MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@esem91 A Chińczycy to już w ogóle jeden wielki kłębek nerwów i stresu jak u nich latają pociągi po 500-600km/h
13
Dzisiaj słabo z formą, ale jak tu nie upamiętnić takiego aktora.
77 lat obchodzi Samuel L Jackson. 13 nagród w tym Oscar specjalny i 39 nominacji. Znany z takich produkcji:
"Pulp Fiction", "Nienawistna ósemka", "Django", "Trener", "Body guard zawodowiec", "Jackie Brown", "Kapitan Marvel", "Czas zabijania", "Kingsman: Tajne służby", "Iron Man 2", "Avengers", "Gwiezdne wojny", "Spiderman", "Glass", "Kong: Wyspa czaszki", "Tulsa King", "Sunset Limited" i wiele innych....
Od siebie z takich mniej oczywistych filmów polecam LaBambie "Bez reguł".
2
@Safrani Nie no, zupa z krwi mnie nie pociąga. Podobnie mam z kaszanka.
2
@Giwera No, ale polskie zupy to jest światowy TOP, więc nie ma podjazdu. Żurek mój numer 1, czerwony z uszkami nr. 2, potem jest grochówka, ogórkowa na kaca i generalnie lubię wszystkie oprócz jakiś wynalazków typu - Czernina.
6
@FcPortoFan1999 No musiałby chcieć zmienić klub i w tym momencie uzgodnić z agentem adekwatne obniżenie pensji, ale to się nie wydarzy bo piłkarze, którzy tu przychodzą czują się jak w sanatorium i nawet wolą nie grać, ale być na liście.
14
@betonito Na moje oko to za wcześnie wstałeś. Jeszcze ze dwie godzinki brakło.
14
Komentarz usunięty
2
@Danny Gaucho Tygrysią!
1
@Safrani Ja wolę takie azjatiko, niż te kebaby, pizze i burgery. Jak jest fajnie zrobione to smakuje wybornie. Zresztą mama często robiła za małolata to człowiek przyswoił sobie te smaki ;)
1
@Giwera No jest kozak żarło, ja to często sos Teryaki, Chilli, Imbir to podstawowe składniki.
1
@DariaFCB Ja też wolę na obiad, ale sytuacja kryzysowa, że tak to ujmę.
8
Lubicie tzw, chińszczyznę? Taki kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem to wchodzi jak złoto.....na śniadanie ;p
2
@pluszek To jest po po prostu ciężkie do skomentowania bo mi mowę odjęło.
1
@ranger3120 Jak ma 12 w zimnej wodzie to pomyśl co ma w ciepłej
3
@Kessie Nawet bym powiedział, że to moje hobby. Trzeba mieć jakąś pasje w życiu.
4
@Giwera W zimnej wodzie ;D
3
@LOPEZ16 Może różyczki dla dziewczyny piękny kawalerze?
https://zapodaj.net/images/dc51e0434f32f.png
1
@Safrani Prawda. Drugi to już oglądałem w TV bo nawet mi się nie chciało iść do kina.
10
Taki dość penisowy ten nagłówek, żeby nie napisać inaczej.
13
@mordini123 Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale jak oglądam takie bramki to od razu dopada mnie takie nostalgiczne wspomnienie tego, gdzie to oglądałem i z jakimi ludźmi i jak dawno to było. Pub, w którym leciał ten mecz już nie istnieje, znajomi, którzy mi wtedy towarzyszyli powyjeżdżali z miasta.....ale wracając do bramki to miód malina.
1
@Safrani Byłem w kinie na pierwszym Avatarze w 3D i wyszedłem pod dużym wrażeniem, ale trwał 2,45h, a nie 3,5h, więc znacząca różnica.
3
@Kgorecki2500 Dobre kino owszem, ale pod warunkiem, że jest zróżniowane. To tak jakbyś codziennie jadł pizze. W końcu byś rzygał na sam widok ;D
4
@Kgorecki2500 W sensie obejrzeć coś nowego czy to samo co oglądałeś tydzień temu? Hmmm....
1
@draxidox Polacy mają duże ego. Nie znoszą, gdy sie krytykuje to co robią i nie lubią kiedy ktoś ingeruje w ich poczynania. Walczą do upadłego bez względu na to czy mają rację czy nie.
2
@Ramaj77 No to czeka Cię sporo godzin wyśmienitej rozrywki. Ja czasami w ogóle nie ruszałem fabuły tylko spędzałem całe godziny na polowaniach i zwiedzaniu przyrody.
0
@draxidox Nie dziwota, że ludzie biorą sprawy w swoje ręce i sami z nimi walczą jak Straż Wiejska w tym czasie spisuje emerytów za handel pietruszką.
0
@Pedri16Future Fagata seksi cipka spod Konina? ;D
8
@July_6_BcN Masz w domu taką kieckę?
https://zapodaj.net/images/d8166d7a8e6d4.png
2
@Jakchcesz Można się tylko domyślać co zrobią przy GTA VI.
19
Zainstalowałem wczoraj po raz drugi RDR II (pierwszy raz grałem w 2018). Niesamowite jak ta gra nadal wygląda po 7 latach.