3

@Popitek12 Co z tego jak wyszedł na idiotę.

0

@4drian0 Zobaczymy jak mu się będzie grało przy gwizdach. Bo każdy kontakt z piłką to będzie młyn.

2

@gumaz Będzie dzisiaj Carbonara z Guanciale i Pecorino Romano!

11

@kuz No Raphinha po swoim podgrzewaniu schodził tak
https://zapodaj.net/images/906183666f2b7.png

0

@draxidox Może miał nad łóżkiem plakat Ryszarda Kalisza i próbuje doścignąć wzór.

5

No to zobaczymy jak dzisiaj przemówi na boisku nasza najjaśniejsza gwiazda.

1

@barcanawieki Napisałeś to tak jakby tylko w szkole można się było uczyć :D

0

@AssisMoreira "Podajcie mi jeden Turecki przepis czegokolwiek z kapustą:D"

Sarma, Tursu, Kapuska - to tak na szybko

3

@AssisMoreira Nie, to nie jest prawda. Pizza nie była, nie jest i nie będzie tylko Neapolitańska. Jest owszem najbardziej popularna we Włoszech i z tego co kojarzę to chroniona znakiem STG, ale prawdziwi Włosi żyjący na Sycylii od pokoleń wypiekają swoją własną wersję sycylijską, w innym regionie pieką rzymską, a np. w Genui wersję Focaccia i każda z tych pizz jest uważana za tradycjonalną w danym regionie. Tak samo w Polsce są dania, które przygotowuje się na różne sposoby w zależności od regionu.

4

@Kgorecki2500 Lubię każdą wersję, zarówno te minimalistyczne na cienkim z samą oliwą jak i te typowe chamówy na grubym z dużą ilością dodatków i sosem. Mam to szczęście, że akurat u mnie na osiedlu znajdują się dwie znakomite pizzerie. Jedna specjalizuje się właśnie w neapolitańskiej, a druga amerykańskiej.

0

@marcin62 Obstawiam, że C, albo i lepiej.

3

@clyde Niebieskie, ale mam koleżankę w pracy, która ma jedno oko niebieskie, a drugie zielone. Rzadkie zjawisko.

1

@spiderman1899 Osoby z zespołem Downa mają jeden chromosom więcej, a on mi na takiego wygląda.

0

@July_6_BcN Starość to wyłącznie stan umysłu. Jedni są starzy w wieku 25, a drudzy nadal są młodzieżą w wieku 40 ;)

1

@PatrychoO Bardzo nie ładnie. Powiem Ci, że ja to mam wodę w domu i można się normalnie umyć, a jak tam u Ciebie?

0

@Czajka90 Po pandemii to podejrzewam, że 70% i jeszcze nie 1Kg, a 900g.

0

@Zelazny_Mike Elegancko. Trzeba mieć wprawę bo rosną praktycznie pod ziemią. Usypane są tylko charakterystyczne górki, które trzeba rozkopać.

1

@GeneralXavi Internet ma dwie twarze. Ta lepsza to łatwość opłacania rachunków czy zakupów, szybki dostęp do informacji czy komunikacja na odległość, a ta ciemna strona, że kiedyś patologia była zamkniętym kręgiem (w sensie byli ludzie, którzy mieli to w domach albo musiałeś się obracać w takich bramowych towarzystwach) teraz dzieci zachwycają się tym pijąc herbatę (sorry energetyka) w domu bo ktoś wrzuca do sieci i ma to globalny zasięg. Poza tym to wykorzystywanie wizerunku przez kreatywnych zwolenników AI, którzy bawią się podkładając kogoś twarz pod dziwne sytuacje, na które nikt nie wyraził zgody. Dla mnie to są osobiście wady internetu, ale może wyciągam jakieś ograniczone wnioski albo mam boomerskie spojrzenie na pewne rzeczy.

1

@Eklerek A ja z kolei K-Pax mogę cały opowiedzieć ;D

6

Patrzę, na niektóre filmy, które mam wysoko ocenione i łapię się na tym, że pamiętam jakiś ogólny zarys, pojedyncze sceny, ale nie kojarzę zupełnie jak dany film był poprowadzony. Większość fabuły jak przez mgłę. Macie takie produkcje?

U mnie na pewno "Upadek" z Douglasem, "Za wszelką cenę" Clinta, "Uśpieni", Ostatni Mohikanin", "Pluton", "Obłęd', "Memento", "Requiem dla snu", "Aż poleje się krew" i jeszcze sporo takich by się znalazło. Mógłbym je dzisiaj spokojnie oglądać jeszcze raz.

@Gary @Safrani @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @arsenallondyn0 i inni..........

0

@4drian0 Ciekawe jaki kurs na "dwie drużyny strzelą". Jakieś 1.10 :D

0

@krefi10 Bo Flick wierzy w swoich kluczowych graczy i nie będzie ich eliminował z pierwszej drużyny za 2 -3 słabsze mecze. W którymś spotkaniu Francuz odzyska w końcu formę i skąd pewność, że akurat nie w tym?

24

No cóż, chyba nienawiść do Gaviego wkrótce zejdzie na drugi plan.

1

@Dankho94isback No mi bardziej imponuje charakter i osobowość, niż kaloryfer na brzuchu ;)

2

@KamQiX Szeryfy tak mają. To takie bezsłowne "no!... no!... wypier# do tyłu!". Ale ogólnie ten co pod prąd wjechał to nie mandat, a "kolegium" powinien dostać kilka tysięcy złotych na klatę.

1

@Giwera Najgorsze, że zaraz się zaczną wszędzie te piosenki "Last Christmas" itp ;P Każdy rok jak dzień świstaka :D

0

13

@Rastafarnianin I to jest sztuka! A nie banan przyklejony do ściany
https://zapodaj.net/images/39b0a83077602.png

4

@spiderman1899 Wśród hazardzistów znana również jako "jednoręki bandyta".

7

@Luciano99 Klasa Panie Lucyferze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?