0

@DariaFCB Nie, nie dostaję takich pytań, a mam wielu znajomych, którzy posiadają psy lub koty.

0

@heniusss Dla mnie Yamal to jest typowy Neymar tylko z lewa nogą i tak jak nigdy nie widziałem Brazylijczyka na tej pozycji tak nie widzę tam Yamala.

0

@insp1re W sezonie jest kilkadziesiąt meczów. Ja zwracam uwagę na schematy, które się powtarzają w większości tych spotkań, a Ty zwracasz uwagę na pojedyncze przykłady z kilku potyczek w LM, że z Interem zrobił taka akcję, a w PSG go zamknęli. Włącz sobie kompilacje bramek i asyst Yamala i przeanalizuj sobie ile tego było ze środkowej strefy boiska, a ile z bocznej. To tak jakby napisać, że Messiemu trzeba było próbować wrzucać częściej na główkę bo strzelił z Manchasterem United.

3

Alberto Bueno - ''Chciałbym, żeby Lamine Yamal częściej grał bliżej środka, bliżej pola karnego, za napastnikiem. Czas zacząć rozwijać się dalej''.

I w jaki sposób ma to dać większe korzyści? Po pierwsze teraz na prawej stronie może dzięki swojej dynamice i dryblingowi świetnie wchodzić w pole karne przy końcowej linii i asystować, a po drugie z prawej strony zazwyczaj łamie do środka na strzał z lewej nogi i tak wpadało sporo bramek. W środku jest największy tłok i jego atuty zostaną stłamszone. Oni chyba patrzą cały czas przez pryzmat Messiego, który na pewnym etapie swojej kariery zaczął schodzić bliżej środka, gdy już stracił na dynamice i szybkości, ale Lamine jest obecnie młodym dynamitem, który w większości przypadków z dużą łatwością mija sobie tego LO i zaczyna się zamieszanie w polu karnym, gdzie już ktoś czeka by skończyć.

Escude - "Dziewiątka to pozycja, która jest obecnie najbardziej przepłacana. Jeśli nie możesz pozyskać gracza takiego jak Haaland czy kogoś o podobnym statusie, może powinieneś postawić na skrzydłowego''

No tak, bo Norweg jest jedynym piłkarzem na świecie, który potrafi grać na 9, a reszta tylko udaje, że tam gra. Znowu wypowiedź przez pryzmat Dembele, który zaliczył "sezon konia" w PSG (nie wierzę, że to powtórzy) i myślą, że sobie postawią tam skrzydłowego, a on odbierze Złotą Piłkę po sezonie. Są kluby w Europie, które pokazują, że można grać bez typowej 9, ale na to, że prawidłowo to funkcjonuje składa się wiele czynników i nie w każdym zespole będzie to działać.

Dziennikarze i eksperci nieustannie szukają alternatyw, ale te, które tu proponują są według mnie mierne, sorry.


Uważam, że ten 22 letni Etta Eyong jest bardzo dobrą opcją. Jeśli spojrzeć w jego ostatnie sezony to widać wyłącznie progress i tendencję rosnącą i nie kosztuje 100mln.

0

@FCBparasiempre Przecież w tamtym sezonie każdy się tu rozpływał nad znakomitym przygotowaniem fizycznym, brakiem kontuzji u Pedriego i tym, że większość spotkań rozegrał na pełnych obrotach. Nawet kibice Realu cały czas zadawali jedno pytanie "Jak to jest, że w Barcelonie każdy biega, a u nas wszyscy wyglądają jakby chcieli zejść z boiska". Pamiętam doskonale te zachwyty na formą fizyczną, a teraz mam uwierzyć, że nagle zapomnieli jak się pracuje z piłkarzami?

2

@macio_944 Myślę, że po prostu nie da się tego określić w tak precyzyjny sposób by podać konkretną datę powrotu. Każdy organizm inny, kontuzja kontuzji nierówna i można podać jedynie orientacyjne widełki czasowe, a media żerują na tym, jak zresztą na wszystkim co się dzieje wokół klubu.

6

@Seledynowy Biorąc pod uwagę wzór Hajto to myślę, że lekko 92%.

3

@FCBparasiempre Ale ten sam sztab ich przygotowywał w tamtym sezonie.

2

@beter2 No i co w związku z tym? Liczy się tylko i wyłącznie to co jest w na koniec sezonu.

0

@lithotripter Dodawałeś trochę koncentratu pomidorowego? Podkręci delikatnie smak i przede wszystkim kolor.

4

@FiscaelBarca Aż mi się przypomina jak Real wygrał ligę w grudniu poprzedniego sezonu.

