MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ja zaczynam Mafię Old Country
1
@Fido66
Kruk, Luther, Belfer, Klangor, Unforgotten, Czas, Gangi Londynu
0
@kanver_ Do MLS
1
@krefi10 Czyli domyślam się, że masz zdecydowanie inną pogodę za oknem bo u mnie leje grubym strumieniem.
13
@maroon Życie w społeczeństwie to nieustanne kompromisy. Jeden nie lubi strzelania w sylwestra, drugi głośnego motoru sąsiada, trzeci głośnego muzyki zza ściany, a czwarty zapachu schabowych z okna sąsiadki. I każdy z nich musi z tym jakoś żyć albo osiedlić się w lesie.
1
@Ku84fcb No ten finał Argentyna-Francja to była kwintesencja footballu.
6
@maroon A kogo obchodzi, że ciebie to nie obchodzi? Jak ktoś chce mieć psa to go ma i nie będziesz mu mówić za co się ma brać, a za co nie. Zawsze możesz emigrować w Bieszczady, tam jest cisza i spokój.
1
@malicinho Dla bezpieczeństwa budżetu ;)
16
@FCB24 Różnica jest taka, że Twój stopień inteligencji jest dużo wyższy, niż u psa i powinieneś z łatwością rozumieć to, że darcie mordy zakłuca innym spokój, a pies kieruje się głównie instynktem i nie jest istotą rozwiniętą na tym samym poziomie co człowiek, więc nawet jak nie raz właściciel bardzo chce go uciszyć to nie jest w stanie. W przypadku jednorodzinnych z ogrodem może go zamknąć w domu, żeby nie szczekał na podwórku, ale w przypadku mieszkań to już nie zamknie go w szafie.
0
@blondasek Nie wiem o jakich konkretnie innych piszesz, ale nie przypominam sobie takich sytuacji w Samsungu, więc nie wiem skąd ten sceptyzm. W przypadku tej marki był to zamierzony ruch by doścignąć największego konkurenta w branży. Sporo osób decydowało się na Apple właśnie ze względu na dłuższe wsparcie aktualizacji i bezpieczeństwa i Koreańczycy ten argument chcieli Amerykanom odebrać. Za 3-4 lata to nawet nie wiem czy będę żył, a co dopiero pamiętał tę dyskusję :D
1
@Sulimo Bardzo dobra gra tak ogólnie.
0
@Czyhrynski Ale Ciri ożyła w Wiedźmin 4. Tak na pocieszenie :)
1
@Popitek12 https://zapodaj.net/images/739db83bf1288.png
6
@LeszekFCB Ja mam zawsze w portfelu kartę i gotówkę. Nie lubię zaskakujących sytuacji.
3
@directedbyfcb Dobry trener potrafi rozsądnie zarządzać kadrą i myśli też o przyszłych spotkaniach, a nie tylko o teraźniejszych, ale czego oczekiwać od gościa, który usilnie twierdził, że ma swój pomysł na Pedriego i kastrował jego umiejętności na pozycji 10.
0
@Filipem Dobry ofensywnie, ale dużo gorzej jeśli chodzi o defensywę.
1
@spiderman1899 Biedny piesek
https://zapodaj.net/images/c03c57db58357.png
1
@Kasy Nie ma co się śmiać z impotencji. Lata i stres w warsztacie zrobiły swoje.
0
@tomek8756 Żurek, ale ogólnie to dużo zup lubię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde No właśnie, może gdybym miał dzieciaczki, ale no nie mam, więc lecę na żywioł.
1
@clyde No to możemy sobie przybić piątkę bo ja również wyznaję Carpe diem, dosłownie, nie w przenośni.
1
@clyde Korzystaj bo nim się obejrzysz to zakopią w ziemi ;) Wiem, potrafię podnieść na duchu.
2
@Czajka90 @Luciano99 @Gary @Transu96 W pandemii to były czasy, nie to co tera
https://zapodaj.net/images/f1d249b60fc94.png
0
@Gary W takim razie wybieram bramkę nr. 1 xd
2
@Luciano99 Ten już jest oklepany ;p
0
Siema, macie jakieś dobre memy?
1
@zulugula To tak jakby się zastanawiać między Samsungiem A55, a flagowcem S25.
1
@JimMorrisonFCB Haha, dobrze że w weekend mało tu przebywam ;))
5
@gumaz Jak szukałem w szafie u ojca pieniędzy z komunii i znalazłem tajemniczą kasetę VHS z napisem XXX.