8

@MYTO Owszem. Zgadzam się.

5

@Transu96 Jak potrzebuję szybko odjechać, a chcę być dobrze widoczny na drodze to tak. Wiem, że w koparce nie trzeba.

13

@Transu96 Wiem, mogę też pić Jacobs Family nie posiadając rodziny tylko co to za przyjemność żreć grilla w zimowej czapce udając, że jest ciepło i tak samo miło jak w lipcu.

1

@Eric_Abidal_22 Kolejnym argumentem jest to, że trenerzy ze względu na swój profesjonalizm raczej nie skreślają swoich kluczowych piłkarzy po trzech czy dwóch słabszych spotkaniach.

4

@Gary Jeszcze się rano wk# bo nie miałem w bagażniku odmrażacza w sprayu i musiałem się ratować skrobaczką, którą zarysowałem klosz tylnej lampy, gdyż przejechałem pod złym kątem.

70

@clyde Wolę 23 stopnie, słońce, delikatny wiatr i zapach grilla. Kocham lato. Lato >>>> Jesień/Zima.

0

@LukaszFan Nie ma takiej pewności. Może tak, może nie. Czysta spekulacja. Kounde jest zdrowy, więc Flick pewnie postawi na swojego najlepszego PO.

1

Mówić będą na pewno, ale jeszcze nie wiadomo w jakimś kontekście. Wydarzeń na boisku czy poza nim.

0

@Ojciec5tkidzieci Dlatego napisałem, że w "podobnym" okresie, a nie w takim samym bo nie pamiętałem dokładnego miesiąca, w którym to było, więc skupiłem się po prostu za widełkach między październikiem, a styczniem. Ten detal jednak nie ma większego znaczenia czy te miesiące się pokrywały, większe znaczenie ma to, że wcale się nie zdziwię jeśli po nowym roku drużyna znowu wrzuci 4 bieg tak jak wtedy.

0

@Toretto @szela1899 Ogólnie to w poprzednim sezonie też w podobnym okresie był dołek formy, straty punktów, męczarnie i szlochy. Nawet chyba wtedy była gorsza sytuacja bo RM odskoczył na tyle oczek, że ludzie tu zwiastowali im mistrzostwo. Pisali, że z taką ilość punktów do grudnia to nie ma szans na pierwsze miejsce. Potem się okazało, że oni zaczynali się potykać, a my szliśmy jak przecinak i się wszystko wyrównało, a finalnie to my zgarnęliśmy majstra.

3

@Jakchcesz Dostała spersonalizowany naciągany pokrowiec na zagłówki w aucie od Laporty? Szacun.

1

@Derean Oglądam piłkę 25 lat, więc dla mnie przerwy na Reprezentację to coś zupełnie normalnego. Turnieje reprezentacyjne urozmaicają ten sport i nie wyobrażam sobie, żeby została wyłącznie piłka klubowa. Po takiej kastracji footballu już bym chyba zupełnie stracił zapał do tego by to śledzić. Problem leży w tym, że dokładają mniej znaczących turniejów jak np. Liga Narodów. Tam drużyny też chcą wygrywać i się niepotrzebnie eksploatują.

2

@Derean A ja np. lubię sobie obejrzeć MŚ albo ME, ale żeby do nich doszło to najpierw trzeba rozegrać eliminacje.

3

@vangoor Na pewno się mocno przejął. Teraz siedzi i myśli co odpowiedzieć.

0

@clyde Tam się chyba już wszyscy zwinęli poza Ferdkiem, Waldusiem, Paździochową i Mariolką.

Listonosz, Babka, Paździoch, Boczek, Halina

4

@D10SLEO To jak już lecimy klasykami to


0

@bartekvisca Wczoraj go zacząłem oglądać i też mogę polecić.

2

@Gary Tak, w Carlito grał Lalina
https://zapodaj.net/images/14934edc7d990.png

W przypływie grał Porucznika Peter Ince
https://zapodaj.net/images/f01d4d932f246.png

1

@Safrani To na pewno, ale też sporo zależy od tego, kto Cię chce zaangażować do współpracy. Aktorów w Hollywood całe mnóstwo i nie każdemu dane urosnąć do najwyższej rangi. Też go lubię i uważam, że potrafi w ten zawód.

8

67 lat obchodzi dzisiaj Viggo Mortensen. 7 nagród i 54 nominacje. Znany z takich produkcji jak:

"Greenbook", "Seria LOTR", "Capitan Fantastic", "Wschodnie obietnice", "Droga", "Trzynastu", "Hidalgo - Ocean Ognia", "Armia Boga", "G.I. Jane", "Historia przemocy", "Appaloosa", "Morderstwo doskonałe", "Niebezpieczna metoda", Zbrodnie przeszłości", "Karmazynowy przypływ", "Życie Carlita", "28 dni", "Tunel" i inne.....

Kilka naprawdę zacnych filmów powstało z jego udziałem.

5

@draxidox Wprawne oko wyłapie większość takich filmów na chwilę obecną, ale patrząc na różne sekcje komentarzy i to co ludzią tam piszą to dysponuje nim zdecydowana mniejszość ludzi. Tutaj np. ten regał oparty pod takim kątem nie miał prawa polecieć przy obciążeniu tymi książkami. Poza tym jest taki krótki nienaturalny moment upadania tego regału w połowie. Najbardziej mnie rozwala jak jest filmik z jakąś 80 letnią babcią, która mówi jakieś sprośne rzeczy, a ludzie plują, że "wstydu ta kobieta nie ma".

16

@Kgorecki2500 Nie wiedziałem, że bramkarz Interu tak dobrze mówi po Polsku.

1

@draxidox Wtedy był jeszcze zdrowy dystans to tematów rasowych. Teraz każdy ma kij w dupie i nie można nawet wysłać żartu koledze o innym kolorze skóry bo ktoś trzeci nieproszony się w to miesza i rzuca oskarżeniami.

0

@bartekvisca Akurat w tym klasyku to my faworytem nie będziemy.

1

@Kasy Nie wiem jak teraz, ale kiedyś prawo do obrony koniecznej. Ile ludzi poszło za to siedzieć to głowa mała. Znam nawet kilka ciekawych historii z tym związanych. Nie widziałem też, żeby ktoś kiedyś dostał mandat za palenie papierosa na przystanku. No i na La Rambli prawo odnośnie trollowania. Też martwe.

0

Jest jakaś fajna alternatywa dla Logitech Harmony?

1

7

Kataloński Tusk :D

2

@matirix20 Logiczne wydawało się wpuścić stopera na pozycję napastnika? To chyba za dużo FC26 bo tam są takie karty, że Buffon dostaje pozycje na N.

2

Jesteśmy w lepszej sytuacji, ale nadal jest to sytuacja kiepska. Problemy z rejestracją, dźwignie, długi, szczypanie się z transferami i wszystko kręci się wokół kontraktów zawodników. Ostatnio chyba de Jong przedłużył z podwyżką? gdzie i tak już był w topce najwięcej zarabiających.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?