MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pluszek Może chciał się z tym śmietnikiem umówić i dostał kosza.
2
@Safrani Mi się tam kiedyś skończył Sky ShowTime i przerwałem na drugim sezonie, więc trzeciego nawet nie widziałem.
7
@July_6_BcN Nie patrzę na kolor włosów. Zarówno blond, brunetka jak i ruda ma u mnie takie same szanse ;P
2
@Eklerek Tajlandia na pierwszym bo tam jesteś jednocześnie z kobietą i mężczyzną w jednym.
1
@July_6_BcN Ostatnio była jakaś butelka wina i Jin, ale to zawsze jest tak, że ten samochodem, tamten nie chce i w zasadzie to sobie tak stoi xd
0
@BorzyKrzys A można jak najbardziej. Jeszcze jak!
4
@BorzyKrzys Na szczęście żadnej z tych piosenek nie znam.
2
@gumaz Klasyczny pocisk i chłodna zemsta po kilku tygodniach heh ;D
Znając siebie to pewnie sam bym mu go oddał, gdyby chciał sobie zjeść. Nie sępie nikomu jedzenia, a sam sobie zawsze coś wyczaruję z niczego.
4
@July_6_BcN Mam dwóch starszych braci. Z jednym mam zażyłą relację, a z drugim dość oziębłą, ale za jednym i za drugim bym wskoczył w ogień bo nie kalkuluję w sytuacjach, które dotyczą mojej rodziny.
1
@Fog_W_1899 To Ci może jutro nagram filmik i pokaże jak to wygląda bo często w pracy pije sobie te jogurty pitne Piątnica. Generalnie kiedy wstrząsasz butelkę to płyn odbija się od korka. Następnie, gdy odkręcasz i nachylasz butelkę to zaczyna to spływać z tego korka i po prostu kapie. Czysta fizyka :)
11
@draxidox I dobrze. Teraz bez tych smartfonów to ludzie się nawet nie potrafią wysrać, a jak trafi się kolizja czy wypadek to prędzej Cię nagrają, niż pomogą.
1
@Szklaner Z takim pierścionkiem to długo szukać nie będziesz w dzisiejszych czasach. Marianna jest podobno wolna.
1
@FCB24 Zazwyczaj zawodnicy, którzy robią dużą karierę w klubie, do którego przychodzą to zawodnicy w kwiecie wieku, w dobrym momencie sportowym, więc rzadko kto oddaje takich piłkarzy za darmo. Takie przypadki jak Lewandowski do Bayernu czy Mbappe do Realu to rzadkość, więc fakt, że nie trafił nam się taki transfer nie jest tutaj żadną nieporadnością czy ujmą.
0
@Zoker W sensie jakiś Hotel w Dubaju?
16
Gdyby ktoś w najbliższym czasie planował zaręczyny to jedna z lepszych okazji tylko trzeba się spieszyć.
https://zapodaj.net/images/07a1fa7c5eb17.png
2
@Safrani No niestety w wielu domach to chleb powszedni i nie wykorzystują odpowiednio tego czasu przy stole.
1
@Zoker Wigilia zawsze w gronie najbliższej rodziny, z którą się widuje na co dzień, więc nie serwują mi takich pytań bo znają odpowiedź ;D
3
@gumaz U mnie na Wigilii nigdy się nie poruszało tematów politycznych. Tematy są głównie rodzinne, w tle jakieś kolędy i dzieci śmigają wokół stołu, więc jest na wesoło.
0
@Michael24 Prędzej: Mam 50% szans, ja chcę do Liverpoolu, ale Liverpool mnie nie chce.
1
@shaun Zamiast odrywać i się szarpać to wystarczy go ukręcić i ten plastikowy zawias sam strzeli.
5
@Fog_W_1899 Da się normalnie pić z tym korkiem itd, ale o jednej rzeczy trzeba wspomnieć. Jeśli masz kefir lub jogurt pitny i nim wstrząśniesz to po odkręceniu musisz albo wylizać korek albo go wytrzeć chusteczką bo w momencie, gdy przechylisz to zawsze z niego kapnie na ubranie ;D I nikt mi nie powie, że tak nie jest.
1
@LOPEZ16 "w sumie to Pedri jest 3x większym pracusiem niż De Jong"
Szczególnie jak sobie porównamy liczbę odbiorów Pedriego i de Jonga.
7
@Giwera No każdy inny wynik, niż 9pkt to będzie negatywne zaskoczenie.
2
@Rastafarnianin Ogólnie wiem co miałeś na myśli, w sensie, że mają teraz zawodnika, który robi różnicę na tle całego zespołu i potrafi wygrać mecz, ale nigdy się nie dowiedzą co to znaczy mieć w drużynie Messiego bo to zawodnik, który robił różnicę na każdej płaszczyźnie, zarówno w wykończeniu, kreacji jak i stałych fragmentach ;)
1
@Hasszz To teraz sobie wyobraź, że gdzieś żyje sobie jakaś rodzina, która twierdzi, że doświadczyła zjawisk paranormalnych. Nie ma oczywiście na to żadnych dowodów, ale wszyscy wiedzą, że jest taka rodzina, która utrzymuje, iż przeżyła takie właśnie rzeczy. I teraz sobie wyobraź, że jest reżyser, który zainspirował się tymi ludźmi i napisał sobie w filmie, że opiera się na faktycznych wydarzeniach bo posiłkował się historią ludzi, którzy naprawdę w to wierzyli i istnienie takiej rodziny jest faktem. Reasumując "oparte na faktycznych wydarzeniach" nie odnosi się do tego co sie działo w tym domu tylko do faktycznych relacji pewnych ludzi (w sensie twórca filmu sobie tego sam nie wymyślił). Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem.
4
@4drian0 No na FB to siedzi sama intelektualna śmietanka. Ja się tam nawet nie udzielam bo sie boję, że się czymś zarażę.
2
@maroon Trafił mu się sezon konia i to było dla mnie oczywiste.
1
@Sulimo Ten fragment zawsze mnie rozwala we Władku.
W ogóle ścieżka dźwiękowa w tej trylogii to jest top topów.
https://www.facebook.com/reel/1673308400720816?locale=pl_PL
1
@TR3YWAY Najwyżej zakopci pół ulicy bo sosna to dymi srogo ;D
0
@TR3YWAY Może on sie minął z powołaniem i jest mu zdecydowanie bliżej do wybiegów mody, niż do gry w piłkę. Coś czuję, że jego bardzo ciągnie w tym kierunku i to jeden z tych facetów, który lubi przebieranki.