0

@PatrykBarca Ja myślę, że Salah to nie jest Inigo Martinez i ofertę z pustyni dostaje co rok.

29

Nigdy, ani razu nie wątpiłem w miłość Leo do Camp Nou. Kiedy się zrozumie jaki to jest rodzaj człowieka to wszystko staje się jasne i przejrzyste. Spędzić tyle lat w jednym miejscu, gdzie zbudowało się wszystko od kariery po rodzinę. Tutaj stał się tym kim jest dzisiaj. Żywy pomnik tego klubu i bezapelacyjnie największa legenda tych barw. Mam nadzieję, że po karierze dostanie jakąś rolę w klubie i będzie mógł być cały czas blisko.

0

@LionelM95 Zrobiłeś te misje i Ci nie odblokowało tej pieśni? To jedyne wytłumaczenie to jakiś błąd gry. Ja odblokowałem wszystkie i nawet się jakoś bardzo na tym nie koncentrowałem tylko bardzie robiłem to "po drodze".

Edit: No to teraz zrobisz.

1

@LionelM95 Teraz sie tak rozwiązuje tego typu problemy :)
https://zapodaj.net/images/db51416d296f5.png

2

Jak już Olmo dojdzie do siebie to trzeba go przed każdym meczem owijać folią bąbelkową.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Safrani No i ten artykuł będzie zawsze aktualny niestety.

2

@Czyhrynski Podoba mi się taki scenariusz.

0

@ricardo0705 Ze śpiączki Cię wybudzili? G.O.A.T. to on jest już spory kawałek czasu.

1

@LeoMessi1994 Myślę, że liczba tych ludzi w ostatnich latach dosyć zmalała. Ja osobiście rzadko już napotykam takie opinie czy to w internecie czy też w życiu. Bardziej, że jest wymieniany jako jeden z najlepszych wśród Maradony i Messiego, ale że taki absolutny G.O.A.T. to już chyba tylko stare dziadki, które pielęgnują w sobie sentymenty. Tutaj głosują dziennikarze. Większość z nich śledzi piłkę Europejską, w której nie brakuje piłkarzy wprawiających w zachwyt na przestrzeni pełnego sezonu no i generalnie MLS ma w środowisku opinię ligi, która nie liczy sie w poważnej piłce. To takie bogate sanatorium dla emerytowanych piłkarzy.

3

@Safrani No mam podobnie. Chyba podobieństwo dusz i osobowości.

14

@Arden Czy tylko ja mam wrażenie, że kibole to współcześni jaskiniowcy?

4

@Frimpong Nie znam, ale to dlatego, że od bardzo dawna nie słucham w ogóle radia. Mam własne listy, które sobie ułożyłem.

6

@Trojanek23 Ja nawet nie wiem jak wygląda i jakie ma piosenki.

0

@RoberDzik Nie sądzę. Zbyt duża kontrowersja związana z ligą w jakiej obecnie gra.

1

@norbi77 To jest taka moja Topka, ale kolejność przypadowa:

Wiedźmin 3
Uncharted 4
RDR II
God of War 3
Max Payne
Wolfenstein: The Castle
Batman: Arkham Night
The Last of Us
Mafia 1
Need for Speed: Underground 2
GTA San Andreas
Obcy: Izolacja
Tony Hawk Pro Skater 2
Hitman

4

@Filipem Kosmita z Roswell...znaczy z Rosario.

4

@europejczyk Mundial w zasięgu bo jak każdy turniej rządzi się swoimi prawami, ale ZP już się nie wydarzy. No, ale kto się może pochwalić 8 ZP? Przecież to jakiś abstrakcyjny rekord.

2

@gumaz Tam w Mc Donalds to połowa brygady po "zarządzaniu'.

7

@kundee To jest bardzo długa historia z pięknym otwartym i interaktywnym światem, więc po prostu nie staraj się jej teraz w żaden sposób oceniać tylko daj się poprowadzić i cała historia stopniowo zacznie nabierać sensu. Poluj, eksploruj, odkrywaj mapę i wypatruj ciekawych znalezisk. Fabuła w tej grze to nie wszystko. Tam jest chyba 200 gatunków zwierząt.

