MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Wywiady tego duetu są bezwartościowe i nic nie wnoszą.
4
@Encore To jest ciężka abstrakcja, że podpisali z nim kontrakt do 2031 roku. Kiedy w tym klubie ktoś będzie podejmować racjonalne decyzje.
7
@BorzyKrzys Ciężko się komentuje takie wypowiedzi.
0
@Hosh Jak sobie pościelił tak się wyspał. Jakoś mi go nie żal.
1
@BorzyKrzys Czyli goście sobie legalnie uprawiają publiczny lincz. Wyciągają ich z domu przy sąsiadach, nakazują by wyciągali ręce z kieszeni i nie przeklinali, narzucają formułki, które mają wypowiedzieć przed kamerą, a potem jak sie pomylą to "Ups, Sorry!".
0
@BorzyKrzys Jakim cudem to funkcjonuje w sposób legalny?
14
@Frimpong
1. Pedri - za to, że oprócz wielkich umiejętności pozostał normalny i jest mentalnym wzorem dla młodych.
2. Raphinha - za ambicję, nieustępliwość i głód wygranej.
3. Joan Garcia - za to, że dał mi takie poczucie, iż na wiele lat ta bramka jest dobrze obsadzona.
4
@MOLESTA Przecież Ty nie jesteś osobą, która stoi z boku i jest "anty wszyscy" i każdy z osób, które dały tutaj zielony herb doskonale o tym wie, a mimo to go dostałeś. To znaczy, że zignorowali to w umyślny sposób bo podtrzymałeś ich narrację. Jak to się nazywa? A już, wiem....wybiórczość.
2
@kubix05 Może i poniedziałek, ale za to coraz bliżej przerwy Świątecznej.
12
@NeroTFP1 Przecież tutaj to norma. Bardzo łatwo, niektórym przychodzi szufladkowanie i generalizowanie, układanie sobie w głowie wygodnych dla siebie scenariuszy i tworzenie wyimaginowanych argumentów. Tutaj nie ma szarego tylko białe albo czarne. Nie jesteś z nami to jesteś przeciwko nam. Tak wygląda perspektywa ludzi, którzy nieświadomie tworzą skrajne sekty. Nieświadomie bo oni nieustannie żyją w bańce, iż są obiektywni, a reszta świata ma wąskie horyzonty. Nigdy nie dojdziesz do porozumienia z taką grupą ludzi, nigdy nie będą chcieli zrozumieć Twojej perspektywy, nigdy się nie zgodzą z czymś co mogło by postawić w złym świetle ich "obóz". To jest żywy przykład tego jak Polska dała się podzielić, jak drewniane marionetki, którym się wydaje, że nadal myślą samodzielnie. Przesiąknięci politycznym syfem do szpiku kości, popadając w fanatyzm i wręcz nienawiść do ludzi o odmiennym spojrzeniu na świat.
1
@gumaz Myślę, że bez problemu.
4
@Popitek12 Idealny fundament pod biegunkę ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)
0
@RanDiFCB A powiem Ci, że śledzę co roku nowe filmy z tego gatunku i nadal można trafić coś bardziej ambitnego, niż nagłe trzaski i scare jumpy. Ostatnio podobał mi się np. nowy Nosferatu, Gdy rodzi się zło, Oddaj ją, Zniknięcia. Moim zdaniem jest to zdecydowanie coś więcej, niż płytkie kino klasy B, więc na szczęście jeszcze to do końca nie umarło.
Te stare filmy cały czas sobie odświeżam. Wszystko można znaleźć w sieci i na platformach streamingowych, nawet filmy sprzed 50 lat. Nadal mi się je dobrze ogląda.
2
@LukaszFan Naprawdę myślisz, że da się kogoś zatrzymać siłą i jeszcze wymusić na nim zadowolenie z tej sytuacji? Inigo chciał odejść ponieważ uważał, że taka szansa na dobrą emeryturkę już mu się nie nadarzy czyli był świadomy tego, iż może nie powtórzyć takiego sezonu. Poza tym problemem nie jest JEDEN zawodnik bo każda formacja ma swoje problemy, a nie tylko obrona.
