MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zelazny_Mike Kawał dobrego kina. Ja już chyba obejrzałem większość filmów wojennych. Nawet te bardzo stare.
7
@draxidox Widać, że to wszystko kosztowało sporo czasu i pracy. Oprawa wizualna, scenariusz, obracające się kółko (a nie, sorry, ono się nie obraca) Ciekawe ile funduszy pochłonęła cała produkcja. Do tego bardzo przekonywujące aktorstwo no i ścieżka dźwiękowa na poziomie Ennio Morricone.
1
@gumaz Nocek nie bo pracuje zawsze na rano, ale w weekend czasem sobie robię jakiś maraton typu LOTR, albo trzy jakieś horrory pod rząd lub cały sezon jakiegoś serialu.
2
@Zelazny_Mike Dawno nie oglądałem.
5
@JanuszKorwinMikke Dobrze, że w ramach wsparcia dali mu kontrakt tylko do 2031, a nie dożywotni.
10
@daniel32778 My już jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że przez parę sezonów jakiś stoper jest potworem, a potem niestety. Umtiti był świetny i niestety, Lenglet też dobrze grał i niestety, Araujo miał być ostoją i niestety. Jak dla mnie to taka Borussia dla niego byłaby odpowiednim klubem. Nadal fajny poziom sportowy, ale już bez takiej presji na puchary jak czołówka. Mógłby tam robić za takiego Hummelsa.
7
@ViscaelBarca2007 Ja nigdy nie byłem zwolennikiem tego piłkarza. Już cała ta operacja mi się bardzo nie podobała ze względu na nieadekwatną kwotę do rangi zawodnika. Potem się jeszcze okazało, że brakuje mu profesjonalizmu i w dodatku jest kruchy. Przeważnie jak był jakiś arcyważny mecz to albo go nie było albo źle grał bo decyzje często w polu karnym miał koszmarne. Ponad 700dni w szpitalu, więc na 6 lat w klubie to połowa w roli pacjenta. Odszedł, utrzymał dobre zdrowie przez większość sezonu w PSG, zdobył ZP, super, ale dla mnie to on miał tzw. sezon konia i nie chciałbym go u nas. Wolę takiego Ferrana, który nie ma tak często kontuzji, nie marudzi na rotacje i nie kosztował 130mln.
3
@kubix05 Marylka Rodowiczówna. Ja wiedziałem, że ona już jest wiekowa, ale że 80 lat no to szok.
16
@ViscaelBarca2007 Zależy jaka wersja mu się wylosuje, no ale ostatnio to nawet po rykoszecie mu wchodziło. Miał ewidentnie swój dzień.
0
@4drian0 Remake również mile widziany bo to gra praktycznie odtworzona od nowa, a ja osobiście już nawet nie pamiętam fabuły tej części z 96.
1
@4drian0 Ale by mi zrobili dzień jakby to było studio Crystal Dynamics z nową odsłoną.
1
@esem91 No ma ewidentnie syndrom Ibisza.
2
@xvcWinterSoldier Gdyby się tak dało to bym chętnie wrócił do czasów, gdy grałem w klubie i systematycznie chodził na treningi, a nie jeździł podchmielony na dupy do miasta ;P
4
@tomek8756 A co on Aladyn na latającym dywanie?
4
@xvcWinterSoldier To tak się zawsze mówi z perspektywy czasu, a jakbyś miał te 7-8 lat z mózgiem 7-8 latka to pewnie byś chciał biegać z rówieśnikami, gdzieś po łąkach, a nie systematycznie szlifować dyscyplinę na zajęciach ze sztuk walki ;D
0
@Dari0G Ogólnie to tylko przenośnia, ale analizując głębiej to, żeby wziąć poprawkę na wiatr, najpierw trzeba mieć rzetelny punkt odniesienia, a zezowaty nawet jak zamknie jedno oko to jego gałka jest nieprawidłowo ustawiona ;D
2
@misterio Szkoda, że de Jong w takiej wersji trafia się jak spadająca gwiazda z nieba.
0
@BezglutenowyPedri Też tak uważam. Ludzi dobiera się do pracy na podstawie ich predyspozycji. Zezowaty snajperem nie zostanie. Gdybym był prezesem danej telewizji to w moim interesie jest to by zapewnić swoim klientom odpowiedni komfort odbioru, no ale czego sie spodziewać po TV, która oferuje ludziom rozrywkę na poziomie "eksperyment odsiadka".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Lionel_Messi10 No nie mogło być inaczej. Jest chłop w formie.
1
@Lordzi No tutaj się szerzej wypowiedział
https://zapodaj.net/images/ff93579c8525e.png
4
@Lordzi Tak tylko przypomnę, że trener dosadnie zdementował
https://zapodaj.net/images/cd5efb0b0b865.png
1
@Tabaluga37 Asertywność cenna rzecz. Można usiąść zamówić sobie piwo, a gdy ktoś proponuje wódkę to powiedzieć, że nie pijesz. Na siłę Ci do buzi nie wleją. Za 2-3 godzinki, ładnie dziękujesz za spotkanie i mówisz, że niestety już musisz uciekać. Dużo lepiej to wygląda, niż w ogóle się nie pojawić.
0
@Murazor To mógł go przedłużyć na 3 lata, a nie do 2031 roku.
2
@Krzysztof1987 @escarabajo Moderator wielokrotnie pisał pod takimi postami, że jeśli chcesz znać powód to zapytaj na PRIV. Jeżeli dla kogoś to zbyt trudne to niech żyje w niewiedzy xD
0
@ZwyklyCuler48 Myślę, że Ty masz łatwiej napisać w kilka sekund pytanie do moderatora na priv, niż żeby on podpisał formułkę pod każdym usuniętym tutaj postem.
1
@Matheu12 W żadnej szatni z gwiazdami to nie byłoby okej. Trener musi mieć autorytet, a zawodnicy muszą czuć, że wszystko odbywa się na jego zasadach. Trener nie może się pytać swoich piłkarzy jaki ma być bo to jest wręcz niepoważne. Nasz trener jest idealnym przykładem tego jak powinno się zarządzać taką szatnią bo jest dla nich jak ociec. Kiedy trzeba to przytuli, ale i skarcić potrafi i wiedzą co można, a czego nie.
7
@paweldunajecfcb Dębowy stół z najedzoną Jowitą czyli jakieś 300kg.
0
@Kgorecki2500 Stary slang. Używaliśmy go jeszcze w szkole 20 lat temu i oznaczało dokładnie to co napisał Bok.
3
@Eklerek A powinni skoro został uniewinniony z powodu niewystarczających dowodów. Chyba, że EA Sport prowadziło w tej sprawie swoje prywatne śledztwo i mają coś więcej na niego. Oni pewnie wychodzą z założenia, że "może i niewinny, ale niesmak pozostał".