MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tridente2015 Na tle takich piłkarzy jak Olmo, Pedri, de Jong, Araujo, Christensen, Gavi czy Balde to Fermin wypada dobrze w tym aspekcie. Każdy z wymienionych wyżej zawodników ma dłuższą lub częstszą historię kontuzji.
3
@gaucho104 Fermin ma dobre zdrowie, ciąg na bramkę, dobrze ułożone do strzału dwie nogi i nie marudzi o rolę rotacyjną. Do tego 5 lat młodszy. Dla mnie wybór oczywisty.
0
@D10SLEO Przerost formy nad treścią. Ani to efektowne, ani efektywne.
2
@Azazel_Pazuzu W Izrealu jest siedziba amerykańskiej spółki Pepsi-Co, która przejęła Soda Stream w 2018 roku. Należą do niej również Pepsi, 7up, Mountain Dew, Mirinda, Lipton Ice Tea oraz chipsy Lay's oraz Chestos, więc tego też nie kupujcie.
0
@Murazor To też prawda, kiedyś gry nie prowadziły za rączkę i trzeba było samemu pomyśleć.
0
@4drian0 Nie grałem w Elder Scrolls, a Fallout tylko 4. Natomiast moją ulubioną serią od nich jest Wolfenstein. Grając w RPG typu Dishonored czy Deathpool zauważyłem, że jest to dokładnie ten sam styl produkcji co np. Prey od Arkane Studios, a mianowicie świetny, intuicyjny, uproszczony gameplay z lekko kwadratową grafiką.
Edit. A, no to by się zgadzało. Już wiem skąd ta zbieżność.
0
@4drian0 No właśnie RPG w stylu Dishonored czy Deathloop ze swoją specyfiką wizualną i rozwojem postaci zupełnie mi nie siada w takim Universum jak LOTR. To nie ten rodzaj gry.
0
@4drian0 No jednak From Software już by wiedziało co z tym zrobić. Ewentualnie trochę inny koncept od Naughty Dog.
3
@FcPortoFan1999 Ma, bo wtedy Raków będzie miał innego trenera, a zdecydowanie potrzebuje świeżości.
1
@clyde Ja osobiście wątpię, żeby DS II zostało grą roku bo to nadal tytuł, który trafił do określonej grupy ludzi. Tutaj Expedition 33 i Henryczek ma zdecydowaną przewagę pod tym względem. Osobiście uważam, że Ekspedycja była tak pozytywnym zaskoczeniem (również wycena tej gry), że ten entuzjazm weźmie górę.
24
@Bolton Jeśli chodzi o dopaminę to tylko i wyłącznie lektura Francesco Da Grasso
"Koń z Valony'.
0
@thorin Tak i to całkiem sporo.
"Na Zachodzie bez zmian", "Dunkierka", "Snajper", "Furia", "1917", "Midway", "Dwunasty człowiek".
0
@Rifek Mamy wiele podobieństw wynikających z bliskości geograficznej oraz historii.
1
@Leooo Tacy ludzie są według mnie kwintesencją i sensem życia, ale to ginący gatunek w świecie skrajnego kapitalizmu.
1
@MYTO Firma importowo-eksportowa. Sprowadzamy skóry naturalne z garbarni we Włoszech oraz Pakistanie, a następnie sprzedajemy z marżą polskim producentom obuwia, odzieży i galanterii skórzanej, więc jak chcesz sobie obszyć kierownicę w aucie albo obić pufę w stołowym to pisz ;D
2
@Kgorecki2500 Mamed Khalidov nie zapłacił za żarcie?
6
@misterio Przypomina mi na tym zdjęciu Tonego Montanę ;)
https://zapodaj.net/images/cfa59fd15c1fa.png
4
@NeroTFP1 Ja na szczęście nadal nie wiem. Jedynie tę Schraiber, Snajder czy jak jej tam.
5
@MYTO Wiesz, najgorsze jest, gdy trafisz na człowieka, który Cię traktuje wyłącznie jak cytrynę, którą trzeba wycisnąć do ostatniej kropli. "Łon założył przedsiębiorstwo, a ty jesteś jego niewolnikiem". Dla mnie to jest umowa obustronna i nikt tutaj nie jest gorszy czy lepszy. Pracodawca wynajmuje mój czas i nie robi mi większej łaski, niż ja jemu. Nigdy nie dawałem sobą pomiatać, nawet jak byłem dużo młodszy i na brak szacunku reagowałem brakiem szacunku, a że mam przepracowane już ok. 20 lat to trafiłem kilka razy na bossów, których trzeba było trochę ostudzić kubłem zimnej wody. Zawsze kończyło się na porozumieniu stron. Teraz jestem w jednej firmie 7 rok i współpraca układa się wzorowo, ale prezesem jest Włoch, który nie jest przesiąknięty tą cebulową mentalnością, więc podejrzewam, że to kluczowy czynnik.
