MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juarez Szkoda bo?
4
Nie no, on jest jednak cienki. Nie ma na to usprawiedliwienia.
7
@4drian0 Uważaj, żeby się źle nie zestarzało. Takie komentarze bywają ryzykowne przed meczem ;D
1
@626 Gdyby Raphinha miał zielone światło to też bym zmienił go z Ferranem.
1
@Filipem Wszystko zależy od tego jak się mecz ułoży. Może być też tak, że będzie miał tak ciasno, iż odda 5 w gołębie i jeden w bramkę ;)
1
Obie strzelą, +3.5 kartki, +1 celny strzał Lamine Yamal i 12 ktoś wygra. Zabawię się dzisiaj w taki multikurs, a może się zwróci.
1
@xavi890 Można przegrać mecz nawet wtedy, gdy poszczególni zawodnicy prezentują się dobrze, więc to żaden argument.
1
@Dankho94isback Takie polowania mają swój urok i nadają pikanterii. Nie ma monotonii. Jak masz gadane, jesteś niezależny finansowo i lubisz w weekend się przejechać do centrum miasta ze znajomymi posiedzieć w jakimś lokalu to nawet nie trzeba zbyt długo szukać by poznać tam jakąś dziewczynę, która przyszła z koleżankami np. na tańce latino amerykańskie ;) W związku seks się uprawia z miłością, poza związkiem jest to tylko zaspokojenie pewnych potrzeb bez zobowiązań. Oczywiście jak trafisz na fajna osobę, to można częściej, gdzieś ze sobą wychodzić.
0
@Dankho94isback No jest to jedna z największych biologicznych potrzeb każdego człowieka, więc natury nie da się oszukać. Brak związku w ogóle w tym nie przeszkadza jak coś, powiedziałbym nawet, że wręcz pomaga ;D
0
@Dankho94isback @Chada Tak, wiem, że to może wyglądać w taki sposób jak piszecie, ale ja osobiście odkąd pamiętam zawsze byłem indywidualistą i nie jestem odpowiednią osobą do związku. Nie ciągnie mnie do wieczorów przy kominku z żoną i gromadką dzieci. Podoba mi się to, że mogę w pełni skupić się na pracy, swoich pasjach czy rozrywce i ta ogromna przestrzeń życia. Poza tym kiedy jesteś sam 10 czy 15 lat to nabierasz takich nawyków, które mocno kolidują w związku np. nie mam zwyczaju się komuś tłumaczyć, gdzie wychodzę, z kim i kiedy wrócę i zanim zdążyłbym się na nowo do tego przyzwyczaić to już wszystko by się mogło rozsypać. Ja nie twierdzę, że ktoś ma źle bo jest z kobietą, bo doskonale wiem, że jest to wspólna potrzeba większości ludzi. Ja tylko stwierdzam, że nie każdy się wpasuje w ten szablon i można sobie przeżyć życie na własnych zasadach w pojedynkę.
@Dankho94isback Spędzam czas z kobietami, ale zawsze zaznaczam, że nie szukam trwałej relacji i są dziewczyny, które mają dokładnie takie samo podejście, więc zazwyczaj nie jest to problemem dla żadnej ze stron.
3
@Fabik87 Zależy z czyjej perspektywy. Ja od wielu lat gram w życie Single Player i nie narzekam. Więcej czasu, więcej swobody, więcej pieniędzy i mniej wyrzeczeń.
0
@lajcior Należysz do rodziny BMW? A kierunkowskazy chociaż wrzucasz?
1
@kuz Dobra wiadomość jest taka, że nie mają Palmera.
0
@lajcior Spoko, luz, lajcior.
1
@macio_944 Mogę Ci trochę wysłać DPD bo pozazdrościłem @Safrani i narobiłem trochę tego.
https://zapodaj.net/images/bdee2aee35d17.jpg
A jeśli chodzi o kupno to najlepiej sprawdź sobie jakieś lokalne punkty z obiadami domowymi w swoim mieście, często mają ofercie Bigos i na pewno będzie lepszy, niż każdy jeden w słoiku.
2
@gaucho104 @ShawnC Nie, aż tak efektowną, ale dość podobną strzelił piętą po długim słupku Lewandowski przeciwko Real Valladolid.
0
@gaucho104 Bramka Messiego na 1-1 przeciwko Arsenalowi w LM, bramka Messiego z wolnego przeciwko Liverpooowi w LM, Iniesta w ostatniej minucie z Chlesea i Ronaldinho z przewrotki.
2
@esem91 A nie nad Bernabeu? ;D
4
@wojopancer No chyba na to wychodzi. Mam w kuchni osobną szafkę na ten produkt i jest go sporo rodzajów. Staram się trochę z nim bastować, ale ze trzy/cztery razy w tygodniu jest u mnie pasta. Raz Carbonara, raz Aglio e olio, raz Spinachi, raz Penne z kurczakiem w sosie śmietanowym, raz Pad Thai i tak to się kręci.
7
@wojopancer Woda z cytryną i imbirem oraz makaron.
1
@LOPEZ16 Brakuje takich filmów jak "Mów do mnie" czy "Gdzie rodzi się zło". Już mi się osobiście ulewa tymi Naznaczonymi, Anabelle i Obecnością.
1
@LOPEZ16 Ileż można ciągnąć tę serię. Przecież to jest rozciągnięte jak guma od kaleson.
3
@blakkudium Z ogromnym bólem serca patrzy mi się na takie rzeczy.
1
@kubix05 To jeszcze czasy, gdzie szli na jakość, nie na ilość.
0
@reloaded Po jednym odcinku to chyba jeszcze nigdy w życiu nie odpuściłem żadnego serialu. Myślę, że straciłbym w ten sposób wiele fajnych produkcji szczególnie, że skoro serial ma tak wysokie oceny to jednak chciałbym sprawdzić z czego one wynikają. Kończąc na pierwszym w zasadzie nie dajesz mu żadnej szansy.
1
@D.Villa Może chcesz od kolegi?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16269032#comment-16269032
3
@Gary A dla mnie z kolei najlepszy był w swojej roli nauczyciel ;D Jadnak film ogólnie aktorsko stoi na wysokim poziomie, no i lubię takie lekkie filmy na niedzielne popołudnie ;)
4
@fcbarcafan19 Oglądałem. Bardzo fajny.
5
@Luciano99 Też tak odpowiadam i to absolutnie bez sarkazmu.
2
@MichuZ44 Nie, to nawet nie moje zdjęcie.