1
@Gary Zawsze zapominam, że Ty i @JimMorrisonFCB nie lubicie tego gatunku i Was oznaczam, sorry ;D
3
@arasz1819 Jak z kolei polecam "Mucha" z 1986. Kawał dobrego filmu.
@4drian0 No z Azji gdzieś te filmy wydają się być jeszcze bardziej niepokojące, gdy człowiek ma tę świadomość, że oni są tam mocno uduchowieni i wierzą, że w różne klątwy czy zjawy.
2
@arasz1819 Oglądałem ostatnio. Zajebisty.
@4drian0
6
@ArcziArtt No ja uwielbiam ten klimat starych filmów grozy jak np. Egzorcysta, Dracula, Dziecko Rosemary czy Koszmar z Ulicy Wiązów. Brakuje mi takich produkcji. Te nowe są dla mnie bardzo schematyczne i często opierają się po prostu na samych scare jumpach.
20
Odświeżyłem sobie wczoraj późnym wieczorem "Omen II" z 1978 i tak sobie myślę, że tylko siąść i płakać na myśl, że ten klimat retro już nie wróci. Ta ścieżka dźwiękowa to jakieś inne uniwersum. Jak sobie to porównam z jakąś "Obecność 4" to aż mi się chce śmiać tak samemu do siebie. Dzisiaj kolej na "Omen III" chociaż ta część to juz poziom niżej względem poprzednich odsłon.
@Safrani @Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @Gary
5
@tomek8756 Tak. UE pod pewnymi względami jest karykaturalna, ale Polexit to jedna z większych głupot jakie można poczynić.
6
@KrychaFCB Myślałem, że będzie bomba.
1
@Czyhrynski Na pewno jest lepszy w lizaniu własnych jajek.
0
@marcin62 Spoko, ja miałem w pracy chłopaka, który chciał wpiąć klasyczną wtyczkę od przedłużacza do gniazda siły ;)
0
@Derean Przecież trener nie powie oficjalnie, że jakiś zawodnik ma focha czy problem psychiczny, więc jelitówka to typowe alibi. W pracy też biorą urlop na żądanie bo "problemy żołądkowe" ;D
1
@MessiForeverTheBest Nich tak będzie, ale jak wrócimy do mojego drugiego komentarza w tym wątku to jest Remis ;D
1
@MessiForeverTheBest Spoko, aczkolwiek osoba, która ma się odnieść do pytania, "media" może w pierwszej kolejności odebrać jako Telewizja, Kanały Sportowe, opinie piłkarzy, dziennikarzy, trenerów. Ktoś by się musiał dobrze domyślić, że chodzi o komentarze losowych osób na Twitter czy tam X.
1
@MessiForeverTheBest A to mnie zmyliłeś, bo napisałeś "...która w mediach", więc to już nie jest losowe grono osób ;D To w takim razie zmieniam na Świątek.
1
@MessiForeverTheBest Każda znana osoba ma grupę ludzi, która krytykuje medialnie, ale jeśli spojrzeć całościowo, ogólnie, na przestrzeni całej kariery to opinia publiczna i nie mam tu na myśli Mariana ze Sosnowca, tylko dziennikarzy, ekspertów, socjale, głównie chwaliła i podziwiała, więc myślę że przykład jest dobry.
20
"- Cóż, już wiemy, że są takie wiadomości, które wysyłają wszyscy populiści do swoich wyznawców"
A potem mówi to:
"My skupiamy się na sobie i na tym, co dzieje się na boisku. Chcemy wygrywać w sposób sportowy i zasłużony, każdy mecz jest tego próbą, więc trzeba to pokazać"
XD
29
@MessiForeverTheBest Cristiano Ronaldo. Za osiągnięcia szacunek, ale ten typ osobowości mnie odpycha.