MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Fog_W_1899 Każda gra to oczywiście kwestia indywidualnego gustu, ale ja jednak mam odmienne odczucia. Henryczek jest grą świetną, ale dostaliśmy tak naprawdę bardzo zbliżoną grę do pierwszej części. Nic odkrywczego to nie wniosło na rynek w przeciwieństwie do EX33. Ja np. zawsze byłem przekonany, że nie lubię gier turowych, a tutaj było to podane w tak fajnej formie, że wręcz polubiłem taki system walki. Piękna ścieżka dźwiękowa, ładna oprawa wizualna no i ta historia fanstasy jeśli ktoś lubi takie klimaty to też daje radę. W dodatku świetnie wyceniona i zrobiona bardzo ambitnie przez małą grupę ludzi. Uważam, że trzeba wspierać i docenić takie studia by mogły się rozwinąć bo wnoszą coś o wiele bardziej wartościowego na rynek gier, niż Ubisoft czy EA.
3
@KochamInieste Ale wiesz, że taka sytuacja ma miejsce co roku? W każdej edycji na początku jest zachwyt "no w końcu zwolnili tę grę i trzeba faktycznie mieć umiejętności, a nie szybkich zawodników na skrzydle", a potem wychodzi jedna, druga, trzecia aktualizacja i jest powrót na stare śmieci.
11
@Gary @Ojciec5tkidzieci Patrzcie jaki mi walnęli AMFITEATR na dzielnicy za 326 tysięcy XD Ciekawe ile z tego zostało zdefraudowane do kieszeni. Komedio-dramat.
https://zapodaj.net/images/fbafca3238527.png
2
@Popitek12 Ma 50% szans. Albo wygra, albo nie.
2
@Popitek12 No i okej
2
Organizuję komuś budżetowy TV i w związku z tym mam pytanie. Czy posiada ktoś, któryś z tych modeli?:
Xiaomi A Pro 2026
TLC V6C
Samsung DU7172
20
Kapitańska Trójca xd
https://zapodaj.net/images/d55348437d431.jpg
5
@NeroTFP1 Collina był taką symboliczną postacią nie do powtórzenia w środowisku sędziów. Tak samo jak Puyol w środowisku kapitanów. Zarówno jeden jak i drugi to znak najlepszych czasów piłki nożnej, gdy w tym wszystkim był ogrom pasji.
2
@misterio U mnie to już nie jest to samo co dawniej. Rodzina z wiekiem oddaliła się od siebie. Wigilia w coraz mniejszym gronie. Każdy tylko patrzy, żeby to odbębnić. Nawet śniegu już nie ma w Święta. Czasami mam ochotę pojechać sobie, gdzieś samemu w góry i zrobić sobie indywidualny nastrój.
2
@KichuBlaugrana KDC II jest właściwie tym czym była jedynka. Nie wnosi nic odkrywczego w przeciwieństwie do Clair Obscur, która była w dodatku znakomicie wyceniona. Takie studia należy wspierać i doceniać.
1
@Kazragore Każdy tak mówi dopóki to dotyczy obcych osób, a nie kogoś ze swojej rodziny. Dlatego ja to nazywam spojrzeniem wąsko horyzontowym. Załóżmy, że za 10 lat powstanie program, w którym uczestnicy będą zjadali obrzydliwe rzeczy, a w finale o 1 000 000 będzie do zjedzenia guwno i Twój syn weźmie w tym udział. Pewnie mi napiszesz wtedy "pomijam aspekt moralny bo każdy może robić ze swoim życiem co mu pasuje".
1
@LAMC_10 No są dwie grupy ludzi.
- pierwsza z dużym dystansem patrzy na coraz większą tolerancję odnośnie promowania patologii
- druga to taka, która w ogóle o tym nie myśli, akceptuje taki stan rzeczy i uważa, że to normalna rzecz w świecie konsumpcjonizmu
Ja jestem w pierwszej, a Wy w drugiej dlatego nie zgodzimy się w tej kwestii, ale skoro Twoje ostatnie zdanie jest takie, a nie inne to mam nadzieję, że Twoja córka też zostanie obdarowana urodą i będzie świecić piz* na wizji. Trzymam kciuki. Na pewno nie będziesz zdziwiony i obdarzysz ją wsparciem w tej branży, a na Wigili pochwalisz się w rodzinie jaka jest zaradna.
2
@LAMC_10 @Criss18Barca A ja widzę bo o ile gówno mnie obchodzi na co ktoś wydaje pieniądze tak rozwój społeczeństwa i kierunek w jakim ono zmierza już jest mocno niepokojące. Dzięki takim wpłatom Panie nie muszą pracować, odprowadzać podatków i mają zerowy wkład w rozwój Państwa, a w dodatku są negatywnym wzorem na młodych dziewczyn, które widzą jaką drogę warto obrać dla pieniędzy. Nie jedna córka pójdzie tą ścieżką. Druga sprawa, że jest to bardzo uwłaczające dla opinii polskich mężczyzn. Wychodzi na to, że spora część tej płci w Polsce to stulejarze, którzy dymają swoja rękę przed monitorem. Tragiczne i godne pożałowania.
