1

@lucca87 Myślę, że ogólnie szeroko pojęta branża "fachowców" się tym mocno wyróżnia. Bez generalizowania bo to jest oczywiste, że nie piszemy tu o wszystkich, ale duża część tej grupy to "zarobić, się nie narobić". Kosztorysy wyciągnięte z dupy, fuszerka, krętactwo i nie dotrzymywanie terminów czy nawet godziny oględzin. Dlatego korzystam wyłącznie w ostateczności i to jeszcze z polecenia osób bliskich.

1

@mindbender84 Ok, widze, że się mocno przejąłeś, ale zostaw te przemyślenia dla wujków na Wigilii.

2

@Gary Potraktuj to jako Trailer

6

Piękny monolog (mimo że jakość słaba)




@JimMorrisonFCB @Safrani @Gary

9

Kiedyś to było


0

@PawkoFCB A które opinie na temat jedzenia nie są subiektywne? :D Każdy kto ma trochę oleju w głowie jest świadom tego, że jemu może smakować coś co mi niekoniecznie.

1

@Gary Na Sabinowskiej 201. Chyba jedyny KRAFT w tym mieście bez konserwantów.

2

@reloaded Dla mnie nigdy ten kontent nie był ciekawy. To, gdzie jest dobry kebab u mnie w mieście to doskonale wiem bez przewodnika, a to gdzie taki kebab jest w innych miastach to mnie mało interesuje bo tam nie żyję.

0

@Bobo25 No przykład, który podałem pokazuje, że "nie zawsze" bo co z tej miłości jak przez długotrwałe gnębienie i tłumione w sobie negatywne emocje dzieciak się targnie na życie i umrze? Mało to dzieciaków, które były wytykane palcami się zabiło? To nie jest coś co jest całkowicie czarne albo białe. Polska to nie Holandia, tu homoseksualizm jest dziwactwem i dzieci wynoszą z domu nastawienie swoich rodziców, a następnie przelewają to z okrucieństwem na łatwą ofiarę.

Jakie są rozwiązania w takiej sytuacji?
- nauczyciele, psycholog i dyrektor nie są w stanie tego upilnować
- rodzice prześladowców nigdy się nie poczuwają bo oni wychowali aniołka
- rodzice ofiary mogą powiedzieć "nie przejmuj się nimi" ale to nie rozwiązuje sprawy
- rodzice ofiary mogą przenieść dziecko do innej szkoły, ale to nie rozwiązuje sprawy
- rodzice ofiary mogą zorganizować mu nauczanie indywidualne, ale jednocześnie będzie wyalienowany od równieśników.

0

@LambiPL @Antimadridista_WR Nie wiem jak internet, ale jeśli chodzi o telefon to nie mam żadnych problemów. W tym roku byłem w Bułgarii z dwoma kumplami i oni mając telefony w sieci Play nie mogli wykonywać żadnych połączeń. Brak sieci przez cały pobyt mimo włączonego Roamingu i wielokrotnego kontaktu z biurem klienta (za każdym razem mówili, że nic nie mogą zrobić i zrzucali winę na bułgarskie odbiorniki) a u mnie wszystko chodziło tak jak w Polsce. Musieli dzwonić ode mnie, więc u mnie zupełnie inne doświadczenia z tym operatorem :D

1

@judaszowe_srebrniki No to całkiem dobrą jakość nagrania udało Ci się wykręcić bez karty dźwiękowej, a w przyszłości polecam zainwestować w np. słynny Focusrite Scarlett bo to wyniesie nagranie na jeszcze wyższy poziom. Oczywiście jest jeszcze kwestia mixu i masteringu, ale jednak Interfejs Audio jest jednym z podstawowym narzędzi przy domowym studio.

https://www.thomann.pl/focusrite_scarlett_solo_3rd_gen.htm?glp=1&gad_source=1&gad_campaignid=20881325226&gclid=EAIaIQobChMI452niunfjwMVkFiRBR1GlAhaEAQYAiABEgLrQPD_BwE

1

@judaszowe_srebrniki Na czym nagrywasz? (DAW, Mic, Interfejs Audio)

1

@judaszowe_srebrniki Jest potencjał, ale jako doświadczony kolega mogę Ci poradzić by unikać kończenia zdania rymami typu "mnie" czy "go" bo to źle brzmi i pilnuj bitu w każdej linijce bo czasem zdarzyło się nie trafić równo. Ogólnie uważam, że masz fajną mroczną tonację głosową i nic tylko robić kolejne projekty bo wyłącznie w ten sposób się mozna rozwinąć.

