MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Rifek Myślę, że nie można sobie tak przestawiać zawodnikami jakby to były plastikowe pionki na planszy. Gość się ogólnie długo oswajał z tym, że musi na stałe zmienić pozycję i nie było entuzjazmu z jego strony. Po pewnym czasie poczuł sie pewnie na tej pozycji, zobaczył, że idzie mu nawet lepiej, niż na środku i teraz, gdy przyszły słabsze mecze trener mu oznajmia, że jednak zmieniamy Ci pozycję na stałe do środka. Tak się nie buduje szacunku i atmosfery w szatni.
1
@heniusss Dzięki, sprawdzę ten patent.
0
Mam myszkę Logitech Triathlon już około 2,5 roku i wystąpiło w niej zjawisko takie, iż nie można przeciągać elementów bo samoistnie puszcza przy trzymaniu przycisku. Da się coś z tym jeszcze zrobić czy zostaje jedynie kupić nową?
7
@LeszekFCB No warto sobie wyselekcjonować to forum pod siebie z tych bardziej specyficznych jednostek. Większy komfort przeglądania treści.
2
@Batys Daj spokój, ale kolega wyżej chyba sobie bardzo ceni takie wartościowe treści bo systematycznie je tutaj promuje. Dno, metr mułu i wodorosty dla plebsu.
22
@Azazel_Pazuzu A co? ciężko było znaleźć argumenty w tym wątku to postanowiłeś się ratować tematem sprzed z połowy listopada mordo?
Trochę zbyt szybko się zdeklarowałem bo potem stwierdziłem, że tylko debil by tracił czas na robienie jakichś zestawień dla randomów z internetu, więc nawet tego nie sprawdzałem, sorry.
14
@tbas Ta? no to patrz ile Kaczyński podpisał ustaw Tuskowi.
31
@Azazel_Pazuzu Ciekawe czy czytał te pozostałe 70, które podpisał. Serio ktoś myśli, że on tylko wetuje?
2
@Kinginiesta Raphinha to największa metamorfoza jaką widziałem u piłkarza. To jest zawodnik, który musi czuć zaufanie trenera i kibiców. Wtedy się odpłaca lojalnością i daje z siebie wszystko. Zanim przyszedł Flick to też sobie klepał po cichu double-double jak Griezmann, ale bez wodostrysków i z wieloma zmarnowanymi okazjami, więc zarówno klub jak i kibice podchodzili sceptycznie. Myślę, że dopiero u Flicka poczuł, że jest kluczową częścią projektu i warto się dla niego zarzynać.
@Who_you_mam No niestety były takie głosy na tym forum, ponieważ często się łamał, a ludzie nie słyną z cierpliwości.
12
@July_6_BcN Przychodzi taki czas, że jedno i drugie trzeba w końcu rozebrać.
0
@Panpiwkarz U mnie zawsze żywa.
3
@Pedri16Future O tym co się obecnie dzieje na rynku muzycznym to można nakręcić specjalny odcinek z serialu "Black Mirror", który ukazuje karykaturalny obraz świata płynący z postępem i technologią. Dobrze, że w każdej chwili można sobie odpalić stare piosenki, które jeszcze można nazwać muzyką.
1
@lajcior Czekam na jedną potrawę, którą jadamy tylko raz w roku, a mianowicie Borowiki w cieście.
https://zapodaj.net/images/db5d13742ebd9.png
0
@karolpiłkarz Zauważyłeś, że czasem komentatorzy mówią Leo Messi, a nie Lionel?
1
@Bzyczekk https://zapodaj.net/images/84e1e9cbe62ca.png
2
@maroon U nas też jest korupcja i to na każdym kroku. Niezależnie czy mówimy o lekarzach, urzędach, sporcie, polityce. Ostatnio kierowca mi transport przywiózł do firmy. Mówił, że stałby do tej pory w kolejce na lotniku po odbiór, gdyby nie dał pół litra tam gdzie trzeba. O korupcji Ukraińskiej się po prostu więcej mówi, a Polacy przy okazji mogą sie dowartościować taką narracją, że u nas są zasady na wyższym poziomie ;D
6
@Tatazolwinia Tak samo nikt nie uciekł z Ukrainy. Tylko dzieci i kobiety co nie? ;D
2
65 lat obchodzi dzisiaj Julian Moore. 40 nagród w tym Oscar i 68 nominacji.
https://zapodaj.net/images/652df014f6a69.png
Znana z takich produkcji jak:
"Motyl Still Alice", "Godziny", "Samotny mężczyzna", "Obsesja", "Chloe", "Carrie", "Koch, lubi, szanuje", "Big Lebowski", "Kingsman: Złoty Krąg", "Kobieta w oknie", "Hannibal", "Non-stop", "Igrzyska śmierci", "Don Jon", "Ludzkie dzieci", "Next", "Ścigany", "Zaginiony Świat", "Siódmy syn" i inne....
