1

@macio_944 Mogę Ci trochę wysłać DPD bo pozazdrościłem @Safrani i narobiłem trochę tego.
https://zapodaj.net/images/bdee2aee35d17.jpg

A jeśli chodzi o kupno to najlepiej sprawdź sobie jakieś lokalne punkty z obiadami domowymi w swoim mieście, często mają ofercie Bigos i na pewno będzie lepszy, niż każdy jeden w słoiku.

2

@gaucho104 @ShawnC Nie, aż tak efektowną, ale dość podobną strzelił piętą po długim słupku Lewandowski przeciwko Real Valladolid.

0

@gaucho104 Bramka Messiego na 1-1 przeciwko Arsenalowi w LM, bramka Messiego z wolnego przeciwko Liverpooowi w LM, Iniesta w ostatniej minucie z Chlesea i Ronaldinho z przewrotki.

2

@esem91 A nie nad Bernabeu? ;D

4

@wojopancer No chyba na to wychodzi. Mam w kuchni osobną szafkę na ten produkt i jest go sporo rodzajów. Staram się trochę z nim bastować, ale ze trzy/cztery razy w tygodniu jest u mnie pasta. Raz Carbonara, raz Aglio e olio, raz Spinachi, raz Penne z kurczakiem w sosie śmietanowym, raz Pad Thai i tak to się kręci.

7

@wojopancer Woda z cytryną i imbirem oraz makaron.

1

@LOPEZ16 Brakuje takich filmów jak "Mów do mnie" czy "Gdzie rodzi się zło". Już mi się osobiście ulewa tymi Naznaczonymi, Anabelle i Obecnością.

1

@LOPEZ16 Ileż można ciągnąć tę serię. Przecież to jest rozciągnięte jak guma od kaleson.

3

@blakkudium Z ogromnym bólem serca patrzy mi się na takie rzeczy.

1

@kubix05 To jeszcze czasy, gdzie szli na jakość, nie na ilość.

0

@reloaded Po jednym odcinku to chyba jeszcze nigdy w życiu nie odpuściłem żadnego serialu. Myślę, że straciłbym w ten sposób wiele fajnych produkcji szczególnie, że skoro serial ma tak wysokie oceny to jednak chciałbym sprawdzić z czego one wynikają. Kończąc na pierwszym w zasadzie nie dajesz mu żadnej szansy.

3

@Gary A dla mnie z kolei najlepszy był w swojej roli nauczyciel ;D Jadnak film ogólnie aktorsko stoi na wysokim poziomie, no i lubię takie lekkie filmy na niedzielne popołudnie ;)

4

@fcbarcafan19 Oglądałem. Bardzo fajny.

5

@Luciano99 Też tak odpowiadam i to absolutnie bez sarkazmu.

2

@MichuZ44 Nie, to nawet nie moje zdjęcie.

6

@clyde Nadal wygląda jak kanapka, który przeleżała w plecaku całe ferie.
https://zapodaj.net/images/5f28b421a03b5.png

2

@RosjaninBut Skończyłem czytać po "Stylistka Onetu..."

1

Komentarz usunięty

0

@Gaucho Obecnie? Tylko kasa. Dzisiaj jak ktoś ma stabilne zasady, moralność i wartości ponad materializm to jest traktowany jako mało przedsiębiorczy dinozaur. Większości nie obchodzi o co o nich pomyślą, czy mają do nich szacunek bo łatwy pieniądz jest zbyt dużą pokusą. Czy dożyjemy czasów, gdy ludzie na wizji będą pili własny mocz upodlając się do granic możliwości? Oczywiście, jestem o tym przekonany.

0

@Faro Nie no, nie uważam, żeby to było złodziejstwo bo zarabiają głównie na reklamach i jeśli ktoś sobie tych reklam nie życzy no to dostaje możliwość, na którą się może zgodzić lub nie musi, chociaż osobiście uważam, że wyłączenie reklam optymalnie powinno być już od tego drugiego pakietu za 39zł.

0

@Faro Nie wiem bo nie subskrybuję tych pakietów.

0

0

25

"Odpowiedział: Ja bardzo dbam o siebie"
Nawet dziadkowi sprzedał dyplomatyczną ściemę xD

8

@Faro Zły trener i zły sztab oraz szyny bo szyny też były złe. Zmienić i zapomnieć.

3

@draxidox To jest właśnie pojęcie ludzi na temat opon zimowych, którzy myślą, że dopiero jak śnieg spadnie na minusie to należy je zmienić podczas, gdy letnie tracą swoje właściwości już przy 5 stopni na plusie.

0

@Fog_W_1899 Bardziej mi się kojarzą z "Sarumanem białym".

1

@Zoker No trzeba to traktować bardziej w kategorii kuponu Lotto ;D Ja tam się lubię pobawić w ten sposób za groszowe taśmy.

2

@Arkon Mam podobne odczucia odnośnie tytułu "To właśnie miłość ". Dla mnie film na raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?