4

@damianex10 Dla mnie to żaden inny serial komediowy nie oddaje tak ducha Polski i mentalności Narodu ;D

2

@Gaucho No dobrze, był piłkarzem, który się nie skarżył i nie marudził, cieszył się, że w ogóle dostaje jakieś minuty od trenera, ale to jest duży klub i za takimi cechami musi jeszcze iść większa jakość. Paulinho, Matieu, Digne czy Luuk de Jong też byli solidni i już tutaj nie grają bo to barwy zarezerwowane dla piłkarzy z czołówki. Garcia miał naprawdę sporo słabych spotkań w Barcelonie i naprawdę dziwne by było, gdyby nikt tego nie zauważał, a co za tym idzie, nie narzekał. U Flicka się wspiął na wyższy poziom dlatego zbiera pochwały.

16

@kundee Ale co chcesz rozumieć po 30 minutach grania jak to jest gra na ponad 100 godzin?

10

@Gaucho Moim zdaniem nie można wypominać takich rzeczy bo przez spory kawałek czasu w tym klubie był bezużyteczny. Narodził się na nowo w dużo lepszej wersji i chwała mu za to.

1

@heniusss Tak, z perspektywy samych piłkarzy również, ale miałem na myśli, że Ci, którzy to wszystko organizują to mają ogólnie w nosie zdrowie tych piłkarzy lub czy taki turniej jest sensownie stworzony pod względem rywalizacji sportowej. Cały czas kalkulują jak zwiększyć zysk. Nic ich nie odróżnia od właścicieli zwykłych korporacji. A to o czym Ty mówisz to właśnie takie tatusie Yamalka, które liczą na to, że inwestycja się zwróci. Teraz wożą dzieci na treningi bo Lewandowski taki bogaty.

0

@Transu96 Ostatnio zrobiłem sobie taki powrót do korzeni i dopiero zobaczyłem jak te nowe gry wyprały mnie z tej dziecięcej frajdy.

2

@Messibestplayerintheworld To jest tylko wierzchołek góry lodowej. Myślisz, że te MŚ w Katarze to się tak wylosowały? Nie długo się wylosują w Arabii Saudyjskiej, a kasa płynie pod ladą. Ten Nasser Al Khelaifi z PSG w UEFA to też nie przypadek. Zresztą ich tam już korumpował w dawnych latach nawet właściciel firmy Adidas.

3

@Konradowskyy Utrudnia życie ludziom, którzy utrudniają życie innym ludziom, więc jakoś mnie to nie irytuje. Powiem więcej, reakcja tych zbulwersowanych cebulaków jest dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Oczywiście wolałbym, żeby to odpowiednie organy ich gnębiły, ale skoro naszym mundurowym się nie chce i łatwiej im jest przejechać obok po pączki udając, że nie widzą to widocznie potrzebny jest ktoś kto ich skłoni do reakcji. Parkują dosłownie wszędzie, często w najbardziej absurdalnych miejscach i zawsze wychodzą z założenia, że można sobie tak delikatnie nagiąć prawo w imię "szybkich" zakupów czy sesji u kosmetyczki. Wolna amerykanka, która tworzy miejski burdel. Gdyby Straż Miejska pilnowała drożności chodników zamiast prześladować emerytki, które sprzedają koper by mieć na leki to może nie musiałby tam stać jakiś losowy random z kamerką.

2

@heniusss No niestety tu już dawno nie chodzi o ducha sportu. Zbyt duże pieniądze generuje ta dyscyplina by można było sie oprzeć pokusie. To, że oni tam biegają i grają w piłkę to ma obecnie drugorzędne znaczenie.

9

@macio_944 FIFA to zawsze było siedlisko korupcji i cichych interesów. Kiedyś sobie obejrzałem ciekawy dokument na ten temat. Tam się liczą tylko pieniądze czyli mają dużo wspólnego z Trumpem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?