57 lat obchodzi również Brendan Fraser. 7 nagród w tym Oscar i 20 nominacji.
https://zapodaj.net/images/b8e60e43d72bb.png
Znany z takich produkcji jak:
"Wieloryb", "Mumia", "Zakręcony", "Trust", "Atomowy amant", "Odwrócić przeznaczenie", "Odlotowcy", "Atramentowe serce", "Powrót do wnętrza Ziemi", "Doom Patrol", "George prosto z drzewa", "Zemsta futrzaków", "Czas krwawego Księżyca", "Miasto gniewu", "Kroniki Lombardu", "Bez gwałtownych ruchów" i inne...
0
@addept Dał jedno znakomite podanie w pole karne, między obrońców, które koncertowo zmarnował kolega z drużyny. To powinna być bramka, więc możemy napisać, że zagrał słabe spotkanie, ale nie możemy napisać, że nie pokazał NIC.
24
Nic odkrywczego tu nie napiszę, ani nie przeczytam, ale jeżeli coś jest warte tego by wałkować w kółko to fakt, iż jest to zawodnik z najlepszym mentalem w całym tym klubie. Okaż mu zaufanie, pokaż że jest ważny, a on się odpłaci po stokroć.
3
@slayer Tak, genetyka. Drugi by upadł w ten sposób "jak worek ziemniaków" i nic by mu się nie stało. Tak samo jeden spadnie ze schodów i ma trzy złamania, a drugi się powygina, wstanie i otrzepie, a to o czym Ty piszesz to przede wszystkim instynkt samozachowawczy, ale w tej sytuacji nie miał prawa zadziałać bo całe skupienie zawodnika było skierowane na to by trafić w bramkę, gdy już tracił równowagę od zamachu. Poza tym kiedy rozmawiamy o jego kontuzjach to nie tylko o tej jednej, gdzie się nie zaasekurował tylko odnoszę się do wszystkich jego urazów.
8
@Maslo Niektórzy mają po prostu słabą genetykę. Christensen, Vermaelen, Diaby cierpią na to samo.
38
W ogólnym rozrachunku, patrząc na całokształt jest to bardzo dobry grajek, ale ciało ma z trocin. Jest dosłownie biegającą porcelaną. Każdy upadek, faul czy złe ustawienie stopy wiąże się u niego z ekstremalnym ryzykiem. Gdyby tylko mógł grać w takim kondomie https://zapodaj.net/images/3743fd0d03917.png
....to mielibyśmy z niego duży pożytek bo nawet jak kilka spotkań słabiej to potem się jednak rozkręca.
2
Za dużo zmarnowanych sytuacji niestety.
0
Ten co odyebał....
0
@Xxxbarca4ever Zawsze był odklejony.
2
@kuz Też nigdy nie grałem w taki rodzaj walki i właśnie ten element zręcznościowy mi się najbardziej spodobał, szczególnie, że cały czas sie rozwija wachlarz możliwości "zagrań". No trzeba mieć generalnie refleks, a nawet bym powiedział, że wyczucie rytmu.
0
@FCB24 Wydaje mi się to oczywiste. Obecną obronę można porównać do orkiestry bez dyrygenta.
0
@ViscaelBarca2007 https://zapodaj.net/images/ef4253be2983a.png
Dla mnie to każde z tych spotkań było wyrównane, nawet ten 2:4.
Bardzo niewygodny przeciwnik dla nas.
0
@ViscaelBarca2007 A ja np. się zdziwię jeśli to wygramy bo Kotletico nas już znakomicie czytało jak drużyna była w gazie i to z Inigo, a teraz dziurawienie tej wysokiej obrony jest jeszcze łatwiejsze.