MesQueUnClub_87
Dołączył/a: luty 2016
Małopolska
50 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Pawlak1992 No, a dla mnie np. komentator sportowy to nie jest coś oczywistego w kontekście byłych piłkarzy. Raz, że wiedza nie ogranicza się tylko do samego kopania piłki, a dwa że trzeba jeszcze posiadać inne predyspozycje (budowanie emocji, dykcja i komentowanie z sensem). Dla mnie np. taki Żewłakow czy Hajto to jest katorga dla uszu.
4
@Jakchcesz Oczywiście, przecież w ich kraju jest wojna i powinniśmy po prostu oddać im swój.
1
@July_6_BcN No nie wiem, robimy to? To zaczynam. Papież wiedział o PDF, a Messi doił klub.
1
@Tasde Zależy jaki masz spadek.
1
Słabe dzisiaj to Top3 gorących. Lichutko.
3
@norbi77 Ja odkąd pamiętam zawsze mogłem mieszać różne skrajne rzeczy ze sobą i nie wiązało się to z biegunką ;D Nie raz wjeżdżał kefir do obiadu, gdzie jeszcze był ogór kiszony i git. Potem popiłem mineralną.
2
@Sulimo Moja może nie ulubiona (bo Top1 Żurek), ale bardzo lubię pikantne flaczki w zimowe wieczory, a do tego jeszcze 100ml zmrożonej substancji.
1
@reloaded Tu masz
4
@turhiay Deco był scoutem, który chciał mieć większy wpływ na klubowe transfery i postawił Laporcie ultimatum, a ten wybrał kolegę i odpalił Dyrektora Sportowego, który przeprowadził w klubie 82 operacje w tym Kounde, Raphinhe czy Lewego. Pierwszym transferem Deco był Rogue, potem Olmo. MOŻE chociaż Garcia okaże się czyms pozytywnym.
5
@gumaz Jestem w stanie postawić pieniądze na to, że ona tak wygląda rano od razu po przebudzeniu i przed mejkapem.
19
I nie chodziło wyłącznie o to odpalenie z klubu w ostatniej chwili, a również o to jak populista sobie wycierał twarz i się wybielał kosztem Messiego już po wszystkim na konferencji mówiąc teksty typu "miałem nadzieję, że Leo powie, iż może grać za darmo". Od razu pojawiły się wtedy głosy, że środowisko Messiego bardzo kiepsko to odebrało. Dlatego też Joan został olany na Gali ZP, dlatego też Messi nie wziął udziału w obchodach klubu i dlatego te relacje nigdy nie uległy poprawie. Zresztą jestem przekonany o tym, że wielki honor Laporty nie pozwolił mu nawet na wykonanie telefonu mimo, że coś tam brzdąkał o tym. Dla mnie ten gość jest fałszywy i konfliktowy. Skłócił się ze wszystkimi w tym klubie zaczynając od Koemana, aż przez Messiego, Alemanego, a na Xavim kończąc.
1
@Zoker Nie wiem w jakie tytuły już grałeś, ale produkcje jak The Last of Us 1 i 2, God of War 4 + Ragnarok, seria Uncharted, Ghost of Tsushima i Yotei to według mnie obowiązkowe pozycje.
11
@spiderman1899 Te z Knorr o smaku słony karmel najepsze.
2
@Jakchcesz Ja czekam, aż ją sobie dobrze zapomnę i zrobię drugie podejście w Remaster.
5
@Zoker Wszystkie z tych tytułów są świetne, a która najlepsza to zawsze odczucia subiektywne. Dla mnie RDR II, Days Gone, Gta V i na końcu Hogwart. Tak bym to sobie ułożył.
4
@Jakchcesz Ja nie miałem cukierków, więc dałem po prostu 0,7 Absoluta.
1
@Safrani Pamiętam, że za dzieciaka wypożyczyłem sobie z koleżanką z klasy VHS, kupiliśmy pudełko lodów i mieliśmy delikatną bekę z tej produkcji ;D Momentami był całkiem zabawny.
4
64 lata obchodzi dzisiaj Peter Jackson. 44 nagrody w tym 3 Oscar i 55 nominacji.
https://zapodaj.net/images/b2cf8f58c243b.png
Znany z takich produkcji jak:
"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", "Władca Pierścieni: Powrót Króla", "Hobbit: Niezwykła Podróż", "Hobbit: Pustkowie Smauga", "Hobbit: Bitwa pięciu armii", "I młodzi pozostaną", "Martwica mózgu", "Przestawiamy Feeblesów", "Niebiańskie istoty", "King Kong", "Nostalgia Anioła", "Przerażacze", "Zły smak", "Zapomniane srebro", "Zasadzka pająka", "The Beatles: Get back" i inne...
4
@clyde A wyobrażasz sobie, że ludzie się tak poruszali przed utworzeniem tych ścieżek i nadal mieli chęć jeździć na rowerze?
7
@CLS63AMG No tak, bo z to, że ktoś musi na chwilę się zatrzymać i zesadzić leniwe dupsko z siodełka jest gorszym scenariuszem, niż konanie w kałuży krwi pod kołami samochodu.
4
@Tasde Dla mnie to jest poroniony pomysł by robić przy pasach te czerwone ścieżki umożliwiające przejazd rowerem czy hulajnogą bez zsiadania z pojazdu. Myślałem, że kodeks ruchu drogowego dąży do tego by ograniczyć niebezpieczeństwo na drodze, a nie nasilać prawodpobieństwo kolizji.
26
@KrychaFCB Ale to zawsze jest tak, że najpierw dasz mały palec, a potem idzie ręka, aż do łokcia.
