1

@gumaz 'Człowiek w ogniu", "Jeden gniewny człowiek" ze Stathamem, albo" Bez litości". "Nikt" z Saulem Goodmanem też jest dobry.

0

@Encore Porn Hub, proste.

2

@Safrani Patrząc na to kto finansuje nagrody to nie wiem czy warto się zarzynać dla 20zł.

3

@Sulimo Nie widziałem, dobre?

1

@kubix05 Pamiętam jak w 97 mój dziadek zmarł i na pogrzebie było -17 stopni. Teraz te mrozy to jest jakaś groteska

3

@Luciano99 Ile pękło wczoraj Imperatorow?

3

@kubix05 No teraz bym zjadł.

1

@Hasszz Badziewny to jest właśnie dubbing,

2

@malicinho Nie, to serial napisany jak książka. Czyli na początku jest wstęp, w środku jest akcja, a na końcu jest zwieńczenie całej historii, ale jak ktoś się nie wkręci w te dialogi to będzie mu ciężko.

0

@clyde No dla mnie świetna gra. Z tego co kojarzę to robiło ją jakieś Argentyńskie studio. Klimat nawiedzenia jest niesamowity. Dodam tylko, że grałem na słuchawkach.

1

@Szczygiel06 Spotykam się ze znajomymi jak co weekend i zawsze mówię, że to dla mnie dzień jak zwykła sobota, tyle że z lepszym żarciem.

4

@gumaz Na ekranie pozostaną nieśmiertelni :)

3

@Giwera Dlatego moje postanowienie noworoczne jest takie by nadrobić wszystkie filmy z Anthonym, których nie widziałem.

3

@Safrani Uważam, że takiego Walca nie powstydziłby się największe ikony muzyki klasycznej. Bardzo muzykalna persona i wybitny aktor.

13

88 lat obchodzi jeden z moich ulubionych aktorów Anthony Hopkins. 23 nagrody w tym 2 Oscar i 58 nominacji.
https://zapodaj.net/images/75ff4e4dc4f00.png

Znany z takich produkcji jak:

"Milczenie Owiec", "Ojciec", "Okruchy dnia", "Hannibal", "Czerwony smok", "Westworld", "Wichry namiętności", "Joe Black", "Słaby punkt", "Dwóch papieży", "Człowiek Słoń", "Dracula", "Rytuał", "Ukojenie", "Maska Zorro", "Thor", "Noe: Wybrany przez Boga", "Transformers", "Hitchcock", "Wilkołak", "Prawdziwa historia", "Wszyscy ludzie Króla", "Dowód", "Bad Company", "Kraina wiecznego szczęścia", "Instynkt", "Lekcja przetrwania", "Sierpień", "Nixon", "Charlie" i wiele innych.........


Hopkins to wszechstronnie utalentowany Artysta przez duże "A", który w wieku zaledwie 19 lat skomponował słynny Walc ""And The Waltz Goes On". Utwór zyskał sławę dopiero wiele dekad później, gdy wykonany został przez André Rieu (około 2011 roku), gdy Hopkins miał już ponad 70 lat, podkreślając jego wczesny talent muzyczny.
Link to koncertu:



@Safrani @Gary @JimMorrisonFCB @Zoker @Giwera i reszta....

1

@michal26 Nie tylko, ale Buddyzm obok Hinduizmu jest najbardziej popularną religią odnośnie reinkarnacji dlatego do niego nawiązałem. Zresztą w Hinduizmie masz praktycznie ten sam cel. Odradzać się, aż do wyzwolenia (Moksha).

Mi osobiście też bliżej do ateizmu i uważam, że to będzie na zasadzie odłączenia wtyczki od komputera, ale generalnie po zagłębieniu się w różne religie podoba mi się koncept Buddyzmu. Tak długo będziesz wracał na Ziemię dopóki nie osiągniesz całkowitego zrozumienia i świadomości bytu. Przydało by się to dzisiaj wielu ludziom uzależnionym od konsumpcjonizmu.

0

@michal26 Nie w koło Macieju tylko do momentu, w którym nie osiągniesz oświecenia (Nirvany). Buddyzm to bardzo ciekawa religia.

2

@Luciano99 Ja musiałem zawieźć o 2:00 ziomka na autokar bo sobie wymyślił Sylwestra we Wiedniu i chyba jeszcze jakiś film obejrzę xd

1

@Bolton Podobno Robin Hood dlatego, że nie jadł.

1

@kubix05 Ja dodaję jeszcze świeży szczypiorek.

2

@BORO_12 Dla Deco pewnie zajebisty transfer i okazja ;D

2

@Gary @Safrani Jest mnóstwo filmów, które mi się nie podobały i nie chcę do nich wracać. Sens pytania jest jednak taki, że uważasz film za bardzo dobry lub świetny, ale nie chcesz go już oglądać z pewnych powodów (bo jest np. zbyt przytłaczający, zbyt irytujący lub coś innego)

2

@Giwera Nie lubię powtarzać tytułów, które budzą we mnie złość, poirytowanie lub obrzydzenie. Staram się nie karmić takimi negatywnymi emocjami. Lubię obejrzeć "Mój przyjaciel Hachiko" mimo tego, że jest rozbijający emocjonalnie bo widzę w nim miłość i wspaniałą więź, ale to jest inny poziom wzruszenia, niż w przypadku filmów o obozach koncentracyjnych, gdzie dodatkowo towarzyszy Ci przygnębienie i poczucie złości.

5

Filmy, które zdołaliście obejrzeć tylko raz i mimo tego, że są dobre to już nie chcecie powtarzać seansu? U mnie

Lista Schindlera
Misery
Martyrs
Polowanie
Chłopiec w pasiastej piżamie
Służące
Przesłuchanie
Róża
Wołyń
Dług

@Safrani @Gary @JimMorrisonFCB @arsenallondyn0 @Zoker @NeroTFP1 i inni...

0

@marcin62 Jak przesadzą z ceną to zaliczą największy spadek sprzedaży od lat bo masa ludzi zostanie na PS5 czy PS5 Pro. Gdyby jeszcze nowa generacja oznaczała jakiś niesamowity przeskok jakości lub masowo wychodziły gry, których nie może uciągnąć PS5 to wtedy lud by wyłożył nawet 5 000zł za konsole, ale w obecnej sytuacji to im sie nie opłaci.

1

@Filipem Nienaprawione błędy od lat wiszą na stronie, a Ty oczekujesz takich atrakcji ;D

3

@Szakalaka12369 Dla mnie fakt w jakich okolicznościach Deco objął to stanowisko jest żenujący. Jako scout, kłócił się z Alemanym bo się Deco uparł na jakiś absurdalny transfer i pobiegł z płaczem do swojego kumpla Laporty z ultimatum, że albo on, albo Alemany, a tamten nepotysta odpalił gościa, który przeprowadził w klubie 82 operacje na rzecz na takiego amatora. To jest działanie na szkodę klubu.

5

Jak ktoś lubi takie klimaty młodzieżowe lat 80 to oprócz serialu Stranger Things mogę polecić kilka fajnych tytułów:

Lato 84
Stań przy mnie
Super 8
Goonies

5

Każdy by chciał mieć, dlatego u nas jest trzecim bramkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?