MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Katalończyk 99 Przydałoby się, ale tak na miesiąc.
0
@cracker Jak dla mnie to może paść na miesiąc. Chętnie sobie popatrzę na reakcję nałogowców.
3
@Safrani Nie wiem czy nadal w szkołach obowiązuje coś takiego jak "praca z tekstem", ale uważam, że był to bardzo istotny aspekt humanistyczny, który zmuszał do prawidłowego wyciągania wniosków. Kawałek tekstu, w którym zostały użyte różnego rodzaju porównania i metafory, a zadaniem ucznia było określenie tego co autor miał na myśli. Jeżeli tego typu ćwiczenia zostały wyeliminowane z systemu nauczania to jest to dla mnie czynnik, który należy uznać za porażkę bo to właśnie takimi metodami świetnie rozbudowywało się wachlarz różnych scenariuszy w głowie dziecka, wyobraźnię i umiejętność dedukcji.
Niestety sięga to dużo głębiej wpływając np. na empatię bo zupełnie inaczej podchodzimy do ludzi, gdy potrafimy zrozumieć to jak do czegoś doszło, co na to wpłynęło i analizować również przyczyny, a nie tylko sam skutek. Bez wyobraźni człowiek jest tylko słupem soli.
2
@fcbarcafan19 Miałem przyjemność zwiedzić kiedyś Pałac Zamoyskich. Niesamowity kawałek historii, a ten wystrój w środku to absolutny wehikuł czasu.
0
@Tasde Właśnie skończyłem oglądać. Wszystkie z lektorem.
1
@lajcior Netto, bo mam po drodze z pracy, ale takim głównym powodem jest mała ilość osób w sklepie.
1
@Kgorecki2500 Po prostu ludzie, którzy zachowali człowieczeństwo pośród służbistów i marionetek systemu.
7
@JanuszKorwinMikke Nie kompromituj się.
2
@unic Wcale bym się nie zdziwił. Odchodził stąd w złych relacjach z Laportą, podobnie jak Koeman, Messi czy Alemany. Nie wiem czy chociaż jeden pracownik odszedł z klubu za jego kadencji z uśmiechem na twarzy. Każdy się już poznał na jego populistycznej polityce.
0
@Faro A jadłeś Siracha Mayo? To to samo. Jeden z popularniejszych sosów. Nawet w maku go dają do nugetsów.
2
@Starrk Craige to mi nigdy nie pasował do tego Universum.
1
@lucca87 Obsługuje normalnie filmy z płyty Blu-ray.
3
@Criss18Barca Jak punkt numer 2 ma się do punktu numer 8?
1
@xavi890 Jak zmierzyłeś tę "większość"? Na podstawie ankiety chodnikowej w latach 90'? Też żyłem w tych czasach, chodziłem do szkoły, miałem kolegów, sąsiadów i stwierdzam, że przypadki, aż tak SKRAJNEJ biedy to była zdecydowana rzadkość już w skali mojego środowiska, a co dopiero w skali reszty kraju. Mówimy o latach 90 (bo ludzie z jego rocznika miały te 10 lat w tamtym okresie), a nie o latach zaraz po zakończeniu wojny. W naszych czasach oprócz biedy i bogactwa istniała jeszcze klasa średnia.
11
Ale starczyło próżności by nie zaprzeczyć. Zejdź dziadek na Ziemię.
0
@Antimadridista_WR Już to ograł dawno temu.
0
@SkN Liga Narodów powstała w miejsce spotkań towarzyskich, żeby piłkarze bardziej się zarzynali w grze o punkty. W końcu chodzi już tylko i wyłącznie o pieniądze w tym sporcie.
1
@lajcior Pierś z indyka z ryżem lub kaszą i sosem z kurkumą i curry.
Ziemniaki z jajkiem sadzonym, kefirem i koperkiem.
Pieczony łosoś z pieczonymi ziemniakami i brokułem.
Ryba po grecku.
0
@Deathwing112 Zależy. Jeżeli ktoś się nie musi szczypać z groszem i stać go na to by zapewnić sobie rozrywkę na wyższym poziomie to takie dylematy nie istnieją. Nowe PS5 z napędem kosztuje obecnie 2500, więc używkę łapiesz spokojnie poniżej 2000. Decydując się na to by ją kiedyś sprzedać też poruszasz się w widełkach cenowych, które panują na rynku, więc odzyskujesz z tego sporą część kwoty. Kupujesz np. za 1800zł, a sprzedajesz za 1500zł i finalnie tracisz na tym interesie 300zł.
Kupując sobie grę na premierę za 320zł też nie tracę na niej pełnej wartości. Przechodzę, sprzedaję za 280 i zagrałem sobie za 40zł.
10
@Eklerek Przecież rok w rok jest dokładnie to samo to ile się można nabierać na takie same chwyty. Prędzej czy później wchodzi aktualizacja, która rozwala cały gameplay, ale we wrześniu 2026 znowu wersja Ultimate będzie się sprzedawać jak ciepłe bułki.
2
@vangoor Sezon 2015/16, gdy strzelił 59 goli + 23 asysty. Złoty But, Król strzelców i czwarte miejsce na Gali ZP.
1
@lucca87 Ja jednak będę tutaj polecał najnowszą generację ze względu na czasy wczytywania gier, które są nie do przecenienia. Poprawia to komfort rozgrywki. Do tego lepsze, bardziej ergonomiczne pady, niż w PS4 z systemem haptycznym.
0
@ZuczekFCB1899 God of War ma świetny dubbing
10
Jak się coś dzieje nie po jego myśli to najbardziej to widać po bezsensownych faulach z rękami w górze do sędziego.
3
@Patinka353 Mówią to co pozostaje do powiedzenia bo jeśli dziennikarz pyta zawodnika o słaba formę zespołu to co piłkarz ma powiedzieć? Że nie wie co się dzieje, nie wiadomo kiedy to się skończy, a w drużynie panuje niskie morale? Dyplomacja jest wpisana w ten zawód i uprawia ja tam każdy, łącznie z trenerem, prezesem i dyrektorem sportowym. Cel zawsze jest taki by panował optymizm w klubie i pośród kibiców. Nie da się "zaplanować" wysokiej formy zespołu. Przyjdzie styczeń i albo sie uda złapać rytm systematycznych wygranych albo będzie gra w kratkę. Okaże się.
2
@clyde Rolada z indyka zawijana ze szpinakiem i omletem, ziemniaki, buraki i sałatka szwedzka z ogórka.
https://zapodaj.net/images/b2ff1c30e120f.jpg
22
@prodigy No teraz to nawet jak wyślesz ciemnoskóremu koledze zdjęcie z brązowym cukierkiem M&M's dla żartu, z którego on sam się śmieje to wchodzi do akcji jakieś ugrupowanie BLM i doszukuje się rasizmu. Paradoks polega na tym, że właśnie najwięksi rasiści tworzą takie ugrupowania.
15
@Sulimo Teraz sprzęt ma się zepsuć, żebyś poszedł kupić drugi. Cały czas musi się kręcić rynek kupna-sprzedaży. Patrząc z perspektywy producenta to po co ktoś ma kupić raz lodówkę, która chodzi 30 lat jak może kupić 3 co 10 lat lub 6 co 5 lat. Poza tym liczy sie wyłącznie zysk i nawet najlepsze marki składają sprzęt w Chinach lub Bangladeszu, gdzie są najniższe koszty produkcji, bogacąc się na wyzysku ludzi.
0
@MYTO U mnie z Hiszpanów to tylko Ivi Lopez ;P
0
@MYTO U mnie najwięcej ich jest na Bolt i Glovo/Uber/Wolt.