0

@Destroyer_of_Worlds Co okienko jesteśmy w dupue i co okienko rejestrujemy tych, którzy są potrzebni. Nie ważne ile tutaj się nagadają o tych strasznych problemach finansowych to i tak Laporta robi jakiś manerw, który zapewnia rejestrację.

1

@Destroyer_of_Worlds I jednocześnie nie zagrać już na żadnej imprezie Narodowej czyli "zrobię mamie na złość i odmrożę sobie uszy". Gdyby miał trochę oleju w głowie to by z agentem obniżyli wymagania finansowe, zmienili klub i kontynuowali europejską karierę z możliwością gdy w kadrze, ale jak woli tak to też super.

5

@Destroyer_of_Worlds MATS to może się już powoli rozglądać za jakimś ładnym miejscem w Arabii Saudyjskiej,

1

@directedbyfcb No to nie był dobry występ w jego wykonaniu, ale Wy się skupiacie wyłącznie na skutkach, a ja również na przyczynie. Zawsze analizuję czy dany zawodnik miał w ogóle możliwość zasłużyć na wyższą ocenę. Poza tym o Lewandowskim w kontekście super meczu mówi się na tej stronie wyłącznie wtedy, gdy strzeli bramkę, ale np. tego, że dobrze się zastawia, napędzi jakimś podaniem akcję czy ściągnie na siebie rywali by kolega miał więcej miejsca to już mało kto dostrzega,

2

@directedbyfcb Dostał jakieś kluczowe podanie, które zmarnował? wymień momenty, w których się mógł zachować lepiej.

1

@wyrek Polska jest podzielona na tych, którzy go doceniają i na tych, którzy go hejtują, ale gdybym miał postawić własne pieniądze na to, których jest więcej to postawiłbym na tych, którzy go doceniają.

1

@gumaz A dzięki, ale była też pikantna od tych papryczek, więc nie każdy udźwignie ten ciężar :D

4

@prokofiew No trudno, żeby był widoczny jak on musi dostawać podania, których praktycznie nie miał.

0

@Faro Taką taktykę teraz sobie obrałeś? Zapamiętam.

1

@ViscaelBarca2007 Tym się charakteryzuje piłka nożna. Od zawsze. Nie ma w tym sporcie rzeczy, które nie mogą się wydarzyć.

0

Dobra, rozejść się do spania, bo serwer padł.

2

Komentarz usunięty

3

Bramkarz skarb.

2

0

Jeszcze 18 minut

6

Dobry ten Fati, ciekawe jakby sobie poradził u nas w klubie.

1

@Kgorecki2500 To kiepsko wróży biorąc pod uwagę, że dwójka mnie zmęczyła.

2

@gumaz Ciasto na pizze już udekorowane czeka na zielone światło by wjechać do pieca.

0

Niech dają już też mecz bo dzisiaj tylko na to czekam.

0

@kulek22 No i co są?

1

@Jakchcesz Wszystkie gazety jednogłośnie umieściły go w przewidywanych, więc pewnie już ma zielone.

2

Lewandowski
Rashford, Fermin, Raphinha
Pedri, De Jong
Martin, Christensen, Cubarsi, Kounde
Garcia

Tak to dzisiaj widzę. Jakby sobie ktoś chciał dorzucić kurs na STS to 2.50 na 2+ celnych strzałów Lewego.

1

@Encore W żadnej grze nie spędziłem tylu godzin co w GTA V. W trybie online widziałem takie rzeczy, o których filozofom się nie śniło. Gliche w miejscach, gdzie można przejść przez ścianę do budynku i strzelać do innych bez obrażeń, albo hakerów, którzy na osobnej sesji zrzucali na głowę z nieba worki z pieniędzmi i w minutę ładowali na swoje konta po 30mln, ale to był rok 2014, jeszcze na PS3.

2

@Kgorecki2500 On pije czystą bez popitek.

1

Komentarz usunięty

2

@TaughtMule Bonżur princepolo to się nadaje, ale do reklamy Colgate.

1

@nieprzysiadalnosc "Z niektórymi rzeczami się zgadzam"

A konkretnie, z którymi się zgadzasz? bo z tego co napisałeś wynika, że skupiłeś się na obaleniu za wszelką cenę każdego z tych podpunktów.

0

@gumaz Nawet dentysta Cię może zabić.

1

@reloaded Przede wszystkim jest to zabieg, a nie operacja, a to istotna różnica. Uśpią Cię i za godzinę już sobie będziesz leżał i odpoczywał.

1

@lucca87 Myślę, że ogólnie szeroko pojęta branża "fachowców" się tym mocno wyróżnia. Bez generalizowania bo to jest oczywiste, że nie piszemy tu o wszystkich, ale duża część tej grupy to "zarobić, się nie narobić". Kosztorysy wyciągnięte z dupy, fuszerka, krętactwo i nie dotrzymywanie terminów czy nawet godziny oględzin. Dlatego korzystam wyłącznie w ostateczności i to jeszcze z polecenia osób bliskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?