0
@4drian0 Dla mnie git. Na pewno sobie ogram tylko mam nadzieję, że w miarę dobrze wycenią ten produkt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zawilly "Jak Stany są gówniane to jaka jest w takim razie Polska"
Od siebie powiem tak. USA może być na wyższym poziomie gospodarczym, niż Polska, ale kulturowo i mentalnie są dużo niżej. To Naród, który żyje na pokaz. Udawane życie w social media, wielkie domy z wielkim grillem, wielkie Pickupy z wielkimi silnikami V8 jako rekompensata małego fiuta. Do tego strzelaniny, wysoka przestępczość, znieczulica i skrajny kapitalizm, który się rozlał po cały świecie. Sztuczne Show, reżyserowane plebiscyty, sztuczna rozrywka typu Wrestling. Tam wszystko jest udawane + ignorancja tego Narodu, który ma znikomą wiedzę na temat Europy i Państw jakie się tam znajdują bo jest tak zadufany w swoim. Cała patologiczna inflaucerka narodziła się właśnie pod tą flagą. Gwiazdy internetu, które odcinają się od rodziny bo mama, tata, brat i siostra mają zbyt mało followersów i cała masa poyebanych rzeczy, gdzie gościu bierze ślub ze swoim autem, drugi zbiera z ulic rozjechane zwierzęta i zaprasza znajomych na kolacje, a trzeci tuczy swoją kobietę z brodą bo lubi grube. Tak samo kultura żywieniowa na dramatycznym poziomie. Liczą się tam wyłącznie pieniądze. Idealnym przykładem jest to, że Prezydentem jest odklejony miliarder. Pieniądze dały mu władzę i wpływy, dzięki którym sprawuje obecnie taki urząd. I najlepsze są te ich misje pokojowe w innych krajach, gdzie priorytetem jest sprawiedliwość, a nie złoża naturalne xD To jest stan umysłu, a nie Państwo, no ale to tylko moja opinia. Oczywiście nie mógłbym tez pominąć, że to stamtąd wyszła skrajna poprawność polityczna bo teraz próbują się rekompensować za 250 lat niewolnictwa i mamy klękanie, antyrasistowski regulamin Plebiscytu rozdania Oscarów czy inne gu*. Mógłbym napisać referat na temat tego jakie mają absurdalne prawo w poszczególnych Stanach czy ogólnie w jakim kierunku rozwijają się cywilizacyjnie.
1
@FCB24 Jak nie można, jak można.
9
@Jordi10 Przecież to jest tubylec. Może i się urodził w Niemczech, ale w żyłach płynie krew Afrykańskich tubylców.
2
@ranger3120 Skoro zdała się na swój rozsądek, przeanalizowała sytuację i stwierdziła, że to dobra decyzja to teraz niech tez się zda na siebie.
5
@NeroTFP1 Na pewno cała Skandynawia marzy o tym być żyć w sztucznym kraju pod skrzydłem odklejonego miliardera.
5
@Janas11224 Czekaj. Sprzedałeś grę po 4 godzinach i piszesz, że walka, fabuła i wszystko jest gorsze? Poznałeś skrawek historii i nie odblokowałeś nawet 10% skilla jeśli chodzi o wachlarz ciosów w walce, więc nie masz nawet szans wydać rzetelnej opinii. Zresztą jeżeli na OpenCritic gra zebrała 8.7 to znaczy, że z grą wszystko w porządku.
3
@Eklerek Oglądałeś serial "Więzienie OZ" albo "Czas" ? Polecam
https://www.filmweb.pl/serial/Czas-2021-867854
https://www.filmweb.pl/serial/Wi%C4%99zienie+Oz-1997-108340
5
@Safrani Kurczak z ananasem w sosie słodko kwaśnym, jajecznica z tartym serem, sernik z rodzynkami, tarta marchew z pomarańczą.
1
@Krzyniu Jeszcze możesz usunąć, masz minutę.
Edit. No teraz to już za późno.
0
@Stinger_ Tak samo jak ja nie zauważam 99% twoich wypocin marny prowokatorku z bólem dupy.
27
@macio_944 W ogóle w Polsce żyje pewna grupa ludzi, którzy myślą, że rozwój Polski od 2004 zawdzięczamy dobrym rządom PiS i PO.
17
@BorzyKrzys Najgorsze w takich ludziach jest to, że zabierają innych ze sobą.
1
@Fc112 I to od ilu lat już ;P
2
@Hasszz Jak zwykle opowiadasz bzdury. OLEDY mają nieskończony kontrast bo po prostu diody gasną w miejscach, gdzie jest czerń. Żaden LED, QLED czy MINI LED nie jest w stanie mu dorównać bo działają na zupełnie innej technologii. Chyba jeszcze nie widziałem tutaj, ani jednego tematu, w którym byś nie opowiadał jakichś fikcyjnych bajek. Jeden z najbardziej szkodliwych użytkowników tej strony imo bo siejesz dezinformację.
1
@insp1re Mini Led ma lepszy kontrast i jasność, ale w codziennym użytkowaniu ciężko zauważyć znaczącą różnicę. Na pewno nie spodziewaj się ostrzejszego obrazu czy jakichś wodotrysków.