MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MYTO Dobrze, że opanowali głównie duże miasta i w swoim się jeszcze nadal czuję jak w Polsce.
3
@Roobo A reszta pieniędzy na prywatnym koncie zagranicznym.
4
@betonito Potwierdzam, oglądałem ostatnio wszystkie jego bramki w MLS i ani razu nie biegał. Strzelał z miejsca, a pod koniec meczu go wozili na wózku.
1
@arasz1819 Z nałogiem się walczy 24/h, a nie tylko wtedy, gdy wypada. Jeżeli faktycznie jest uzależniony od nikotyny i stara się rzucić palenie to właśnie to powinno budzić zrozumienie, a nie sprzeciw.
7
@Tasde Ta teoria by miała sens, gdyby ten Stifler się nagle nawrócił i faktycznie chciał przestrzegać młodzież przed taką drogą, ale on jest zajebiście dumny z tego co robi, więc jakie przesłanie ma dać tym dzieciom? To tak jakbyś wziął tego ćpuna z Twojego przykładu tyko nie po odwyku, a w ciągu narkotycznym, który mówi, że fajnie sobie od czasu do czasu walnąć kreskę w nos.
10
@arasz1819 Zapomniałeś dopisać, że ĆPA nikotynę w snusach.
21
@lajcior Przeczytaj sobie wcześniej Konia z Valony to obniżysz poziom libido i będziesz przy niej mniej podatny na bodźce.
33
@mmaciass Dofinansowanie z Ministerstwa dla Jasia Kapeli, gala Fame MMA na Stadionie Narodowym. Wszystko rozwija się w prawidłowym kierunku, dobrze robią, niech to się trzyma, pozdrawiam chłopaków z Legnicy.
2
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
6
@ifoa Bieda to pojęcie względne. Dla mnie np. biedni są ludzie, którzy mają ogromne majątki i żadnego prawdziwego człowieka wokół siebie albo miliarderzy, którzy się budzą na łożu śmierci, że przez całe życie skupiali się na złych priorytetach. Życie w systemie narzuca ludziom takie kapitalistyczne przekonanie, że słowo "bogactwo" oznacza wyłącznie stan majątku nie uwzględniając w tym innych wartości.
2
@kubix05 Ja robię od razu jedno i drugie jak przychodzę do pracy. Najpierw spijam kawę, w tym czasie herbatka trochę przestygnie.
1
@shinthps Zgadza się, dlatego najlepiej obstawiać zdarzenia łączone np. (Mbappe strzeli, w meczu będzie więcej, niż 3 bramki i rożne 7,5+). Wtedy masz ładny kurs na jednym spotkaniu, ale jakiej taktyki by nie obrać to nie istnieje tu coś takiego jak "pewniaczek". Każdy mecz, bez wyjątku, może wyrzucić kupon do śmieci. Czerwona kartka w 5 minucie i z zakładanej dominacji robi się wyrównany mecz.
1
@mrboom Chodzi też o to, żeby osiągnąć wysoki kurs przy jak najmniejszej ilości spotkań, więc jeżeli już stawiać typy (wygrana lub remis) to w meczach, gdzie kurs pozostaje na poziomie 1.80, a nie 1.10.
2
@mordini123 Miałem przyjemność ograć tę perełkę na premierę.
1
@Safrani Ja raz na jakiś czas się zabawię. Wolę to, niż Lotto ;)
@shinthps Można, ale w meczach typu Polska - Hiszpania, tylko wtedy kurs bezproduktywny ;D Z drugiej strony nawet jak ktoś obstawił wczoraj na Portugalię 2X to i tak w plecy.
12
Pierwsza zasada bukmacherska. Nigdy nie obstawiaj - Napoli, Portugalii i Lecha Poznań.
9
@lajcior Wow! Bro, co za freaky pomysł, można poszponcić, ale to musi być lowkey. 67!
Mam nadzieję, że nadążam za trendami
https://zapodaj.net/images/f117a6a8e4747.png
0
@Tasde Jak już słusznie zauważyłeś Messi to nie ibra i nikła szansa na to że wykręci taki czy inny krzywy numer. Zresztą to nie będzie jego pierwszy pomnik. Ma już jeden w Buenos Aires , podobnie jak Maradona. Dodatkowo Leo ma figurę z wosku w Barcelonie, a Diego drugi pomnik w Neapolu.
7
@Tasde No nie, ta historia tłumaczy jedynie to, że ten pomnik w Malmo był kontrowersyjny ze względu na to, że Ibra został współwłaścicielem konkurencyjnego klubu, głównego rywala o krajowe Puchary. Nic dziwnego, że go dewastowali :D Z tego co mi wiadomo to Messi nie posiada udziałów w klubie z Madrytu ;)
3
@Bilon87 Dzisiaj dwie osoby już o tym pisały, więc to jakiś problem ze stroną chyba.
1
@JimMorrisonFCB No, duża odległość, ale jak się pięknie złożył ciałem do tej piłki. Bramkarzowi się nawet nie śniło, że coś takiego się tu odwali.
3
@JimMorrisonFCB Dla mnie ta bramka Montiela kosmos.
2
@JimMorrisonFCB Jeżeli kogoś ogranicza intelekt to pewnych rzeczy nie wytłumaczysz. Dlatego w ogóle nie wchodzę w żadne dyskusje z takimi ludźmi bo to oznacza brak szacunku dla własnego czasu.
2
@Barcafan2020 Teraz go trenuje łysy Mascherano, a w kadrze go trenował łysy Sampaoli.
1
@misterio Nie prowadzę własnej działalności, nie mam żony, ani dzieci, nie mam nawet psa, więc mam bardzo dużo czasu na różnego rodzaju aktywności. Seriale to raczej zimowymi wieczorami i to jeszcze w tygodniu bo w weekend mi jest szkoda siedzieć w domu.
0
@kanver_ Zawsze się zastanawiam nad tym jak można czytać tylko pierwsze zdanie lub połowę postu i nie dojechać do końca mimo, że to zaledwie 4 linijki.
2
@RanDiFCB Każde pokolenie ma swój slang. Tak było, jest i będzie. Jak w 2005 roku mówiłem babci, że idę na melanż lub na bibę to też mnie pytała w jakim języku mówię.
0
@Tridente2015 No, ale ja patrzę na całokształt jego pobytu, a nie na 3 miesiące nowego sezonu bo to się różnie układa. Raz zawodnik opuści 15 pierwszych spotkań, a następnie do końca sezonu pozostaje zdrowy, a innym razem 3/4 sezonu jest zdrowy, a pod koniec łapie kontuzje do końca sezonu, więc trzeba to zdrowie rozliczać na podstawie pełnego sezonu.
2
@Safrani Wiemy co dobre, zarówno w kuchni jak i na platformach filmowych ;)