7
@MYTO Dwie, z czego jedna na ostrym wk#, gdzie przekazałem Januszowi biznesu, że jak mnie nie puści bez okresu wypowiedzenia to idę na L4. Grał ze mną nieczysto, więc zagrałem w jego grę.
1
@thorin To pewnie jeszcze wiele świetnych filmów masz do nadrobienia ^^
2
@Huck Abstrahując już całkowicie od tego wątku to niesamowitym zjawiskiem jest dla mnie to, że zebrała się tutaj grupa obywateli, która Cię ukrzyżowała i wsadziła do więzienia na podstawie słów ;D
0
@pienaar Jak 7 akcji i 7 goli? W pierwszym meczu mieli 9 celnych strzałów na bramkę, a w drugim 7. Poza tym padały tam również bramki, przy których nawet Buffon by nic nie zrobił, więc nie ma tego co tak liczyć. Warto też wspomnieć, że gdyby nie obronił akcji w końcówce spotkania z Benficą to w ogóle byśmy nie grali z Interem. Miał swoje dobre spotkania w tamtym sezonie.
1
Również go nie winię, ale również uważam, że było sporo sytuacji, w których bramkarz mógł zachować się lepiej. Niestety w tym sezonie nie widzę u niego tego instynktu goalkipera w sytuacjach sam na sam, gdzie można zrobić coś extra, coś ponad stan bo tu ewidentnie wpada wszystko co ma wpaść i to, że wyczuł karnego Mbappe nie zmienia wyniku ogólnego rozrachunku.
2
@MysticCat Ale ja wiem po co są myśliwi, więc po co mi to właściwie tłumaczysz? Stwierdzam tylko, że piją alkohol na polowaniach i nie pisz proszę, że to zjawisko, które się nie zdarza.
0
@clyde Trzeźwy czy pod wpływem? Bo przecież oni na te polowania to jeżdżą jak na ryby. W bagażniku wóda, przebitka i zagrycha.
4
@MYTO Idealnie. Podpatrzył u Ziobry. Tak samo się składało gangsterom w latach 90, którzy tuż przed wyrokiem doznawali nagłych wypadków, amnezji czy innych schorzeń, które uniemożliwiały im stawienie się w miejscu wezwania. Biurka uginały się od lewych kwitów lekarskich. Jedyne co ich różni od dzisiejszych polityków to to, że ci drudzy noszą garnitury i koszule z białym kołnierzykiem tak by można było sprawiać wrażenie porządnego i uczciwego człowieka. A najlepsze, że taki tani chwyt działa na ogromną cześć społeczeństwa, która nie ma pojęcia to co to jest defraudacja, zaniżanie wartości mienia czy manipulacja VAT-em, ale w ustroju kapitalistycznym jelenie są właśnie od tego by ich dymać i na ich małych główkach budować prywatne konta za granicą.
3
@MYTO Dobrze, Pan Obajtek potrzebuje teraz wsparcia, szczególnie, że ma nagły zwrot choroby Touretta, który uniemożliwił mu stawianie się w prokuraturze.
6
@prokofiew Oczywiście, że tak. Po pierwsze nadal pokazuje swój geniusz i jestem pewien, że byłby jednym z lepszych jak nie najlepszy w całej drużynie, a dodatkowo należy mu się to by godnie zakończyć historię z klubem swojego życia, bo nie było mu dane.
10
@pride1899 Pytanie powinno brzmieć "Co sądzicie o wysyłaniu pojedynczego zaproszenia osobie, która jest singlem" bo równie dobrze można to zinterpretować tak czy w ogóle zapraszać osoby bez pary. Ja np. w pierwszym komentarzu odniosłem się zupełnie do czegoś innego.
Znając już odpowiedni kontekst mogę napisać, że osoba, która jest singlem też może mieć ochotę zaprosić sobie koleżankę/kolegę by miał z kim potańczyć czy nawet porozmawiać, gdy wszyscy się porozchodzą po sali w swoją stronę. Trzeba dac zaproszenia dla dwóch osób, a jak ktoś chce zaoszczędzić na talerzyku to niech da termin, w którym osoba zaproszona ma się określić czy przyjdzie sama czy z kimś.