MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pt9 Ja widocznie mam coś w sobie jeszcze z dziecka bo mi się podobają takie filmy. Są na swój spósób magiczne bo zabierają nas do bardzo ciekawego świata.
3
@Antimadridista_WR Jeżeli to jest skrót od Gran Derbi to nie mam pytań. Jak można po tylu latach nadal to mylić z El Clasico.
0
@buglikos Ibrahimović też wyglądał na drewniaka, a co robił w polu karnym to chyba każdy wie. Wielki drągal nie zawsze = pinokio.
1
@AmigoBlancos Ciesz się, że nie postawiłeś tych 500zł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@bartekvisca 7 odsłony to już na bank nie dożyję.
3
@Luciano99 Brakuje klapek Kubota
13
Nie wiem jak on z takim ciałem zrobił karierę, która go doprowadziła do takiego klubu jak Barcelona. Fenomen.
2
@AmigoBlancos Wolę takie coś
https://zapodaj.net/images/5b6d580605602.png
0
@ali3gator Teraz też nie jest lepszy. Chyba nie śledzisz tego co Argentyńczyk wyprawia w tej lidze MLS.
4
@AmigoBlancos Warto, szczególnie, że w ostatnim czasie Real gniótł same potężne tuzy łącznie z naszą Barcą w szczycie formy i teraz jedzie grać na Anfield.
0
W komentarzach jak zwykle dno, metr mułu i wodorosty.
4
@ZuczekFCB1899 Black Flag
16
56 lat obchodzi dzisiaj Matthew McConaughey. 18 nagród w tym Oscar i 31 nominacji.
https://zapodaj.net/images/600a675242466.png
Znany z takich produkcji jak:
"Interstellar", "Witaj w klubie", "Detektyw", "Gold", "Czas zabijania", "Wilk z Wall Street", "Prawnik z Lincolna", "Dżentelmeni", "Uciekinier", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Magic Mike', "Władcy ognia", "Duchy moich byłych", "Nie wszystko złoto, co się świeci", "Kontakt", "Mroczna wieża", "Miłość na zamówienie", "Powiedz tak", "Jaja w tropikach", "Sahara" i inne....
Oczywiście jest tu wiele filmów, w których zagrał wybitnie, ale największe wrażenie na mnie zrobił w filmie "Witaj w klubie".
https://zapodaj.net/images/fcca5921c83e9.png
0
@mr Barca Babcia zawsze mówiła, że głód to najlepszy kucharz i podejrzewam, że najbardziej to pomogło :D
2
@LeszekFCB Flaki akurat polubiłem jak kiedyś w zimowy wieczór wjechaliśmy do takiej gospody (co często stoją przy trasach z drewnianych bali) i podali gorące, pikantne flaczki z kajzerką i kieliszkiem wódki, a z podrobów to ewentualnie wątróbkę, ale musi być z cebulką, a tak to żadnych serc, płuc, nerek czy innych organów.
5
@kubix05 Mało jest takich potraw, których nie lubię, ale salceson się do nich zalicza. Do tego dorzuciłbym jeszcze Anchois, Kapary, Kawior, Czerninę, Kurze łapki, Zupę mleczną.
5
@tomek8756 https://zapodaj.net/images/d590c8f6b7aa6.png
5
@Bolton A mało to było przypadków? Koncerny farmaceutyczne fundowały luksusy lekarzom za wciskanie nieprzebadanych leków pacjentom (miliardowe kary grzywny), znany koncern tytoniowy chciał uciszyć jednego ze swoich pracowników, który miał przekazać publicznie co zawierają w składzie papierosy (wtedy jeszcze nie było to tak pięknie opisane). Nawet dobry film o tym powstał "Informator" z Al Pacino i Rusellem Crowem. Przykładów, które są już jawne jest więcej, a tych, które jeszcze nie wyszły na światło dzienne jeszcze więcej.
12
@Messibestplayerintheworld Każda osobowość narcystyczna tak ma. On jest dla siebie najpiękniejszy i najlepszy w piłkę i gdyby tylko pomyślał inaczej to jego mózg by doznał zwarcia.
