0

@Azazel_Pazuzu Pokaże Ci cenę tego produktu 28 listopada, dobrze?

3

@gumaz Naleśniki z cynamonowym twarożkiem i mam jeszcze zamrożone truskawki to sobie rozpuszczę w rondelku i poleję obficie.

7

@Azazel_Pazuzu A wiesz czemu tak jest? Bo zbliża się Black Friday (28 listopad) i żeby zrobić upust na 650zł to muszą podać najniższą cenę sprzed 30 dni czyli 749 od której można zrobić "niby" promocję. Ktoś pewnie kupi z myślą, że okazja.

5

@FCB24 Chyba nie zdawali sobie sprawy z tego jak ważną rolę w defensywie odgrywa Martinez bo to, że był chwalony za formę to jedno, ale to jaki wpływ miał na działanie całe bloku defensywnego to drugie. Nie ma obecnie lidera. Araujo jest duży, ale myślicielem z charyzmą to on nie jest i potrzebuje pasterza. Cubarsi też jest typowym pomagierem, a nie kierownikiem. Garcia jest od wszystkiego. Dzisiaj jest stoperem, a jutro może być pivotem lub bocznym obrońcą. Nie ma jednej stałej roli w drużynie.

1

@norbi77 Najlepsze jest to, że ludzie chyba uważają, że bramkarz broniąc 7 metrowej bramki ma takie same szanse na obronę co napastnik na gola strzelający na 7 metrową bramkę xD

3

@FCB24 A kto wybronił akcję Benfici w ostatnich minutach LM tamtej edycji na miarę awansu?

4

@ZwyklyCuler48 Szczęsny nie był swoją najlepszą wersją w tym meczu, ale zacznijmy od tego, że rywal nie powinien mieć tyle sytuacji. Linia defensywna wielokrotnie stała rozjechana w środku pola i wtedy wystarczy jedno dokładne podanie na szybkość. Pomoc również nie domagała w tym aspekcie, a atak nie będzie zapieprzał box to box przez 90minut bo byś musiał mieć butlę tlenową zamiast płuc, żeby być w obronie, a za kilka sekund stać już w polu karnym rywala.

2

"Nawet nie dotyka bramkarza"


3

@Safrani Ej nie wszystko. Możesz korzystać z grilla, krzeseł, naczyń i gruntu w naszym zakresie.

24

Przy tym co się obecnie dzieje w defensywie to żaden bramkarz na świecie nie zachowałby czystego konta. Oczywiście są sytuacje, gdzie Szczęsny mógł się zachować dużo lepiej, ma też swoje odpały jak ścinanie nóg czy to co wczoraj pod koniec, ale to ile klarownych sytuacji kreują sobie rywale to jest kluczowy czynnik tych statystyk.

1

@Nightraider Ja można powiedzieć, że jestem przykładem tego co opisałem wyżej, ale nie zrobiłem nic co by się za mną ciągnęło do dzisiaj. W sensie, gdy byłem młodszy to patrzyłem bardziej na urodę, niż to co jest w głowie, a później z wiekiem mi się to bardzo zmieniło. Nawet jak dziewczyna była niesamowicie piękna to potrafiła mnie obrzydzić swoim paskudnym wnętrzem, irytująca stała się głupota i ignorancja u niektórzy księżniczek. Po prostu z czasem człowiek zaczął szukać drugiej osoby pod kątem towarzysza życia, a nie pojemnika na nasienie. Dzisiaj sytuacja jest taka, że rówieśnicy już dawno pozakładali rodziny i po pracy siedzą w domu z żoną i dziećmi, inni po rozwodach wchodzą w jakieś nowe z związki z bagażem na plecach, a ja przyglądam się temu jako singiel i z perspektywy czasu cieszę się, że nie poszedłem uklepanym schematem.

6

Wszyscy lubimy oglądać ultra-ofensywny football, ale uważam, że nawet jeśli podejmujesz drużynę jako trener, który jest romantykiem takiego stylu to w pierwszej kolejności musisz stawiać na wyniki, a dopiero do tego dokładać widowiskowy styl. Jeżeli masz zawodników, którzy są w stanie połączyć jedno i drugie to wybornie, ale jeżeli obecna sytuacja sprawia, że z nagromadzenia się jednocześnie czynników im to uniemożliwiają to dostosowujesz taktykę do tego co masz "tu i teraz" by zadbać o ten główny priorytet jakim są wyniki. W tamtym sezonie piłkarze wyglądali dużo lepiej fizycznie, nie gromadziło się tyle kontuzji kluczowych zawodników w tym samym czasie, blok defensywny miał lidera i cała obrona była lepiej zdyscyplinowana taktycznie. No nie ma nic gorszego na świecie (we wszystkim, nie tylko w piłce), niż brak balansu i popadanie w skrajności. Trzeba umieć zrównoważyć pewne rzeczy. Tutaj na razie widzę "uwieszenie się" jednej słusznej wizji i albo na szczyt, albo na dno. Zobaczymy, ale ten opór taktyczny martwił mnie już w tamtym sezonie, gdy np. mając awans na kilka minut przed końcem dalej prowadziliśmy otwartą wojnę w linią wysuniętą na środek. Mądry i doświadczony bokser, wie kiedy szukać nokautu, a kiedy dociągnąć wygraną rundę na punkty.

