0

@lucca87 7 zawodników PSG w pierwszej 15. To mówi wszystko. Hakimi 6, Mendes 10, a Lewy po ustrzeleniu 42 goli na 17. Kurtyna. Czyli pod uwagę głównie brany drużynowy tryplet.

1

@lucca87 17 miejsce Lewego po takich statystykach to też jest żart. Ten plebiscyt się rządzi swoimi prawami i tak naprawdę pomimo tego, że jest to niby nagroda indywidulana to osiągnięcia indywidualne nie są zbytnio brane pod uwagę.

1

@July_6_BcN Ok, to muszę powiedzieć Pedriemu, żeby się gdzieś przesiadł.

3

@July_6_BcN Ja już jestem na miejscu. Zająłem sobie fotel.

0

@TR3YWAY
1. Soda Stream
2. Soda Stream
3. Soda Stream

......z cytryną i imbirem.

0

@ifoa Owszem, pod warunkiem, że faktycznie dokonują na tym pasie manewru wyprzedzania, a nie jadą nim 10 minut swoja prędkością jakby byli sami na drodze bo w tym momencie jest to taka sama "kultura" jazdy jak to poganianie na zderzaku.

0

@malicinho Może, ale nie będzie to dużo wyższa kwota. Żadna poważna firma nie zatrudni 20 letniej studentki bez doświadczenia na stanowisko głównej księgowej, więc MUSI przejść najpierw etap na stanowisku młodszej księgowej, a za rolę pomagiera głównej księgowej nie dostanie takich pieniędzy jakie jej się marzą. Nie ma w tym przypadku drogi na skróty i nie ma również w tym nic nadzwyczajnego, że poważniejsze pieniądze przychodzą z czasem i doświadczeniem.

0

@ifoa Jakie "luki"? Tam jest bardzo dużo miejsca by przepuścić auto, które chce jechać szybciej. Nigdy nie miałem problemu z tym, aby po wyprzedzeniu auta na prawym pasie od razu zająć z powrotem wolniejszy pas ruchu widząc za sobą sznur aut. Jest to dla mnie bardziej naturalne zachowanie, niż tarasowanie pasa w imię swojego ego.

0

@Stinger_ Czy miał lepszy to już kwestia sporna. Jeden rabin powie, że lepszy, a drugi, że gorszy i ilu ludzi na świecie tyle subiektywnych opinii. Ilość strzelonych bramek bardzo zbliżona, ale za to na korzyść Dembele najważniejsze trofeum klubowe czyli LM i ogólnie spory wpływ na tryplet. Raphinha ma za to więcej asyst.

7

@Pawlak1992 Owszem, bo Francuz miał lepszy sezon, niż Yamal.

3

@draxidox No i elegancko. Kwik tego typa to zawsze +10 do satysfakcji.

4

@Pomimo27 Przecież on u nas przeleżał ponad 700 dni w szpitalu. To on tutaj nikogo nie przekonał przez 5 lat dlatego mu dali odejść.

12

@ShawnC Czyli te biedniejsze kluby nie mogą mieć innego stylu, niż kopanie, szarpanie i obalanie na ziemię? xD

0

@Herato Też bym chętnie zobaczył, ale wątpię bym za swojego życia jeszcze śledził rywalizację na podobnym poziomie co Leo-Cris.

6

@draxidox Casado potrafi znakomicie otwierać kluczowe akcje i robił to już wielokrotnie. Pod tym względem jest lepszy, niż de Jong.

8

@bartekvisca Dlaczego? Ta nagroda oznacza jedynie, że był najlepszy w tym sezonie, a nie, że jest ogólnie najwybitniejszym piłkarzem jaki obecnie stąpa po Ziemi. Liczby indywidualne ma świetne, do tego dochodzą ważne trofea drużynowe. Każdy doskonale wie, że Yamal jest dużo lepszy piłkarsko, niż Francuz, ale to nie nagroda za potencjał.