6

@Popitek12 Dokładnie, tak samo nie wiem po co wkładają na siłę do aut ten bieg wsteczny. Pewnie, żeby podbić cenę samochodu.

0

Czy jest na sali mechanik samochodowy?

0

@PW27 Rano byłem na telefonie, teraz jestem na komputerze i nie miałem, ani jednej reklamy, a szczególnie dźwiękowej.

7

@Przemek_ES Tak, a potem dziecko idzie do szkoły i jest prześladowane przez rówieśników "dziwak ma dwóch tatusiów ped*" i po dłuższym czasie nękania wychodzi ze zrytą psychą lub idzie na tory. W takim konserwatywnym kraju jak Polska jest wysokie ryzyko takiego scenariusza i dwóch dorosłych facetów powinno myśleć również o takich czynnikach, a nie wyłącznie o słodkiej chęci posiadania dziecka.

4

Komentarz usunięty

2

@LeoMessiiBarcaPepa Wietrz pokój przed spaniem. Mi pomogła też profilowana poduszka bo się nie nagrzewa tak jak zwykła i wygodnie podpiera kark.

0

@Safrani Pierwszy sezon kozak! Oglądałem trzy razy.

0

@Stinger_ Widziałem, ale my już rozmawialiśmy kiedyś pod takim samy postem i nie doszliśmy do porozumienia, więc po co po raz kolejny podejmować dyskusje, która nie będzie miała końca? Przecież to mija się z celem.

2

@MsBarca Dokładnie. Powinni mieć osobny pas przeznaczony wyłącznie dla ciężarówek bo raz, że niszczą jezdnię, a dwa utrudniają płynność ruchu.

1

@malicinho Dokładnie, tak samo Ghost of Tsushima tylko po japońsku.

1

@Lionel_Messi10 Dlatego póki są konsole z napędem to zawsze wybieram wersję na płyty, żeby nie być uzależnionym od tych kosmicznych cen cyfrowych, których się nie da odsprzedać.

1

@Lionel_Messi10 Ja dałem 140 za używkę w stanie idealnym. Przechodzę i zaraz sprzedaję za 130 ;P

8

33% procent nowej Mafii ograne. No jest faktycznie powrót do korzeni bo mocno postawione na fabułę i liniową rozgrywkę. Sycylijski dubbing daje fajny klimat w połączeniu z historią i mnie się całościowo to podoba, ale jestem fanem tej serii i nie grymaszę, gdy coś mi sprawia frajdę. Pogadane, pojeżdżone i postrzelane, a jutro kolejna runda.

@Kgorecki2500 @marcin62 @macio_944 @Jakchcesz @Lionel_Messi10 @Bolton

6

@Lionel_Messi10 Mam dokładnie takie samo zdanie. Kiedy ten kosmita opuści na dobre boisko to wtedy dopiero mogę rozpatrywać kto jest najlepszy z tych co zostali.

8

@betonito A dla mnie gracz, który potrafi wejść w pole karne i zrobić zamieszanie. Do tego zaliczył asystę. Dużo lepszy mecz, niż Ronny i jeśli Yamal nie zagra z Newcastle to od 1min Raphinha na prawą, a Rashford na lewą.

4

@marcin62 Właśnie sobie kończę jeszcze pozostałe aktywności po wątku głównym i tak, mogę powiedzieć, że jest to gra na poziomie topowym.

3

@Eklerek Idę po krzesła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?