MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pienaar Jak 7 akcji i 7 goli? W pierwszym meczu mieli 9 celnych strzałów na bramkę, a w drugim 7. Poza tym padały tam również bramki, przy których nawet Buffon by nic nie zrobił, więc nie ma tego co tak liczyć. Warto też wspomnieć, że gdyby nie obronił akcji w końcówce spotkania z Benficą to w ogóle byśmy nie grali z Interem. Miał swoje dobre spotkania w tamtym sezonie.
1
Również go nie winię, ale również uważam, że było sporo sytuacji, w których bramkarz mógł zachować się lepiej. Niestety w tym sezonie nie widzę u niego tego instynktu goalkipera w sytuacjach sam na sam, gdzie można zrobić coś extra, coś ponad stan bo tu ewidentnie wpada wszystko co ma wpaść i to, że wyczuł karnego Mbappe nie zmienia wyniku ogólnego rozrachunku.
2
@MysticCat Ale ja wiem po co są myśliwi, więc po co mi to właściwie tłumaczysz? Stwierdzam tylko, że piją alkohol na polowaniach i nie pisz proszę, że to zjawisko, które się nie zdarza.
0
@clyde Trzeźwy czy pod wpływem? Bo przecież oni na te polowania to jeżdżą jak na ryby. W bagażniku wóda, przebitka i zagrycha.
4
@MYTO Idealnie. Podpatrzył u Ziobry. Tak samo się składało gangsterom w latach 90, którzy tuż przed wyrokiem doznawali nagłych wypadków, amnezji czy innych schorzeń, które uniemożliwiały im stawienie się w miejscu wezwania. Biurka uginały się od lewych kwitów lekarskich. Jedyne co ich różni od dzisiejszych polityków to to, że ci drudzy noszą garnitury i koszule z białym kołnierzykiem tak by można było sprawiać wrażenie porządnego i uczciwego człowieka. A najlepsze, że taki tani chwyt działa na ogromną cześć społeczeństwa, która nie ma pojęcia to co to jest defraudacja, zaniżanie wartości mienia czy manipulacja VAT-em, ale w ustroju kapitalistycznym jelenie są właśnie od tego by ich dymać i na ich małych główkach budować prywatne konta za granicą.
3
@MYTO Dobrze, Pan Obajtek potrzebuje teraz wsparcia, szczególnie, że ma nagły zwrot choroby Touretta, który uniemożliwił mu stawianie się w prokuraturze.
6
@prokofiew Oczywiście, że tak. Po pierwsze nadal pokazuje swój geniusz i jestem pewien, że byłby jednym z lepszych jak nie najlepszy w całej drużynie, a dodatkowo należy mu się to by godnie zakończyć historię z klubem swojego życia, bo nie było mu dane.
10
@pride1899 Pytanie powinno brzmieć "Co sądzicie o wysyłaniu pojedynczego zaproszenia osobie, która jest singlem" bo równie dobrze można to zinterpretować tak czy w ogóle zapraszać osoby bez pary. Ja np. w pierwszym komentarzu odniosłem się zupełnie do czegoś innego.
Znając już odpowiedni kontekst mogę napisać, że osoba, która jest singlem też może mieć ochotę zaprosić sobie koleżankę/kolegę by miał z kim potańczyć czy nawet porozmawiać, gdy wszyscy się porozchodzą po sali w swoją stronę. Trzeba dac zaproszenia dla dwóch osób, a jak ktoś chce zaoszczędzić na talerzyku to niech da termin, w którym osoba zaproszona ma się określić czy przyjdzie sama czy z kimś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deathwing112 Po pierwsze Messi się nie musi nikomu zapowiadać bo on w tym mieście ma rangę i status Króla.
32
Nie macie żadnych relacji populisto, nawet poprawnych. Olał Cię na Gali, olał Twoje zaproszenie na obchody klubu, a tym bardziej nie miał potrzeby się zapowiadać u Ciebie, że przyjedzie do domu. Ciekawe kto ze współpracowników mu zaoferuje ten "planowany" hołd bo Ty na pewno nie zadzwonisz.
1
Niech sobie policzą ile razy mardyle chowali swoich piłkarzy przed kadrą pod pretekstem dolegliwości.
17
45 lat obchodzi dzisiaj Ryan Gosling. 18 nagród i 85 nominacji. Znany z takich produkcji jak:
_______________________________________________________________________________
"Pamiętnik", "Miłość Larsa", "Drive", "Kaskader", "Barbie", "Blue Valantine", "Kocha, lubi, szanuje", "Fanatyk", "Blade Runner 2049", "Nice Guys", "Drugie oblicze", "La la land", "Zostań", "Pierwszy człowiek", "Słaby punkt", "Idy marcowe", "Big Short", "Gray Man", "Gangster Squad", "Tylko Bóg wybacza" i inne....