0
@4drian0 Takie to są właśnie wredne koty, a nie psy. Daj mi jeść niewolniku i spier#, a potem Ci zrobi dwójkę do doniczki z kwiatkiem ;P
4
@BorzyKrzys Rzygać się chce już po pierwszeJ nutce.
1
@Karol145 A ja się nie bawię właśnie w takie dyskusje bo nie wnoszą one nic prócz straconego czasu, ale jeszcze coś tam odpowiem i kończę temat.
Dla Ciebie to teorie spiskowe, dla mnie wnioski na podstawie wieloletniego śledzenia tego co się dzieje na świecie. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że ludzie nadal się naiwnie łudzą, że te wszystkie rządy, koncerny kapitalistyczne i elity dążą do tego, żebyś żył jak najdłużej, żeby Ci się jak najlepiej powodziło i ogólnie najbardziej im zależy na tym byś był szczęśliwy :D To ja Ci powiem, że jedyne co ich interesuje to Twoje pieniądze, a jak Cię wycisną już jak cytrynę to wtedy możesz zdychać i nikt się tym nie przejmie oprócz Twojej rodziny.
A wiesz za co Pfizer dostał tę miliardową grzywnę? Bo widzę, że wygoglowałeś sobie nie tą aferę co trzeba. Za to, że sponsorował lekarzy, oferowali im różnego rodzaju korzyści by Ci swoim pacjentom przepisywali ich leki. Wiele z tych medykamentów było nieprzebadanych. Poczytaj, zagłęb się i sam sobie przeanalizuj co jest mitem.
Co z tego, że Państwa na tym straciły jak politycy się obłowili? Wiesz co tu się działo podczas tej pandemii? Słyszałeś o wyborach kopertowych? słyszałeś o respiratorach Morawieckiego? Słyszałeś o maseczkach Szumowskiego? Wiesz ile pieniędzy upłynnili po swoich kontach?
A wiesz, że lekarze mieli specjalne dofinansowanie od pacjentów Covidowych? Wiesz ile zarabiały pielęgniarki na oddziale Covidowym? Wiesz, że lekarze nie przyjmowali pacjentów na NFZ i oferowali wyłącznie teleporady, a prywatnie za pieniądze otwierali im drzwi od gabinetu?
100 000 tysięcy na 38 MILIONÓW LUDZI? 0,2 procenta? Tak, to jest bardzo mało. To jest kropla w morzu i mogło to zrobić wrażenie jedynie na spłoszonych emerytach.
2
@tomek8756 Jak Ania robi na tarczy godzinę 14:45 to Lewemu wyją syreny w Iphone Pro Max.
2
@Karol145 Było, minęło. Nie ma sensu tego w kółko wałkować. Jakby była nieprzebadana to myślisz, że by Ci powiedzieli? Koncerny farmaceutyczne płacą miliardowe kary za swoje nieetyczne praktyki i tego się dowiesz dopiero wtedy, gdy na własną rękę się zagłębisz do źródła. Rekord pobił Pfizer (2,3mld grzywny). W TV o takich rzeczach nie mówią. Kto się chciał to się zaszczepił i jest spokojniejszy, ja się nie szczepiłem i nie miałem z tego powodu żadnych przykrych konsekwencji, więc podtrzymuje, że decyzja była słuszna. Nie kieruje się tym co inni robią wokół mnie tylko staram się analizować indywidualnie. Uważam, że każdy dostał swoje życie, swoje ciało i sam powinien decydować o tym czym się żywi i co sobie wstrzykuje do organizmu, a nie że wyjdzie w białym kołnierzyku Kurski czy Morawiecki i powie co ja mam zażyć. Tak, badam się bo kontroluje cholesterol i trójglicerydy. Akurat w tamtym okresie robiłem serię badań na wątrobę, poziom witamin, ciśnienie i EKG. Wiem co się w tamtym czasie działo w szpitalach i wiem też, że na karcie zgonu często widniał Covid nawet jak babcia kolegi zmarła na wylew.
A ja nie twierdzę, że media sobie to wzięły z przypadku czy wyssały z palca tylko zrobiły sobie z tego pożywkę i spotęgowały tę chorobę do skali Eboli. Codziennie do śniadania miałeś podawane na tacy liczby zgonów, a ludzie się karmili tą paniką bo społeczeństwo nie analizuje niczego i znikoma ilość osób wie ile np. ludzi umiera rocznie na zwykłą grypę, chorobę, która jest z nami od bardzo dawna. Do 2022 roku w Polsce zmarło około 100 000 osób na Covid. Średnia wieku to 50 lat. Biorąc pod uwagę, że mamy w Polsce około 38 mln ludzi to jest jakieś zawrotne 0,2%. Pojawiła się ruska inwazja na Ukrainę i słuch o pandemii w telewizji zaginął. Wirus i zgony rozpłynęły się w powietrzu.
0
@Karol145 Odniosłem się już do tego
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16131401#comment-16131482
25
Ale to teraz będzie chodziło. Polot, finezja, magia.
1
@PatrykBarca Ja też codziennie kupuję świeże pieczywo. Wody w ogóle nie kupuję bo używam SodaStream, ale nie mam takich schematów, że w poniedziałek planuje obiad na czwartek bo może się obudzę tego dnia rano i stwierdzę, że bardzo bym zjadł placka po węgiersku. Nie mam dzieci, nie mam żony, więc sobie dryfuję spontanicznie jak kartka na rzece i nie mam czegoś takiego jak z góry zaplanowany sztywny grafik całego tygodnia. Jednak uważam, że nie jest to żaden problem by raz na jakiś czas wyjątkowo sobie zrobić zakupy do przodu i zapomnieć o sklepie ;)