1

@Rhaan No kilku pracuje lub pracowało np. Diego Simeone, Arsen Wenger, Ferguson, Guardiola w City będzie miał w przyszłym roku 10 lat.

3

@Gary Bez ziemniaków to by już nie była zalewajka tylko ewentualnie żurek, gdyby go odpowiednio zagęścić i dodać białą kiełbasę, jajko i boczek :) To są dwie różne zupy,a jeszcze inną jest Barszcz Biały.

3

@tbas Defraudacja i zawyżanie kosztów. Robią "patriotyczną ławkę" z fakturą na 100k, a jej realny koszt to 5k. 95k idzie do kieszeni. To samo z każdym jednym programem typu "Laptopy dla uczniów" czy "Respiratory" oraz "Wybory kopertowe" tylko na większą skalę pieniężną. Nawet jak media odkopią taki temat to sprawa po kilku latach cichnie, a pieniądze zostają.

3

@tbas Nic tylko iść do polityki. Dość, że można sobie bezkarnie porobić wałki, odłożyć dobrą emeryturę, ustawić rodzinę na stanowiskach to jeszcze być nietykalnym dla wymiaru sprawiedliwości. Największa MAFIA w Państwie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca W ostatnim sezonie Xaviego też pod koniec się zaciął i wszyscy pisali wtedy, że się skończył, a w następnym sezonie odwalił jeszcze lepsze statystyki, więc akurat ja nie sugeruję się tym, że mu już słabiej szło w końcówce sezonu u Flicka, ale zgodze się, że ciała się nie oszuka choćby się czuł mentalnie na 27 i tendencja będzie raczej spadkowa.

4

Liczyłem, że Lewy odbuduje formę z poprzedniego sezonu, ale na razie widzę drogi cierniste.

1

@4drian0 No ja nie mam Twittera czy tam X i jestem starszego pokolenia, ale nie korzystam z tej strony jako miejsca do czytania artykułów tylko wchodziłem sobie np. w kategorię "Gry na PS5", ustawiałem Filtr po premierze i sprawdzałem sobie nowe gry, które wyszły w ostatnim czasie oraz oceny społeczności.

7

@draxidox To jest jawne plucie w ryj społeczeństwu.

1

@4drian0 Standard. To już nie pierwszy raz kiedy komuś się wydaje, że ma super innowacyjny pomysł usprawniający witrynę, a w rzeczywistości cierpi na tym cała intuicyjność nawigacji po stronie.

0

@Muszynianka Rok 2024? Tak zdecydowanie, ale chyba dawno nie było tak dobrego roku pod tym względem. Oby się to rowijało w podobnym kierunku.

0

@Muszynianka Jeżeli ktoś zna dokładnie ten gatunek filmowy to doskonale się orientuje, że przypomina to połów pereł w morzu gówna. Lwia część tego rynku to kino klasy B. Dlatego też filmy w tej kategorii z tysiącami ocen na poziomie 7 czy 6/10 uznaję za solidne, a nawet dobre.

1

@clyde Zawsze zwiększam siłę klimatu oryginalnym językiem. Ostatnio Mafię robiłem w języku Sycylijskim, a teraz Gra w Yotei po Japońsku. Pozwala mi się to lepiej utożsamić ze sterowaną postacią.

19

@Trojanek23 Skoro zadałeś to pytanie to nigdy nie zrozumiesz argumentów, które Ci podam.

1

@Safrani Tak, tak. To bardziej z uwagi na osoby, które wejdą w dyskusję i byłyby zainteresowane czymś podobnym, a niekoniecznie są wykładać kafla ;)

3

@Safrani Tak, ten Fyer z Cosori to topka. Dobrze sobie upatrzył. Największą zaletą tego modelu jest fakt, że można korzystać zarówno z całej szuflady na jednej Temp. gdzie wchodzi cały kurczak, lub podzielić ją na pół i piec na dwóch różnych czasach i Temp. Do tego wchodzą tam jeszcze różne akcesoria jak ruszt na szaszłyki i różne foremki na mufinki czy zapiekanki makaronowe. Ogólnie świetny sprzęt, który dodatkowo łączy się z aplikacją Home ID.

9

@Starrk Zarżnęli gospodarkę podczas pandemii i jednocześnie nachapali się na tej masowej panice eskalując problem do poziomu wirusa Eboli. Szumowski wziął pieniądze i wygrzewa jaja w tropikach. Mateusz "Pinokio" Morawiecki ten od działki żony też się dobrze nachapał, podobnie jak te wszystkie Obajtki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?