4

@spiderman1899 Wśród hazardzistów znana również jako "jednoręki bandyta".

7

@Luciano99 Klasa Panie Lucyferze.

4

@fcbarcafan19 W USA to ilość nie jakość. Ważne, że na podwórku stoi wielki Pickup V8, a w ogródku wielki grill z wielkimi stekami :D Sztuczne żarcie, sztuczna rozrywka i sztuczni ludzie.

2

@Pawlak1992 Bo im zespół z Giblartaru strzelił dwie bramki z czego jedną w samej końcówce spotkania. Kurs na ich wygrana był 9.80 jak coś :D

0

@Popitek12 Chyba przedramię i nadgarstek ;)

0

@damian16161212 Narobili mu z Ines Rau, która transpłciową modelką ;D

1

@Bykunn Niestety takie dni jak wczoraj to duża rzadkość, ale i tak wolę kiedy liście są na drzewach i cała flora tętni życiem.

0

@Zelazny_Mike Chodzi o tzw. "zieleniatki" czyli Gąski Zielonki? Pierwsze słyszę, że to są prosianki :D Ale to pewnie ze względu na inny region Polski.

2

@Kinginiesta No, a najlepsze, że piwniczaki nie czują sarkazmu i herbują ;D

1

@Azazel_Pazuzu Zabawne, że tak łatwo było tutaj ludziom dostrzec arogancję u Ronaldo, a tak trudno to przychodzi kiedy chodzi o gwiazdę własnego klubu. To się chyba nazywa obiektywizm.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie wiem, ale na pewno ukształtowali się w innym środowisku, niż ja.

45

Może i jest ciemno, mokro, ponuro, depresyjnie i nie chce się wstać, ale za to się nie spociłem pod paszkami jak w lato. Warto było.

0

@Zbyszard To znaczy, że jest posiadaczem niebieskiej karty i nie może się zbliżać do LR na odległość 200 metrów.

1

@Kgorecki2500 Zależy do czego. Wiadomo, że do schabowego, De Volaille czy mielonego to ziemniaki.

0

@Derean Stare porzekadło brzmi "Gdy ksiądz wyciąga z kieszeni węża, to zakonnica się przezwycięża".

0

@wojopancer Jadę na trening, a potem na lekcję gry na fortepianie. Następnie powrót na kolację, którą sobie jem przed tv.

1

@Chada One Plus 13 fajny sprzęt, ale te 6,82" dla mnie nie do zaakceptowania :D Ja muszę mieć telefon w rozmiarze telefonu, a 7" to już tablety mają ;) Dlatego zawsze mam mocno okrojony wybór bo szukam do max 6.2". Brat ma Samsunga Ultra 6,9" i jak to biorę do ręki to się zawsze śmieję, że jak cegłówka :D

1

@Safrani W serii S25 wszystkie modele mają ten dobry procesor. W serii S24 tylko model Ultra i tak samo w S26. I patrz tylko oferty, gdzie w opisie jest np. samo S25, a nie (S25 FE) bo to już inny telefon, gorszy.

2

@Safrani Ja kupiłem jakiś czas temu S23 bo cała ta seria to był wyjątkowy ewenement, gdyż pierwszy raz od bardzo dawna dali do europejskich modeli świetny procesor Snap Dragon. Do tej pory te najlepsze egzemplarze lądowały w USA i Azji. W S24 znowu wrzucili swojego Exynosa, który słynie z tego, że jest bardziej prądożerny i bardziej się nagrzewa (co wpływa też na długość pracy na baterii oraz jak jedziesz dłużej na GPS to potrafi się wyłączyć z przegrzania). Z tego co kojarzę to w S25 udało im się drugi raz postawić na Qualcom SnapDragon Elite, więc w ten model bym bardziej celował. Ja z tego S23 jestem zadowolony bo jest to naprawdę udany telefon i ma wszystko czego można chcieć. AI sztuczna inteligencja, która tłumaczy rozmowy na żywo, AMOLED czyli ekran najlepszy od lat na rynku, zdjęcia i filmy wysokiej jakości. Czas pracy na baterii u mnie to cały dzień. Jak naładuję rano o 7:00 do 100% to następne ładowanie mam na następny dzień koło 11:00, ale ja nie gram na telefonie tylko rozmowy, smsy, zdjęcia, przeglądanie neta, czasem Mapy Google. Czy wolno się ładuje? Tam jest 25W co przy ustawieniach szybkiego ładowania daje jakieś 45-50 minut od 0% do 100%. Do tego 7 lat aktualizacji na każdy model S od roku 2023, więc przez ten czas urządzenie będzie chodzić bardzo płynnie.