0

@malicinho Kiedy otwierasz biuro rachunkowe to bierzesz sobie pod stałą opiekę tyle firm ile jesteś w stanie obsłużyć (i to są właśnie te firmy, które potrzebują księgowej). Ona może spędzać większość czasu w jednej firmie, ale na boku mieć ich jeszcze 20. Młodsza księgowa to tylko pomoc kuchenna, albo odpowiednik gościa na budowie co miesza klej i wywozi gruz na taczce. Cała odpowiedzialność spoczywa na głównej księgowej. Kiedyś to ta dziewczyna, która się przyucza zostaje główną księgową z zarobkami 7/8/10K i zatrudnia studentki do przyuczenia.

1

@malicinho W większości przypadków jest tak, że młode dziewczyny stanowisko młodszej księgowej traktują jako staż i przystanek w drodze do otworzenia własnego biura rachunkowego, więc jeżeli ktoś myśli długodystansowo to wie, że za tę najniższą nabiera doświadczenia i zapoznaje się głębiej ze specyfiką tej pracy, a większe pieniądze i tak przyjdą, gdy pójdzie na swoje. To nie jest tak, że ona się kształciła na księgową i teraz całe życie będzie młodszą księgową za najniższą. To tylko etap w branży, dlatego na tym stanowisku jest tak duża rotacja.

4

@draxidox Rodzice wszystko pod nos podstawiają to później rosną takie ułomne jednostki oderwane od rzeczywistości.

12

"PSY" powrócą jako serial. Pasikowski podjął współpracę z Netflixem, a to oznacza, że jest się czego obawiać jeśli chodzi o profanację klasyku. Na razie można uznać, iż pomnik zostaje nienaruszony bo "Psy 3" mimo, że odstawał od poprzednich części to był całkiem przyzwoity i nie przyniósł wstydu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby tylko Franz Maurer nie okazał się ciemnoskórym homoseksualistą.

@Safrani @JimMorrisonFCB @Gary @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500

8

@JanuszKorwinMikke "kto to Suarez? Ten co w LM strzelił mniej niż 30 bramek, a od kilku lat gra z marnym skutkiem na peryferiach futbolu?"

Nie, ten co strzelił w Barcelonie 195 goli i dołożył 113 asyst stając się trzecim najlepszym strzelcem w historii klubu. Ten, który w sezonie 2015/2016 zdobył europejskiego Złotego Buta i Trofeum Pichichi i ten, który dwukrotnie był w pierwszej piątce Złotej Piłki.

Obstawiam, że to profil założony na potrzeby trollowania i zabicia nudy tanią rozrywką, ale i tak zostawię to info na wypadek, gdybyś jednak faktycznie był takim ignorantem.

4

@tomek8756 Tak właśnie można poznać tych "inteligentnych" inaczej. Na miejscu rodziców bym mu dał ultimatum, idziesz do pracy albo wypad z domu.

8

@Luciano99 Czyli nic nowego :)

0

@Karamba Ja nawet nie wchodzę tu podczas meczu bo to co piszą to patologia.

0

@Eklerek Ile zapłaciłeś za taką edycję?

0

@Popitek12 Nie ma to znaczenia, że jest lepszym piłkarzem jeżeli w danym sezonie strzelił 3 x mniej goli i odpadł z Ligi Mistrzów.

2

@Popitek12 Ale to nie nagroda za największy potencjał tylko za najlepsze wyniki w danym sezonie.

4

@spiderman1899 No nie zdarzyło mi się jeszcze. Tam, gdzie ja mieszkam nie trzeba nosić takich rekwizytów, ale nawet gdybym musiał to wybrałbym sprzęt bardziej mobilny, niż siekiera.

3

@ToWinaSedziego No ja osobiście nie sprzedaję piłkarzy w trakcie meczu, ale jeżeli grają słabo to zgodnie z prawdą nazywam rzeczy po imieniu i nie udaję, że grają zajebiście. Oczywiście zawsze biorę pod uwagę, że obraz może się w drugiej połowie odmienić bo taka jest specyfika tego sportu, że ktoś może grać przez większość meczu totalny piach, a potem uderzyć strzał życia, no ale nie trzeba czekać do 90 minuty by stwierdzić, że ktoś zagrał źle przez pierwsze 45.

23

@ToWinaSedziego No i wszystko się zgadza. W pierwszej połowie był słaby i irytujący, a w drugiej wygrał nam mecz czyli piłka nożna w pigułce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?