mięso, ale drogie.
https://bbq.pl/wolowina/wolowina-black-angus
3
@macio_944 Świetna prezentacja, ale nie mój stopień wysmażenia. Ja celuję bardzie w Medium bez Rare.
1
@Kgorecki2500 Eee, eee, kgorecki. Nie obrażaj Pan, dobre?
1
@Bolton Też zawsze wolę poczekać, ale ostatni preorder od Rockstarr czyli RDR 2, mnie nie zawiódł. Zniesmaczyłem się dopiero przy premierze Cyberpunk. Osobiście uważam, że Rockstarr jest studiem na wyższym poziomie, niż CDP. W międzyczasie ogrywam masę różnych produkcji i nie patrzę, która jest AAA czy niższej kategorii. Gram w to co mnie wciąga. Np. teraz skończyłem Ex33 i chętnie bym sobie sprawdził Indiana Jones (bo to takie trochę Uncharted/Tomb Raider czyli moje klimaty) ale cena nadal zaporowa, więc jutro z paczkomatu wyciągam nową Mafię, którą nabyłem za 140zł.
1
@clyde Ja się odbiłem od jedynki. To bieganie z latarka po lesie mnie MEGA znużyło. W ogóle mi się nie chciało poznawać tej historii i czytać dialogów.
3
@barcanawieki Ja to już nawet na to nie nie czekam. Kiedy będzie to będzie.
2
@Gary Niesamowite jak wiele zbieżnych historii można tutaj poznać. Miałem taką sytuację, również w przedszkolu. Pani, która się nami opiekowała od dłuższego czasu została poinformowana przez moją mamę, że nie cierpię i nie jem jajek oraz zupy mlecznej, więc omijały mnie tego typu dania, ale przyszła Pani na zastępstwo, przekroiła jajko na twardo w pół i mi wepchnęła do ryja. Wyplułem na talerz, poskarżyłem się mamie, która zrobiła następnego dnia oficjalne oświadczenie i do 19 roku życia nie jadłem jajek pod żadną postacią. Nawet jak ktoś jadł jajecznicę przy mnie to musiałem wyjść z pomieszczenia. W końcu jednak uporałem się z tym i dzisiaj już jajówa to jedno z moich ulubionych śniadań.
3
@Gary Muszę zapytać. Jaka jest historia tego, że nie lubisz, aż tylu rzeczy? Powiem szczerze, że nigdy nie poznałem kogoś kto by miał taką wielką listę nielubianych produktów. Karmili Cie na siłę jak byłeś mały? xD
3
@Safrani @Gary @Lionel_Messi10 U mnie dzisiaj gulasz z kaszą z małosolnym
https://zapodaj.net/images/ddd95825a7b92.jpg
9
@HarveySpecter Masz przesłane zwolnienie od lekarza w imieniu pracownika to zajmujesz się koordynacją by wypełnić lukę, a nie grzebaniem po prywatnych profilach i łamaniem RODO udostępniając bez pozwolenia wizerunek osób prywatnych. ZUS jest od kontroli, a nie pracodawca.
34
Mój ulubiony zawodnik FCB. Wzór do naśladowania dla dzieciaków.