MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Jest popyt jest podaż. Jak nawijał kiedyś Sokół - "Baba obciąga psu, zoofile. Ktoś chce to oglądać, więc ktoś sprzeda bilet".
7
@partymaker Każdego z nas taki los spotka. Śmierć jest nieodłączną częścią życia. Najważniejsze, żeby dać pupilowi fajne życie i samemu też korzystać z niego póki czas.
1
@Safrani To mam nadzieję, że sobie upiekłeś pod ten bigos bo taki klasyk to, aż się prosi o kawałek pieczywa ;) Ja ogólnie uważam, że raz na jakiś czas można zjeść nawet coś co jest nie do końca zdrowe.
1
@Mario96w Nie suplementuję, bo jem sporo ryb, mam w diecie orzechy, awokado i ogólnie zdrowe tłuszcze.
1
@Mario96w U mnie też problem z cholesterolem i trójglicerydami, więc ogólnie unikam, ale czasem jak zrobię wyjątek to mnie nie zabije ;)
1
@Mario96w Używam jak muszę podsmażyć łososia albo pieczarki/grzyby, ale na chlebie wolę zwykłe ;)
2
@KamQiX Ja ogólnie to schematycznie jem sobie ciemne pieczywo, które smaruje serkiem wiejskim, ale też staram się nie popadać w skrajności i czasem przełamuje tę dietę.
15
Dawno nie jadłem pajdy z samym masłem. Dzisiaj zawadziłem o piekarnię po chrupiący chleb, posmarowałem od serca i nic mi na tej kromce nie brakuję. Poezja.
BTW. LaBamba kupuje masło w kostce 82% czy smarowidła typu Delma, Rama?
0
@Zoker No uważam, że super tam wypadła.
9
64 lata obchodzi dzisiaj Danuta Stenka. 4 nagrody i 12 nominacji.
https://zapodaj.net/images/f5e2850666ebf.png
Znana z takich produkcji jak:
"Nad życie", "Cud purymowy", "Zgoda", "Nigdy w życiu!", "Katyń", "Chemia", "Kamienie na szaniec", "Sala samobójców", "Uwikłanie", "Lekarze", "Tylko mnie kochaj", "Planeta Singli", "Lejdis", "Quo Vadis", "Akademia Pana Kleksa", "Nieobecni" i inne....
Co LaBamba sądzi o Pani Danusi? Nie jest to poziom Kuleszy, ale ja osobiście lubię jej sposób kobiecości.
1
@Kgorecki2500 Wzięli by się lepiej za "Wolfensteina", a nie...
0
@RanDiFCB Miałem wymienić cały zakres obowiązków, żeby się czasem jakiś magazynier w komentarzach nie obruszył? Przerobiłem w życiu kilka magazynów, więc wiem dokładnie co się tam robi, ale są różne stanowiska na magazynie bo można być magazynierem lub pracownikiem magazynu ( to są dwa różne stanowiska) albo operatorem wózka, który się zajmuje tylko rozładunkiem, załadunkiem, podwozeniem towaru na produkcję itp
1
Gdyby to był football amerykański to 1-0
6
Zieliński wygląda jakby po 19 minutach już nie miał siły.
1
@DragonxNF Kiedyś był bardzo fajny, prosty program "Ejay" dla początkujących nowicjuszy, ale musiałbyś poszukać w sieci. Pewnie na Chomikuj byś znalazł.
2
@Kgorecki2500 Co innego jest jednorazowo przyjąć 7 promili alkoholu, a co innego dobijać te promile przez cały tydzień.
0
@reakwon Nie słucham całymi albumami W AUCIE, a nie że w ogóle nie słucham całych albumów xd
Autor postu zadał pytanie o ulubiony album muzyczny słuchany PODCZAS JAZDY AUTEM, a ja całe albumy przesłuchuje w domu i do auta zabieram tylko ulubione piosenki z tego albumu zgrane na pendrive.
9
@s0nar11 Tak, tak. Na godzinę by tyle zarabiała, nie tylko dziennie. Po pierwsze musiałbyś być jednym z lepszych specjalistów w tej branży, a po drugie pracować w Polsce dla zagranicznej firmy i brać wynagrodzenie w $, € lub £. Inna przykra sprawa, że dorabiasz życiorys obcym ludziom, o których nic nie wiesz, ale klasy i rozsądku nie kupisz nawet za 100k miesięcznie.
2
@kubix05 Też ostatnio jadłem pyszną roladę
https://zapodaj.net/images/6577d4b7eaa0f.jpg
7
@NeroTFP1 Konkretna deweloperska patologia.
1
@MichuZ44 Wysadzić z helikoptera w środku Bieszczad bez jedzenia na 3 dni i jej roszczeniowy światopogląd całkowicie się odmieni.
2
@Safrani Ale musiałeś to zdjęcie wrzucać w porze obiadowej? ^^
Zjadłbym ze świeżym pieczywkiem.
2
@Safrani Nacja, rasa czy tożsamość płciowa sama w sobie też mi nie przeszkadza. Bardziej mi przeszkadza to, że ktoś narzucił takie odgórne standardy i sztywne ramy w których się muszą teraz poruszać twórcy filmów. Nie podoba mi się wykorzystywanie rozrywki do propagowania poprawności politycznej i wpychanie ludziom na siłę takich przeprosin od USA za niewolnictwo i rasizm, który uprawiali 200 lat temu na masową skalę.
0
@Pedri16Future Napisałem, że poszedł na otwartą wymianę W OSTATNIEJ RUNDZIE, którą już wygrywał na punkty. To znaczy, że do końca zostało kilka minut, wygrywaliśmy jedną bramką i nie musiał iść na otwartą wymianę.
2
@RosjaninBut Krzysiu idealnie wpasowuje się w standardy obecnych czasów i nie jest to komplement.
39
@Uukasz_93 Czyli sugerujesz, że bez względu na wykształcenie, branżę i stanowisko każdy powinien zaczynać od najniższej krajowej (czy tam ledwo ponad) ? z uwagi na brak doświadczenia ?
0
@Pedri16Future W tym meczu wyszło niestety słabe czytanie spotkania przez Flicka. Poszedł na otwartą wymianę ciosów w ostatniej rundzie jak bokser, który wygrywał na punkty i dostał KO.
53
@Uukasz_93 4 tysiące to na magazynie może zarobić bez żadnych języków i skanując paczki od poniedziałku do piątku. Za stanowisko spedytora, gdzie trzeba pozyskiwać klientów na rynku hiszpańskim i być dyspozycyjnym o północy to pensja nieadekwatna do wymogów.
1
@Pedri16Future Rok temu wystarczyło na ostatnie minuty zmienić taktykę i zagęścić blok defensywny. Taktyka jest dobra, ale nie trzeba nią grać od 1 minuty do 95 bo w końcówce już nie ma tej koncentracji przez co łatwiej złamać linię i nie ma już tych sił do wracania za kontrą.
5
@gorgota https://zapodaj.net/images/42687b776d999.png