1

@Konradowskyy Trudno powiedzieć. Uwielbiam kino gangsterskie, lubię takie stare czasy, gdzie rozgrywa się akcja, ale z jakichś niewyjaśnionych przyczyn nie mogę się w niego wkręcić.

1

@Starrk @Janas11224 Dla mnie BCS jest serialem wybitnym. Tak jak nie lubię tasiemców po 5-6 sezonów naciąganych jak guma od kaleson (preferuję mini seriale typu Czarnobyl czy Gambit Królowej) tak ten serial trzyma poziom we wszystkich sezonach. Wszystkie te zawiłe sytuacje i wałki, które miał Saul ktoś musiał wymyślić i to jest godne podziwu, że wszystko jest sensownie poprowadzone. Inna sprawa to gra scenerią, gdzie rozmazują mopem plamę krwi na podłodze, zbliżenie kamery w to rozmazywanie i po oddaleniu okazuje się, że mamy już inną scenę, gdzie Saul marze frytką w ketchupie na talerzu :D Jest wiele takich smaczków w tej produkcji. No i aktorstwo na najwyższym poziomie. Jest chyba tylko jeden serial, który robił na mnie tak duże wrażenie, a mianowicie "Gomorra" ze względu na realistyczny, surowy klimat przestępczy Neapolu i niesamowicie naturalną grę aktorów. Mocny, brutalny, bezkompromisowy i nie ma, że jakiejś sceny nie pokażą by oszczędzić widza. Tam jest strzał w łeb z bliska albo palenie żywcem na krześle.

15

@Luciano99 Elitaryzm jest wtedy, gdy możesz sobie 365 dni w roku pozwolić na Imperatora 12%

3

@mrboom Nie dostrzegam tam żadnych zalet spośród tego co wymieniłem.

40

@Jakchcesz Dokładnie. Myślą, że pisząc w ten sposób będą bardziej wyrafinowani. Dla mnie osobiście krytycy nie są żadnym wyznacznikiem kina i bardzo często brakuje im wiedzy, rzetelności czy zdolności do obiektywizmu.

1

@Janas11224 A ja się w ogóle odbiłem od tego po kilku odcinkach. Za pierwszym podejściem porzuciłem po dwóch, a za drugim po pięciu. No nie może mi siąść w żaden sposób. To samo mam z "Gra o Tron" czy "The Wire". Nigdy nie dotrwałem do 2 sezonu.

1

@malicinho W klimacie gangsterskim to Gomorry dla mnie nic nie przebija, nawet Rodzina Soprano. Jest to dla mnie absolutny lider. Jednak mogę polecić też tę produkcję wyżej. Wiem, że język dialogów tutaj nie stanowi dla Ciebie żadnej bariery, a warto sobie sprawdzić bo te oceny ludu nie wzięły się znikąd :)

1

@malicinho Też miałem kaca po "Gomorra" ale bardzo mi siadł serial (o którym właściwie nikt tu nigdy nie wspomina), a mianowicie w "W cieniu". Może Tobie też siądzie.

https://zapodaj.net/images/ddb82e59c5a53.png

0

@Ojciec5tkidzieci Takie produkcje oznaczam na Filmweb krzyżykiem "nie interesuje mnie". Nigdy nie poświęce czasu z życia na tego typu filmy.

16

Po zgrupowani Reprezentacji :)

3

@Safrani Elegancko, u mnie się robi Risotto na borowikach z serem Gorgonzola :)
https://zapodaj.net/images/a809481457bbe.jpg

0

@Nazio_87 Ja to się dziwię, że Ty nie masz problemów z bezsennością i ciśnieniem przy spożywaniu tylu stymulantów kofeinowych. Po kilka kaw dzień + jeszcze energetyki.

4

@ferranshark7 Dokładnie. Podobno prace rozpoczęły się w 2016 roku.

1

@Chaoss Bardziej chodziło o nawiązanie do ludzi "uomnych", nie pisząc tego wprost, niż o jakość samej bielizny. Gra słów.

2

@Recha_0684 Bo jakiekolwiek ideały umarły dawno temu. Teraz każdy dba wyłącznie o swój interes. Równie dobrze mogę zapytać czemu ktoś kopie kogoś na przystanku, a inni przechodzą obojętnie i nie chcą się wtrącać.

10

@Eklerek Zupełnie jakbym widział w akcji jego idola Cristiano.

3

@gumaz Na co dzień piję tylko wodę z cytryną i imbirem. Tak się przyzwyczaiłem do tego, że w ogóle nie myślę o żadnych sklepowych farbkach, ale to zaczęło się odkąd kupiłem SodaStream. Okazyjnie jak jest jakaś impreza to się napiję, ale to rzadko.

22

Dani Olmo z obecną formą powinien pełnić rolę rezerwowego. Nic pożytecznego nie wnosi do drużyny. Zdecydowanie wolę pełne zaangażowanie i dynamiczne zrywy Fermina nawet jeśli nie wszystko mu wychodzi.

22

@AlexDark00 Ktoś się jeszcze nabiera na te Twoje baity ? Chyba tylko użytkownicy majtek UOMO.

0

@Inko Okay, będę miał to na uwadze

1

@MirusAmisz No na przestrzeni 9 lat, które tu spędziłem zdążyłem wyciągnąć podobne wnioski.

0

@Inko Napisałem tyle i ile było przed chwilą aktywnych Cules.

6

To wzruszające, że jest takie jedno miejsce, gdzie może się spotkać jednocześnie 6000 tysięcy osób rzygających razem żółcią do wspólnego wiadra :D

0

@Kibol_83 Ja myślę, że 15 -0 by było

1

@regatta52 Te wyciąganie wniosków to mit. Każdy mecz to osobna improwizacja i dyspozycja danego dnia.

3

Żenada z naszej strony. PSG zasłużyło bo byli lepsi w tym meczu.

1

@19Riki20 No Fermin

2

@Pnog37 Dokładnie. Ja to się szykuje tu na francusko hiszpańskie starcie.

2

@Pnog37 Ja tylko podałem kto tak pisał. Osobiście nawet nie oglądam tego meczu i nie obchodzi mnie kto tam wygra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?