_______________________________________________________________________________
Czy Ryan zasłużył na Oscara, którąś ze swoich ról?
1
@damian16161212 No jak się gościa śledziło przez tyle lat od samego początku to się człowiek zżył nawet przez telewizor. Totalnie porąbane, że odszedł i to jeszcze w takich okrutnych okolicznościach.
18
@norbi77 Cała ta hołota to jest legalna mafia. Jak mieli sądzić w latach 90/00 tzw. Carringtona to doznał wypadku na rowerze. To są dokładnie te same patenty. Złodzieje w garniturach, którzy udają porządnych ludzi.
2
@Jakchcesz Obrzydliwa mentalność, która przesiąka genetycznie.
7
@tomek8756 I prawidłowo. Odtrącisz jakąś laskę niezrównoważoną psychicznie, wymyśli sobie perfidną zemstę, a Tobie przyklei łatkę gwałciciela. Karać i to mocno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gronek Skoro czuje się świetnie, jest w formie i zdrowie mu pozwala to niby czemu ma nie podjąć kolejnego wyzwania? On na tym turnieju będzie jednym z lepszych zawodników i jestem w stanie obstawić na to pieniądze.
0
@Szczygiel06 Expedition jest na swój sposób wyjątkowe i spora część graczy (żeby nie powiedzieć większość) kupiła ten system walki w wielkim entuzjazmem, więc jest spora szansa, że z Tobą będzie podobnie, no ale póki sam nie zagrasz to się nie dowiesz, więc najlepiej sobie kupić w pudełku z możliwością sprzedaży.
A jeśli o mnie chodzi to właśnie ukończyłem Ghost of Yotei i uważam, że to piękna gra. Jeśli Ghost of Tsushima Ci się podobała to dwójka z pewnością też, a jeśli nie grałeś nawet w pierwszą to polecam sobie właśnie to nadrobić.
2
@Arkon Top3 daremnych tematów, gdzie nie ma nic prócz racji "najmojszej". Polityka, Religia i Kosmos.
1
@Safrani Może masz już utworzony ten kod rodzicielski i wyłączoną opcję podawania bo to się ustawia jak klikniesz w profil -> kod rodzicielski. W innym wypadku powinieneś mieć tak jak ja i kolega wyżej, który też musiał weryfikować. I też pytanie czy masz aplikacje zewnętrzną czy w satelicie.
0
@Szalik @Boro79 To sprawdź na filmie "Małpa" albo serialu "The Last of Us".
https://zapodaj.net/images/fde03078ab0df.png
3
Ładnie ta aplikacja Canal+ jest zyebana. Żeby obejrzeć horror to MUSZĘ koniecznie utworzyć kod rodzicielski (mimo, że nie mam dzieci), a żeby go utworzyć to trzeba dodatkowo wpisać w czasie 120 sekund kod weryfikacyjny przesłany na mail, który dociera po 10 minutach, więc nie da się przeprowadzić weryfikacji, tym samym utworzyć kodu rodzicielskiego, a co za tym idzie obejrzeć filmu.
2
@Kozinho. Nie i nie będą pływać :)
5
@Kgorecki2500 Francuski to jest dla mnie "półprodukt" bida edyszyn. Lubię mieć jednak tam jakąś surówkę i prażoną cebulkę.
4
@Arkon Nie ta skala kolego.
1
@Nightraider Bo takich wartości nie pielęgnuje się na pokaz i dla medali tylko to określa sposób bycia człowiekiem. Dlatego tak mało ludzi posiada coś takiego jak "klasa" i "gest".
5
@Kgorecki2500 Został niespodziewanie odpalony z klubu, nie miał szansy się pożegnać z kibicami tak jak chociażby Xavi, Iniesta czy Puyol, jest największą legendą tego klubu i w dodatku nadal jest w dobrej dyspozycji. Nie sądzisz, że pół roczne wypożyczenie to odpowiedni wyraz szacunku i wdzięczności wobec takiej postaci? Miał swój czas, ale chyba możemy się zachować jak "więcej, niż klub" i pokazać, że dbamy o pewne wartości. Patrząc obecnie na Argentyńczka raczej ciężko odnieść wrażenie, że to emeryt. Zresztą wszyscy przekonają sie o tym na MŚ 26.
3
@gumaz Myślę, że nie jeden.