MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakaś fajna alternatywa dla Logitech Harmony?
1
@Lionel_Messi10 A u mnie taki zestaw
https://zapodaj.net/images/f27c18a91908b.jpg
7
Kataloński Tusk :D
2
@matirix20 Logiczne wydawało się wpuścić stopera na pozycję napastnika? To chyba za dużo FC26 bo tam są takie karty, że Buffon dostaje pozycje na N.
2
Jesteśmy w lepszej sytuacji, ale nadal jest to sytuacja kiepska. Problemy z rejestracją, dźwignie, długi, szczypanie się z transferami i wszystko kręci się wokół kontraktów zawodników. Ostatnio chyba de Jong przedłużył z podwyżką? gdzie i tak już był w topce najwięcej zarabiających.
2
@Kinginiesta Tam jest u niego taka wizja, precyzja, inteligencja, że nawet kondycja schodzi na drugi plan przy tych atutach. On potrafi stać w miejscu i jednym podaniem z połowy boiska zagrać kluczowe podanie na gola.
15
@marcin62 Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, żeby tak było. Zbyt szybko się usunął w cień.
6
Myślałem, że ten mecz mnie wyleczy z kaca, a jeszcze go pogłębił. Trzeba iść coś zjeść.
0
@July_6_BcN Nie no, w deszczu to raczej COLD.
1
@clyde A ja raczej mecze w godzinie obiadowej kojarzę z męczarniami :D
1
@Mixtape A komu płacisz abonament? Bo jak coś to mogę Ci nawet numer telefonu dać :D
1
@Salchent Gruby zawsze na bramkę, więc ktoś za Laportę w ataku.
2
@Sinirsey Warto sobie zadać pytanie czy MSN jest legendarnym trio Barcelony? Bo jeżeli tak to Neymar był jego częścią bez względu na to ile lat spędził w klubie.
1
@Gary Oj tam, oj tam. Przyjdzie wojna to wszystko będziesz jadł ;)
0
@LeszekFCB W poprzednim dodał taki sam post, który spadł.
0
@LeszekFCB Gdzie tu jest spoiler? Tytuł gry?
0
@Faro Ale on mnie nie ignoruje bo z nim rozmawiam o grach i mnie oznacza w postach.
4
@spiderman1899 Chciałem Ci wysłać wiadomość prywatną i jest info, że zablokowane xD serio? xD
1
@TR3YWAY Ja rozumiem, ale to tak jakbym mówił na Żurek - "Barszcz czerwony". Knedle są zawsze z nadzieniem w środku i wyglądają tak
https://zapodaj.net/images/bdb54b7235c08.png
2
@kubix05 Ja lubię w sosie.
@TR3YWAY Knedle to jest w ogóle inne danie.
2
@BorzyKrzys On jest Premierem tego kraju IKS DE
8
@Mixtape Myślę, że ich zgwałcimy 1-0
1
@kubix05 Też jadłem. Najlepsze.
1
@Gary Nie jadłem, ale wyobraźnia mi podpowiada, że to jest bardzo dobre, ponieważ sam w azjatyckiej kuchni dodaję słodkiego sosu Teriyaki albo ananasa, który jest słodko kwaśny i nadaje zajebisty balans. Z łososia zawsze robię np. tzw. "rybę po grecku".
1
@gumaz Była pizza zamawiana. Sam nic nie robiłem wczoraj :D
1
@RozowaPantera Dzisiaj piątek zakrapiany
1
@Frimpong Jest Company, a nie ma Ferdinanda hehe
0
@Eklerek A to ja z nim tak blisko nie jestem to nie wiem ;D ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
3
@Eklerek A on tam jak znajdzie w paczce babę z overallem 95 to myślisz, że przepala? :D ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
9
@Sheba Myślę, że można powiedzieć w takiej sytuacji masę innych dyplomatycznych wersji zamiast kłamstw np.
- Wewnętrzne sprawy klubu zostają w szatni i nie wynosimy tego na zewnątrz
- Poproszę o następne pytanie
- Czasem mogą być różnice zdań, ale zarówno dla mnie jak i dla klubu liczy się wyłącznie dobro zawodników
- Moje zasady wobec wszystkich zawodników są takie same. Tyle mogę powiedzieć na ten temat.
Wcale nie trzeba mówić " Tak, ten zły Deco mi kazał" xDD