0
@shinthps No tak, tylko, że z Twojego opisu wynika, iż stworzyłeś sobie własną wizję tego jak powinna wyglądać taka gra i nie wpisała się ona po prostu w Twoją definicję gry przygodowej. To jest czysto subiektywne (bo nie istnieje jakiś odgórnie narzucony szablon w sztywnych ramach, który definiuje jedyną prawidłową słuszność gatunku) i raczej niewiele ma wspólnego z imersją większości osób, która pozytywnie ocenia ten tytuł, więc automatycznie Twoja recenzja i wnioski są argumentem własnej perspektywy. Też nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale mam wrażenie, że odczucia, którymi podpierasz przereklamowanie tej gry z góry uznajesz za jakieś ogólnie uznane fakty przez środowisko. W sensie, że ludzie znają bolączki gry, o których wspominasz, ale cieszą się grając w nią tylko dlatego, że jest dynamiczna i ma sporo elementów strzelania. Oczywiście nie twierdzę, że ta gra jest idealna, ale czytając dogłębne recenzje ludzi, którzy zajmują się profesjonalnie testowaniem gier mogę stwierdzić, że nie co spłyciłeś tę produkcję, ale szanuję opinię.
1
@Szklaner Ale wiesz, że takie grzyby, które przejmują kontrolę nad żywicielem to nie jest coś co zostało wymyślone na potrzeby gry, a faktycznie istnieją naprawdę i zamiast spekulować można sobie po prostu wpisać w internet ile zajmuje ich rozwój? Wpisz sobie "grzyb zombie - (Ophiocordyceps)."
No nie, jest to coś zupełnie normalnego, że ludzie korzystają z tego co ocalało. W filmie "Jestem legendą" Will Smith słuchał sobie przy śniadanku Boba Marleya i nie ma w tym nic dziwnego. W Mad Max budowali pojazdy z resztek części, no a idąc Twoim tokiem myślenia powinni sie odpychać nogami jak Fred Flinstone.
"A ludzkość powinna zareagować" - chyba nie zgłębiłeś zbyt dużo produkcji w tej tematyce :D
1
@Szklaner Przecież w tym post-apokaliptycznym świecie wiele rzeczy ocalało. Nie uderzyła kometa paląc wszystko tylko zostały porzucone różnego rodzaju agregaty prądotwórcze, paliwo, kasety, gramofony, książki czy broń palna.
Możesz rozwinąć szerzej, o co Ci chodzi z tym, że "grzybki wolno rosną"? :D Grzyby ogólnie rosną szybko, zarówno te w lesie do jedzenia jak i te drapieżne z gatunku (Ophiocordyceps), które przejmują kontrolę nad żywicielem.
1
@lajcior
Sandacz
Tuńczyk
Łosoś
ale wędzony Węgorz też u mnie wysoko.
2
@shinthps Każdy patrzy ze swojej perspektywy. Są ludzie, którym nie smakuje Pizza mimo, że jest to jedno z najpopularniejszych dań na świecie. Są ludzie, którzy napiszą, że RDR II jest przereklamowane bo nudzi ich jazda na koniu czy klimat westernu i żadna szczegółowość świata, oprawa graficzna czy fabuła gry nie zmieni ich opinii. Dla mnie Uncharted to znakomita seria, podobnie jak Tomb Raider i nigdy grając w tę pozycję nie miałem takich rozkmin, no ale mam świadomość, że nie każdy podziela moją percepcję i tak naprawdę nawet jak ktoś napisze, że Wiedźmin 3 czy The Last of Us to nie będzie to dla mnie szok.
3
@FcPortoFan1999 Według mnie to gra dla dzieci. Nie wiem co w tym widzą czy też widzieli ludzie w wieku Griezmanna czy Dembele.
3
@FcPortoFan1999 Oj tak, zdecydowanie numer 1.
11
@Fabik87 Albo nie więcej, niż 5 osób na Wigilii.
@marcin62 Ale co się nachapały Szumowskie, Morawieckie, Sasiny, Obajtki na maseczkach, respiratorach, kopertach, paliwie to już im nikt nie zabierze.
0
@Trojanek23 Nikt nie powiedział, że psy posiadają same mądre osoby. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że większość ma nikłą świadomość odnośnie tego jak pies postrzega świat, dźwięki, obrazy i ludzkie zachowania. Sam zresztą takie miałem dopóki nie zacząłem się interesować pracą behawiorystów.
1
@daniel32778 Jak są ustawione limity to i tak nie porządzisz taką kartą nawet znając PIN.