1

@szymonekk Pod warunkiem, że nie liczymy alimenciarzy, którzy jeżdżą w weekendy na widzenia ;D
@Nightraider Sporo znam przykładów, gdzie te priorytety się zmieniły. Akurat jestem w takim wieku, że jest to dla mnie mocno widoczne wśród równieśników.

2

@Nightraider Jakby nie było to faceci też przechodzą tego typu przemianę.

W młodości: szukam gwiazdki z nieba z dużym cyckiem i dupką jak brzoskwinka

W dorosłości: szukam kobiety ciepłej i inteligentnej, która będzie dobrą matką dla moich dzieci.

;D

7

37 lat obchodzi dzisiaj Emma Stone. 33 nagrody w tym 2 Oscar i 89 nominacji.
https://zapodaj.net/images/d6d5e4b9c47ac.png

Znana z takich produkcji jak:

"Biedne istoty", "Cruella", "Faworyta", "Maniac", "La la Land", "Ładna dziewczyna", "Służące", "Kocha, lubi, szanuje", "Birdman", "Niesamowity Spiderman 1 i 2", "Zombieland", "Duchy moich byłych", "Magia w blasku księżyca", "Witamy na Hawajach", "Gangster Squad: Pogromcy Mafii", "Supersamiec", "Nieracjonalny mężczyzna", "To tylko sex" i inne.....

55 lat obchodzi Ethan Hawke. 23 nagrody i 58 nominacji.
https://zapodaj.net/images/506215b693427.png

Znany z takich produkcji jak:

"Maudie", "Dzień Próby", "Przed wschodem słońca 1 i 2", "Stowarzyszenie umarłych poetów", "Gattaca - Szok przyszłości", 'Złodziej życia", "Przeznaczenie", "Czarny telefon", "Boyhood", "Sinister", "Moon Knight", "Siedmiu wspaniałych", "Pan życia i śmierci", "Wiking", "Zostaw świat za sobą", "Noc oczyszczenia", "Glass Onion" i inne...

0

Masakra, przecież oni w ogóle nie nadążają za tą taktyką. To wygląda tak jakby ktoś im kazał grać w ten sposób za karę.

0

@Szmulek Przy takim rykoszecie też byś nic nie zrobił. To tak łatwo tylko wygląda sprzed telewizora.

1

Chyba na zwyżkę formy trzeba będzie poczekać do nowego roku bo wygląda mi to na głębszy kryzys.

15

Tą taktykę pułapek ofsajdowych to można juz wyjebać do śmieci

2

@JimMorrisonFCB @4drian0 @ViscaelBarca2007 Śmieje się z Villareal, a tam potężny Qarabag walczy z Chelsea jak równy z równym ;D

9

Potężne FC Pafos. Wierzyć się nie chce w takie mecze.

6

@1LY0 Jak się maluje cały dom czy mieszkanie na biało to zawsze jest efekt szpitalny.

14

Teraz, gdy pojawiają się te artykuły z liczbą bramek strzelonych przez Ronaldo jeszcze więcej komentarzy typu - "G.O.A.T.".

Cristiano G.O.A.T. bo ma strzelone 60 bramek więcej ogółem i lepsze statystyki w LM.

Messi niewiele mniej goli będąc 2 lata młodszym, grając zespołowo, a nie wyłącznie pod siebie i jeszcze zmiażdżył gościa asystami (3 x więcej). Do tego więcej pobitych rekordów, więcej Złotych Piłek, lepsze rzuty wolne i na koncie najważniejsze trofeum tej dyscypliny czyli Mundial, gdzie dodatkowo został MVP turnieju. Ronaldo wybitny piłkarz, ale miał pecha, że przyszło mu grać w epoce geniusza. Zdecydowanie mniej wszechstronny, niż wolny elektron z Rosario. Nie wiem jak bardzo trzeba być uprzedzonym osobistą niechęcią do Argentyńczyka, żeby nie dostrzegać tu pewnych oczywistości.

2

Ile teraz tak rzetelnie ma strzelonych wszystkich goli Messi? 892?

0

@Giwera Ja myślę, że to co nosisz na głowie i ogólnie na sobie ma się podobać przede wszystkim Tobie i Ty się masz czuć z tym komfortowo. Nigdy nie szedłem za modą bo cytując klasyka "Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmieci". Indywidualizm jest większą wartością, niż maszerowanie za stadem.

0

@4drian0 Bo chyba tylko w tym abonamencie jest dostępne strumieniowanie? No to też nie w każdy tytuł będzie można zagrać. Trzeba się najpierw zorientować co tam jest dostępne z tą funkcją.

0

@4drian0 No to w tym momencie diametralnie zmienia postać rzeczy. Sam się będę musiał zastanowić nad tym Portalem bo bibliotekę PS mam bogatą.

0

@Majkel34 Oczywiście na to liczę, ale nie nastawiałbym się na 0-4 biorąc pod uwagę, że gramy na wyjeździe, a Club Brugge już w przeszłości sprawiało problemy mocnym drużynom. Obstawiam 1-2 w tym meczu. Stracona bramka w tym spotkaniu to jest bukmacherski pewniaczek.

26

Ostatni raz byłem tak zaskoczony jak po niedzieli był poniedziałek.

0

@4drian0 Można grać w gry z katalogu bez posiadania konsoli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?