Szczerze mówią sam miałem też ochotę spróbować sobie kiedyś tego Pixela, ale tam też podobno wszystko się zgadza oprócz jakości procesora.

4

@Safrani Może, gdzieś znajdziesz faktycznie jakąś okazję, ale osobiście uważam, że to jest bardziej dzień dla sprzedawców, niż konsumentów bo korzystają na zwiększonych ruchu klientów, którzy przyszli z myślą, że to jest dzień wielkich promocji i mogą opchną więcej towaru, niż w inne dni. Kto śledzi na bieżąco ceny różnego sprzętu sprzed promocji to wie o co chodzi. Nie pomogła tu nawet ustawa o podawaniu najniższej ceny sprzed 30 dni bo Polak to obszedł oczywiście.

Przeglądaj sobie stronę Pepper

1

@Trojanek23 Dej linka. Chętnie posłucham.

5

@Archie Przecież to jest tak absurdalny scenariusz, że nie wierzę, iż ktoś tak robi :D Po co chodzić do pracy na L4 i brać 80% wynagrodzenia, jak można w ogóle go nie brać i przychodzić "chorym" za 100% lub brać te ⅘, ale leżeć w domu xD

1

@Barcanajlepszyteam Zamień się :D

2

@gumaz Możesz zapodać ten paradoks, że jak żul jedzie tramwajem to tramwaj jedzie żulem.

7

@Hosh Ja byłem tym telefonem i również wszystko widziałem.

0

@ifoa Z tego co się orientuje to w tym momencie zostało to już uregulowane i zniknęły strony z e-receptami typu "Doktor Ziele" gdzie mogłeś sobie kupić receptę za 120zł. Do otrzymania takiej recepty konieczna jest wizyta u lekarza, który już tak ochoczo nie rozdaje tych recept, szczególnie, gdy się zorientuje, że ktoś zaczyna wymyślać, że go plecy bolą, cierpi na migreny i źle sypia w nocy.

Właśnie to stwierdzenie "analizować samodzielnie" rozumiem przez to by samemu ocenić kiedy należy posłuchać tłumu, a kiedy coś zanegować i chociaż tak jak piszesz, nie zawsze jest gwarancja tego, że stanąłeś po słusznej stronie brzegu (bo nie można się znać na wszystkim) to w momencie kiedy jesteś świadomy swojej wiedzy w danej dziedzinie możesz jednoznacznie stwierdzić czy 100 ludzi pokrywa się z tą wiedzą czy jednak uwydatniają jakieś swoje braki w tym sektorze. Duża część społeczeństwa jest mocno podatna na media i tam buduje swoją wiedzę, a to jest niestety jedno z najgorszych źródeł informacji.

1

@escarabajo Fajna ciekawostka. Tego nie wiedziałem. Dziękować.

0

@Barcanajlepszyteam Tak, bo on z listopada. To masz jeszcze młodą mamę. Pewnie sam masz za 20 parę wiosen.

1

@ifoa Spoko, tylko po co tam wrzuciłeś marihuanę na receptę? Skoro znalazła się aptekach to znaczy, że pomaga ludziom na różnego rodzaju dolegliwości np. Zespół Tourette'a czy bóle fantomowe. To co jest powszechnie akceptowane nie jest wyznacznikiem tego co jest mądre. Większość ludzi to ignoranci z wiedzą na poziomie maturalnym, więc lepiej myśleć i analizować samodzielnie, niż sugerować się zdaniem tłumu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?