MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Taki Trzaskowski, tylko nie w polityce, a w sporcie.
2
@GeneralXavi Ze skrajności w skrajność bo teraz Ty przesadzasz z tym, że nie istnieliśmy. Tak jakbyśmy sobie w ogóle nie tworzyli żadnych okazji. Zmarnowany strzał Ferrana i Fermina bierzesz też pod uwagę?
2
@Katalonik97 Nigdy go nie brałem na poważnie w tym zawodzie. Gość mi pasuje do roli eksperta jak garbaty do ściany.
0
@Borneo Ty się nadajesz.
2
@norbi77 Dodałbym jeszcze, że ich gra wyglądała "schludniej" i w obronie wyglądali o wiele lepiej bo momentami był u nas cyrk.
1
@sokot Ja znałem jej wypowiedzi, wiedzę i światopogląd okraszony bzdurnymi teoriami rozrodczymi jeszcze zanim doszli do władzy. Lewica w takiej formie jaką mamy teraz to karykatura polityczna bo są skrajni do bólu, podobnie zresztą jak prawica. Dlatego nie mam w tym kraju na kogo głosować bo tu nie ma żadnej wypośrodkowanej opcji.
1
@analitykTaktyki Mamy tutaj podział na dwa obozy. Jedni uważają, że wszystko co robi jest normalne, a drudzy, że mu się odkleja. Ja jestem w tym drugim obozie.
1
@Pawlak1992 Żukowska to jest hit hitów i zjawisko paranormalne. Zagubiona córka Kazimiery Szczuki.
0
@Kgorecki2500 Bo był najbardziej narażony na błysk fleszy. Ofensywni gracze najbardziej czarują widzów, dziennikarzy i to o nich się najwięcej mówi. Wszystko przyszło do niego za szybko, zbyt gwałtowanie i się zachłysnął tą chochlą. Starzy z biedy się przenieśli do willi i na salony i teraz cała rodzina się bawi życiem, a Yamal jest tym złotym jajkiem, który generuje te luksusy.
13
@Pedri16Future On to ma dopiero bałagan na strychu. Idealnie tam pasuje z tym swoim EGO.
7
Nie pierwszy i nie ostatni przegrany klasyk. Wygrali zasłużenie i tyle, można się rozejść. Mbappe jest zawodnikiem, który ma formę i to widać, natomiast nasze największe gwiazdy w tym meczu świeciły jak wypalająca się dioda LED. Zarówno Yamal jak i Pedri zdecydowanie poniżej swojego poziomu. Ferran w ogóle nie przyjechał na mecz, a za to ciągłe machanie łapami do sędziego to de Jong powinien dostać taką drewnianą linijką jak były dawniej w szkołach. Trzeba czekać na powrót Rafy, Lewego i szukać formy bo ewidentnie wygasło w piecu.
0
@draxidox Dla mnie to jest fenomen, że nikt tego nie kontroluje i sobie stają, gdzie chcą. Rozumiem, że Straż Wiejska została przekierowana do wystawiania mandatów emerytom, którzy dorabiają sprzedając szczypiorek.
27
Z całą tą rodzinką to tu jeszcze będzie ciekawe Show w przyszłości ;D Dopiero się rozkręcają w świecie fleszy ;)
7
@BorzyKrzys Mam wrażenie, że niektórzy po prostu nie chcą pewnych rzeczy widzieć i wypierają to ze świadomości tylko dlatego, że chłopak jest najlepiej rokującym piłkarzem młodego pokolenia i gra w naszym klubie. Ze wszystkiego go będą tłumaczyć do upadłego. Jestem mocno przekonany, że wielu z tych obrońców gardziło Ronaldo za podobną arogancję i pychę. I tu dochodzimy do sedna mitycznego obiektywizmu. Pau jest w tym samym wieku, a można by pomyśleć, że jest od Yamala 10 lat starszy pod względem dojrzałości. Opcje są dwie, albo się chwilowo zachłysnął i z czasem zacznie się to w nim wygaszać albo po prostu ma taki charakter i tak mu już zostanie. A tak trochę z innej beczki to uważam, że jeśli nie spadnie z rowerka i będzie się rozwijał piłkarsko to długo u nas nie pogra pogra bo tam wkrótce się pojawią takie wymagania finansowe, że klub nie sprosta.
0
@tomek8756 Nie lubię, ani na trzeźwo, ani po używkach.
2
@Sysia11 Fajnie, że go chcesz trochę obronić piersią jak wilczyca swoje młode, ale spójrz jak się zachowuje Cubarsi. Jest w tym samym wieku, a wydaje się być dojrzalszy o co najmniej 5 lat.
0
@EvenepoelRemco00 Gdyby moja babcia miała koła to by była rowerem.
0
Dobra, niech już zejdą na tę przerwę bo zbroja obsrana.
0
Kto krył tych w środku? NIKT
1
Ferminator, no bo kto...
0
@bart_azz Jak on ma jeszcze siano w głowie. Na poziomie dojrzałości Pedriego to będzie może za 5 lat.
0
Polecam popatrzęć na Balde podczas tej powtórki. Gość sobie truchtał łamiąc perfidnie linię. Co za łeb
0
Oj ciężko się to ogląda. Nic tutaj nie działa.
18
@Piecu11 Ja pokładam nadzieję w całej drużynie, a nie w dwóch piłkarzach. Nie wiem jak Wy.
1
@Antimadridista~ A gwizdy z trybun będą takie, że nie wiem czy komentatorzy się przebiją.
3
@Popitek12 Co z tego jak wyszedł na idiotę.
0
@4drian0 Zobaczymy jak mu się będzie grało przy gwizdach. Bo każdy kontakt z piłką to będzie młyn.
2
@gumaz Będzie dzisiaj Carbonara z Guanciale i Pecorino Romano!
11
@kuz No Raphinha po swoim podgrzewaniu schodził tak
https://zapodaj.net/images/906183666f2b7.png
0
@draxidox Może miał nad łóżkiem plakat Ryszarda Kalisza i próbuje doścignąć wzór.