1

@Gary Ja do żeberek robię swoją marynatę. Blenduję ze sobą oliwę, czosnek, paprykę wędzoną, whiskey, musztardę, miód, chilli, cebulę, limonkę, pieprz i tymianek. Potem sobie to leżakuje w tym minimum 24h, a efekt jeszcze nigdy mnie nie zawiódł ;)

1

@vivalaice21 "W pustyni i w puszczy" i "Akademia Pana Kleksa".

27

Na co dzień nie jadam takich tłustych mięs, ale raz na jakiś czas sobie w życiu nie odmówię pieczonych żeberek. Zaraz leci do marynaty i jutro wieczorem na dobry weekendu początek będzie pieczone.

https://zapodaj.net/images/9ca3a5eb58b05.jpg

@Safrani @Gary @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @pioz123

1

@DariaFCB Też w sobotę, w Mikołajki.

1

@4drian0 Pytanie z jakiego studia. Twory od Ubisoftu skreślam na samym starcie.

1

@Safrani Dokładnie to samo mu napisałem po tym jego postem.

4

@Fog_W_1899 Ja czuję, że Leo znowu da pokaz swoich umiejętności na Mundialu. Jak patrzę nie raz w tym Miami na jego podania przez połowę boiska czy grę z pierwszej klepki to dochodzę do wniosku, że motorycznie może już nie być na poziomie sprzed 10 lat, ale jeśli chodzi o inteligencję boiskową, kreatywność, precyzję i czucie piłki to nic z tego nie zatracił.

3

@Bolton Pytanie co później? "Stara! dorzuć mi te dwa fotele na kanape!"

4

@Konradowskyy Jeszcze było takie show jak "Zdrady" gdzie wjeżdżali z kamerami i ich tam nagrywali na golasa.

1

@Danny Gaucho Spoko, a Ty jak golisz żywopłot to trzymaj się jednej linii, a nie tniesz pod kątem schodząc po schodach.

9

@RozowaPantera
- Cześć, tu Iga Świątek. Jestem ze mną Robert Lewandowski. Utknęliśmy na lotniku i mamy zablokowane karty.
- Hej, tu Robert Lewandowski.
- Jeśli możesz to zrób nam Blika, oddamy po przylocie.

6

@RozowaPantera No, na takim forum możesz napisać wszystko np. że byłem ogrodnikiem Wayne'a Rooneya i mi płacił 30 000 funtów tygodniowo. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

3

@lajcior Ja jem na przemian. Raz z ryżem, a innym razem z makaronem. Lubię obie wersję.

4

@Pedri16Future Jeżeli przyczyni się w jakimś stopniu do zminimalizowania patologii w sieci to może być dla mnie nawet onanistą.

0

@Fog_W_1899 Do Borussii by pasował jak ulał. Nadal duży klub, ale bez tak dużej presji na trofea europejskie. Niestety nasza polityka transferowa to typowa amatorka.

0

@lucca87 Ja z tych gier grałem tylko w HL i dla mnie super. Totalnie się wciągnąłem w ten zaczarowany świat. Niektórzy psioczą, że powtarzalne zadania poboczne i aktywności, ale no to jest kurła typowy Sandbox. W Horizon Zero Dawn czy Ghost of Tsushima wygląda to tak samo. Ważne, że rozgrywka potrafi wciągnąć i sprawia przyjemność. Dodatkowo jest bardzo przyjemny system szybkiej podróży, więc można się szybko przemieszczać po mapie i czyszczenie znaków zapytania nie nuży.

1

@Fog_W_1899 No jeżeli jest tak wrażliwy to mogło mu to siąść na głowę, ale dla mnie to jednoznaczne z tym, że nie może grać w naszym klubie, a najlepsza wiadomość jest taka, że oni mu dali kontrakt do 2031.

0

@Fog_W_1899 Niestety takich przykrych interwencji miał więcej bo i PSG i El Clasico i Inter i Chelsea. Wspólna cecha tych spotkań jest taka, że to były "duże" mecze i chyba można już wysnuć wniosek, że ten piłkarz nie ma psychiki na większą presję. Lepiej by się odnalazł z klubie ze średniej półki.

45

@dge21 "Z drugiej strony, kto w wieku 34 lat mógłby sobie pozwolić na dymanie 22 latki?" - w ogóle to nie brzmi jakbyś pękał z dumy. Jak chcesz to z siebie wyrzucić to idź opowiedz tę historię na Wigilii.

34

@dge21 Nie masz zasad w życiu i jeszcze się z tym dumnie obnosisz? Myślisz, że cie ktoś będzie za to po plecach klepał z podziwem? Co Wy macie w tych głowach ludzie.

1

@Dari0G Pewnie Real Madryt mu zniszczył życie, może i nawet okradł, a co gorsze kogoś odebrał, więc ma prawo do takich mocnych uczuć jak nienawiść ;P Ludzie już tę formę rozrywki zamienili w jakąś chorą obsesję.

25

@NeroTFP1 Probierz jakby dostał posadę w FCB to chyba na każdy mecz by zakładał Smoking z cylindrem.

4

@MichuZ44 Ale, że ona mi tyle płaci? No to się mogę ewentualnie poświęcić.

6

@norbi77 I to jest dobra wiadomość.

2

@Konradowskyy Nie korzystam ze Spotify. Mam YouTube Premium, ale gdybym miał to pierwsze miejsce na liście miałby zespół Rufus Du Sol z utworem Innerbloom lub On My Knees.

0

@Eklerek Gdyby Haaland grał dla Francji, Hiszpanii czy Anglii, a nie dla Norwegii to już dawno by ja łyknął. Nie oszukujmy się, ale w tym plebiscycie dużą rolę odgrywają MŚ czy ME. Może jakby wygrał LM i nabił znakomite statystyki, a w danym roku akurat nie było turnieju międzynarodowego to by mu się udało.

2

@lajcior Wolność to dla mnie życie poza systemem, który narzuca swoje zasady. Ludzie, którzy się wyeliminowali ze społeczeństwa i żyją na środku Alaski mogą imo doświadczyć takiej dosadnej wolności żyjąc wyłącznie na własnych warunkach.

9

@Rifek Myślę, że nie można sobie tak przestawiać zawodnikami jakby to były plastikowe pionki na planszy. Gość się ogólnie długo oswajał z tym, że musi na stałe zmienić pozycję i nie było entuzjazmu z jego strony. Po pewnym czasie poczuł sie pewnie na tej pozycji, zobaczył, że idzie mu nawet lepiej, niż na środku i teraz, gdy przyszły słabsze mecze trener mu oznajmia, że jednak zmieniamy Ci pozycję na stałe do środka. Tak się nie buduje szacunku i atmosfery w szatni.

1

@heniusss Dzięki, sprawdzę ten patent.

0

Mam myszkę Logitech Triathlon już około 2,5 roku i wystąpiło w niej zjawisko takie, iż nie można przeciągać elementów bo samoistnie puszcza przy trzymaniu przycisku. Da się coś z tym jeszcze zrobić czy zostaje jedynie kupić nową?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?