MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@sokot Nie, nigdy bym nie chciał by ktoś taki był kojarzony z naszymi barwami. Najchętniej to bym go widział w lidze brazylijskiej.
6
Jaki sens ma typowanie na tym etapie sezonu? iks de
3
@FioletoweOczy Ja się nim nigdy nie jarałem i mam go w dupie, podobnie jak on mnie bo nawet nie wie o moim istnieniu. Tak też można.
6
@Cygan BRC Ciężko nawet wyrazić jak wielkim ścierwem jest cała ta partia.
0
@Damiain Pewnie jeszcze nie raz tu dzisiaj o tym przeczytasz.
2
@Damiain "to normalne, że kradzież 400zł ma większy rozgłos niż (w sumie ciężko oszacować ilu) milionów :P"
Przecież Ci napisali, że temat był wczoraj cały dzień wałkowany. Ze stolikiem wyszło wieczorem, więc jak "większy rozgłos" ?
3
@MaziFCB To nie jest pierwsza taka wypowiedź piłkarza Realu. Nie raz już wspominali o Negreirze, odwołując się do sprawiedliwości w lidze.
1
@Destroyer_of_Worlds Ale zapomniałeś dodać "dla mnie" punkty w lidze nie mają znaczenia w tym sezonie bo z pewnością w nikt w klubie nie podziela tego zdania.
5
@LeszekFCB Kiedyś szanowałem Modricia czy Casillasa, ale obecnie to ciężko jest mi tam kogoś takiego znaleźć. Mbappe mnie zniechęcił do siebie jeszcze przed RM, więc nawet tu nie uczynię wyjątku.
7
Już czegoś takiego nie zobaczycie
https://www.facebook.com/share/r/16YvDPPMq4/
0
@D10SLEO Na czymś trzeba te parówki podpiec.
76
Vinicius skupia na sobie całą uwagę otoczenia, ale największa szuja w tym klubie to jest ten angielski łeb. Ten klub przyciąga jak magnes najgorsze osobowości sportowe.
1
@Konradowskyy Mam takie dwa. Jeden pieprzowy a drugi łzawiący.
2
@Konradowskyy Ale w aerozolu to nie jest taki psikacz jak dezodorant, że tworzy szeroką mgiełkę, która przy lekkim wietrze ci poleci w oczy. Tam wylatuje tak wąski strumień i żeby dostać rykoszetem to musiałby być spory zawiew.
2
@MYTO Ja też zawsze zakładam słuchawki, gdy wybieram meble w IKEA. Potwierdzam, tak było.
2
@norbi77 Rivaldo to zawsze będzie mi się kojarzył z przewrotkami. Podbicie piłki na kolanie i przewrotka.
7
@Karol145 Główna różnica między Messim, a CR7 jest taka, że Portugalczyk był po prostu znakomitym strzelcem, który polował całą karierę na własne bramki, a Messi oprócz tego, że znakomicie kończył akcje to był jeszcze najlepiej podającym zawodnikiem na świecie. Piłkarzem, który opanował rzuty wolne niemalże do perfekcji. Są mecze, gdzie strzelał dwa w jednym spotkaniu. Argentyńczyk był hybrydą Nazario, Xaviego, Iniesty i Juninho. Sporą część kariery spędził w roli asystenta podań, a i tak ma niewiele mniej strzelonych goli od Ronaldo w całej karierze, więc jeśli teoretyk Ćwiąkała nie był w stanie do dzisiaj wyciągnąć wniosków to tylko potwierdza moje przekonanie o tym, że jest słaby w tym co robi.
0
@tomek8756 Morda typowo złodziejska i nawet garnitur tego nie zmienia.
0
@partymaker Bo jeden zachowuje się dojrzale, a drugi nie, więc odpowiadam tym na argumenty typu "to taki wiek". A wiesz co jest najlepsze? Że ja widzę w jego zachowaniu bardzo dużo wspólnych cech z Cristiano Ronaldo, którego arogancję odbierali ludzie tutaj jako najgorsze zło, porównując go z Messim, który jest skromny, stawia sukces drużyny ponad nagrody indywidualne, udziela wyważonych wywiadów itp, a teraz się okazuje, że taki charakter się już nie nazywa "arogancją" i "pychą" tylko "pewnością siebie" tylko i wyłącznie dlatego, że mamy go po swojej stronie i trzeba chronić piersią jak wilczyca swoje młode. Ja uważam, że oprócz grania w piłkę to on jeszcze się musi nauczyć życia i odpowiedzialności w ponoszeniu konsekwencji swoich zachowań. Tych lekcji sobie nie kupi w sklepie Versace.
3
@escarabajo Pewnie nie, ale szansa na pewno większa, niż w przypadku apelu, który jest dla nich zupełnie niewidoczny. Kiedyś wspominali, żeby zgłaszać te najbardziej irytujące reklamy i postarają się je zmienić, a na ile to jest gadka na tzw "zbycie" to już nie wnikam.
7
@tbas Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Tak było, jest i zawsze będzie.
0
@Toretto Czasy się zmieniły, no ale tak naprawdę co w związku z tym? Cubarsi też jest ze współczesnych czasów i nie bije mu na dekiel bo finalnie to kwestia wychowania, charakteru i wewnętrznej ogłady.
1
@Thoms94 Ale nie oznaczyłeś, więc nie dostaną powiadomienia, więc nie zobaczą tego komentarza, więc nic on nie zmieni.
2
@paweldunajecfcb Nie, dopiero jak w żyłę zaczyna dawać to zaczynam sie martwić.
1
@LukaszFan Ja nie wiem w jakim ja żyje regionie Polski, ale jeszcze nigdy nie widziałem żadnego znajomego, który chciał grać na konsoli przy biurku. To jest typowy sprzęt do tego by się rozyebać na kanapie z odległości 3 metrów od TV i się cieszyć rozrywką.
PS. Grałeś kiedyś na projektorze? To jest całkowicie inne doświadczenie i nie znam osoby, na której by to nie zrobiło wrażenia, a to sprzęt, który generuje obraz nawet do 120".
1
@Patinka353 Jest równie arogancki co Ronaldo, którego większość osób jechała do spodu za charakter, ale sprawa ma się inaczej, gdy to dotyczy swojego zawodnika. To jest właśnie ta mityczna obiektywność. Teraz widzę taka moda, że jak się coś krytycznie ocenia to automatycznie jest to hejt. Przykre.
1
@L4ngusta Dla mnie nie ma różnicy czy jest to gra online czy TV. I tak średnia zdolność percepcji jeśli chodzi o odświeżanie to góra 120Hz, a kupując monitor tracisz na calach.
1
@Patinka353 Nie, bo zbiera to żniwo za swój cwaniakowaty mental.
8
@L4ngusta W życiu bym nie wpadł na pomysł by brać monitor do konsoli :D OLED 120HZ lub 144HZ i wszystko w temacie.
2
@Patinka353 Otóż to. Ludzie mają pamięć Złotej Rybki i wtedy już pisali, że Liga wygrana przez RM XD Teraz jest dużo lepsza sytuacja.